Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(Erika20 @ 2010 06 11, 11:27)
O,labai daili. As dziaugciaus,jei mano neziniuke tahp prazistu,bet itariu bus balta biggrin.gif

4u.gif

Visko gali buti, bet balta baltai neprilygsta. Pirmoji neziniuke kai prasiskleide, tai malonu ziureti. Sviesiai kremine su bordo liezuveliu, tokia silta gelyte atrodo, o kai visi ziedai prasiskleis imesiu nuotraukyte smile.gif
Atsakyti
Nila ks,ir as dziaugciaus,jei pas mane tokia neziniuke prasiskleistu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 06 11, 11:32)
Nila ks,ir as dziaugciaus,jei pas mane tokia neziniuke prasiskleistu thumbup.gif

Dekui 4u.gif , pradziai galvojau, kad nieko gero nebus, o kai prasiskleide pilnai, suzavejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 06 10, 19:19)
Merginos kaip grozis wub.gif vaje,kaip tokio noreciau doh.gif user posted image


gal nužiūrėjai pavadinimą - čia D.pierrardii ar D.parishii ??? ar dar kuris panašus ? g.gif g.gif
Atsakyti
Olivija,cia D.pierrardii,sakiau reiks uzsisakyti toki grozi ax.gif
Atsakyti
gerai, kad pas mus klimato atšilimas lotuliukas.gif , tai bus kur augint - balkonuose vietoj palergonijų dendrobiai žydės drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Butu visai faina drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
istikruju tai cia yra mano graziausios geles wub.gif patys pirmieji, dievinu ju rinkima, ju skoni, kvapa... ech negaliu blush2.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
as tai sitas isimylejus lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 11, 13:03)
istikruju tai cia yra mano graziausios geles  wub.gif patys pirmieji, dievinu ju rinkima, ju skoni, kvapa... ech negaliu  blush2.gif  blush2.gif
user posted image

aaaaaaaaa?jau yra, apie Kauną? šiuo metu mane jie labiausiai nudžiugintų, net labiau už orches blush2.gif atsiprašau, kad ne į temą blush2.gif
Atsakyti
Mhm,jau pirmieji pasirode :-) ir rudmeses dygsta.,bet tik zinomose vietose. Jau cirska ant kepuves padaziukui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 11, 13:03)
istikruju tai cia yra mano graziausios geles  wub.gif patys pirmieji, dievinu ju rinkima, ju skoni, kvapa...


kad ir ne į temą, bet už šias žinias ačiū thumbup.gif niekada nebūčiau patikėjus, kad taip anksti gali būti blink.gif thumbup.gif
Atsakyti