Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Sandrita,su artejanciu gimtadieniu happybday.gif birthday.gif 4u.gif linkiu,daugiau tokiu sauniu dovanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 06 11, 22:07)
Sandrita,su artejanciu gimtadieniu happybday.gif  birthday.gif  4u.gif linkiu,daugiau tokiu sauniu dovanu 4u.gif

Prisidedu prie sveikinimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 06 11, 20:39)
Šiandien is iš dukros gim proga gauta gėlytė smile.gif

Sveikinu su tortadieniu 4u.gif Lb gražios gėlytės wub.gif
O aš, kaip ir žadėjau, apsiprekinau TIK GĖLĖSE, dar liko ir kitoms. Šiaip stovio neįpatingo, po žydėjimo reiks būtinai persodinti, nes perlietos abi Elegant Debora ir Beauty, o trečioji taip sužavėjo, neatsilaikiau.
Nors ir matėt pas kitas mergaites, grožio perdaug nebūna. Nuplėšė po 30Lt už Elegant doh.gif , nepadarė jokios nuolaidos, jei ką domina jų kainos.
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 06 11, 11:10)
Vyras kita savaite isplaukia, tai leksiu kogero  blush2.gif

Tavo vyras gal jurininkas? ax.gif

QUOTE(Laimonduxe @ 2010 06 11, 17:08)
Nu, rodausi su savo katleja  biggrin.gif

Maciau tokiu Pramones maximoj.
Atsakyti
lark, koks grozis, bet man pirma labiausiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 06 11, 22:07)
Sandrita,su artejanciu gimtadieniu happybday.gif  birthday.gif  4u.gif linkiu,daugiau tokiu sauniu dovanu 4u.gif

QUOTE(Laimonduxe @ 2010 06 11, 22:10)
Prisidedu prie sveikinimu 4u.gif


QUOTE(lark @ 2010 06 11, 22:23)
Sveikinu su tortadieniu  4u.gif  Lb gražios gėlytės  wub.gif

Ačiū merginos 4u.gif
O man žinok labiausiai iš šitų trijų patiko ta gelsva su numargintais žiedų krašteliais wub.gif tokia švelni...bet aišku ir kitos neatsilieka thumbup.gif
Atsakyti
va va apie ta geltona su ruzavais krasteliais ir minejau tau az, lark, ziauri daili, kiek ta kainavo? smile.gif
Atsakyti
lark, kokie puikus pirkinukai thumbup.gif
Atsakyti
jeigu ziurint i visas atskirai,visos atrodo labai grazios ir kazkuo isskirtines thumbup.gif o ziurint i visas kartu,man labai idomiai ta margute ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 11, 22:38)
Tavo vyras gal jurininkas?  ax.gif



Nea, bet toje srityje darbuojasi smile.gif


lark - na ir groziu prisipirkai blush2.gif wub.gif , kur per viduri ir as tokia turiu, dabar baigia nuzydet nuo Valentino dienos
Atsakyti
Lark,vis tustini pinigine biggrin.gif bet pirkinukai,to verti,super thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vis akyse stovėjo.., čia iš Elegant serijos, bet pavadinimas neužrašytas tik selection
Atsakyti