Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Lark,dar viena dasipirkai bigsmile.gif va cia tai pirkimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 12, 14:51)
Vis akyse stovėjo.., čia iš Elegant serijos, bet pavadinimas neužrašytas tik selection

Wau bigsmile.gif
Atsakyti
lark, pasakiški pirkiniai, seilė varva... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 12, 08:12)
va va apie ta geltona su ruzavais krasteliais ir minejau tau az, lark, ziauri daili, kiek ta kainavo? smile.gif

žinok daug, beveik tiek kaip visos tos trys Elegant sudėjus, sakė, kad tiesiai iš augintojų pirko, ženklas "De Hofstede", bet toks krūmas didžiulis, žiedai 10cm, na kažkas, mano akimis, nepaprasto.
Užpirkau, nes vasaros pirkinai patys patikimiausi, augalai stipriausi, žydėsim visą žiemą smile.gif . Dabar ramiai sau sedėsiu be pinigų, bet orchėmis apsikrovus lotuliukas.gif
Ir visos su 2 žiedkočiais smile.gif
Ai, TIK GĖLĖSE mačiau mėlyną taškuotą didžiulę nuostabaus grožio, sveiką, dideliais žiedais, su 2 žiedkočiais vandą, panaši į tą, kur parodoje pelnė žiūrovų simpatijų prizą. Aišku, kaina biski užlenkta, 300Lt. Kuri lb norite, galite įgyvendinti savo slaptą svajonę mirksiukas.gif , gyvenimas toks trumpas ir negailestingas, nors gėlėmis pasidžiaukime.
O štai žiemą pirkta pigutė nežiniukė cambrija nustebino bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 12 birželio 2010 - 19:25
QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 06 11, 19:39)
Šiandien is iš dukros gim proga gauta gėlytė smile.gif (gumbai gigantai,superiniai,gėlė visa standi-tokia uch biggrin.gif ir dydis vos ne metras smile.gif )


gražios gėlytės, ypač antroji wub.gif
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 11, 19:56)
ir phalaenopsis labai dailus, imciau toki  blush2.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(rodostoma @ 2010 06 11, 21:07)
Sandrita,su artejanciu gimtadieniu happybday.gif  birthday.gif  4u.gif linkiu,daugiau tokiu sauniu dovanu 4u.gif

prisidedam prie sveikinimų drinks_cheers.gif

QUOTE(lark @ 2010 06 11, 21:23)
o trečioji taip sužavėjo, neatsilaikiau.
Nors ir matėt pas kitas mergaites, grožio perdaug nebūna. Nuplėšė po 30Lt už Elegant  doh.gif , nepadarė jokios nuolaidos, jei ką domina jų kainos.


super naujokės, papirkai tu čia lark biggrin.gif
QUOTE(lark @ 2010 06 12, 18:51)
O štai žiemą pirkta pigutė nežiniukė cambrija nustebino  bigsmile.gif

šauniai nudžiugino thumbup.gif

Aš irgi neatsilaikiau, vakar maximoj nusipirkau naujokę wub.gif tokią kaip lark vidurinė tik balta, pas tave lark gelsva taip? gaila fotikas sugedęs, negaliu parodyt 4u.gif
Atsakyti
sveikos orchidejininkes 4u.gif 4u.gif mano orchideja atsigavo, jau vienas ziedelis atsirado, kiti pumpurai dideli jau irgi.. ziuriu as vis ir galvoju - kaip tas orcidejas daugina? klausiu nes man nu nerealia ziurisi kai po dvi buna, sakau as kaip nors ta antra ysodinti galeciau irgi biggrin.gif biggrin.gif
bendradarbes mama sake prisidauginus gelyciu ale as niekaip nesuprantu kaip ji ta daro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 06 12, 20:37)
Aš irgi neatsilaikiau, vakar maximoj nusipirkau naujokę wub.gif tokią kaip lark vidurinė tik balta, pas tave lark gelsva taip?

taip gelsva , pamatavau aukštis 90cm, žiedas 10cm.
Deborų palikau visą dėžę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 12 birželio 2010 - 20:34
Keletas maniškių šiuo metu žydinčių:

user posted image

user posted image

Nebesusitvarkau su savo gėlių ūkiu.... Karščiams prasidėjus - tikras vargas... Gal kas norėtų keletą perimti? Daugiau - skelbimų puslapyje
Atsakyti
Grazios, tik atkreipiau demesi, kad ir pas tave ziedkociai trumpi.
Atsakyti
o mano gelyte va toki keista zieduka isskleide ne 5 lapiuku o 3 biggrin.gif
http://picasaweb.goo...991260980813282
o cia turbut bus vaikutis smile.gif
http://picasaweb.goo...991263038872706
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 12, 23:24)
Grazios, tik atkreipiau demesi, kad ir pas tave ziedkociai trumpi.


Nežinau, ar šis komentaras man skirtas, ar kažkam dar, nes visko temoje neskaitau - daugiausiai nuotraukas pasižiūriu smile.gif

Jei man - pas mane namuose vasarą nemažai saulės, gėlėms šviesos tenka daug, manau dėl to apskritai visos mano auginamos gėlės kotelius mažesnius auginasi, ne tokios išstypusios darosi. Manau, taip tik geriau smile.gif Tik va, su saule ir karštis. Vakar namuose šešėlyje +30, saulėje - +37 laipsniai.... Nedaug augalų gali ištverti, o paslėpti nuo šios kaitros nelabai turiu kur... Sunyks man jos, gaila... Ne taip jau mažai pas mane jų (na, kaip kam tas "daug" atrodo biggrin.gif), nespėju visų atgaivaliot. Pasiūliau - gal kas priglaus.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 12, 15:51)
Vis akyse stovėjo.., čia iš Elegant serijos, bet pavadinimas neužrašytas tik selection

pas mus tokia pati irgi gyvena tai pavadinimas jos buvo uzrasytas, Michelle
Atsakyti