Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Aciu uz pagyras! bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
na jei gyrimosi tema, tai ir girtis reikia lotuliukas.gif . Magistro apsigynimo proga smartass.gif dovanu gavau orchideja "cambria", su keturiais ziedynstiebiais, kvepianti, ziedai dvieju spalvu - bordo su balta wub.gif

O foto bus veliau, kai nufotkinsiu..... tongue.gif
Atsakyti
aistutėlė, sveikinam drinks_cheers.gif
Kol mažai kas giriasi, noriu pasidžiaugti blush2.gif , išnešiau vandas už "darbinio" lango.
Įdomu, ką kolegos pagalvos užmatę, bet gal ir nepastebės lotuliukas.gif
Atsakyti
lark bet labai jau dailios vandos istikruju 4u.gif wub.gif

aistutele, sveikinimai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 06 11, 08:22)
na jei gyrimosi tema, tai ir girtis reikia  lotuliukas.gif . Magistro apsigynimo proga  smartass.gif dovanu gavau orchideja "cambria", su keturiais ziedynstiebiais, kvepianti, ziedai dvieju spalvu - bordo su balta  wub.gif

šaunuolė, sveikinu 4u.gif
labai įdomu pamatyti tavo dovaną wub.gif
QUOTE(lark @ 2010 06 11, 08:35)
išnešiau vandas už "darbinio" lango.

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 11, 08:35)
aistutėlė, sveikinam  drinks_cheers.gif
Kol mažai kas giriasi, noriu pasidžiaugti  blush2.gif , išnešiau vandas už "darbinio" lango.
Įdomu, ką kolegos pagalvos užmatę, bet gal ir nepastebės  lotuliukas.gif

Nu ka pagalvos biggrin.gif as tai i darba vis tempiu geles - tai sako man, o kiek pas jus namie? lotuliukas.gif jeigu geliu manija nesergi - tai ne kaip supranta biggrin.gif
O man tai labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 11, 08:35)
aistutėlė, sveikinam  drinks_cheers.gif



QUOTE(Erika20 @ 2010 06 11, 08:40)
aistutele, sveikinimai  bigsmile.gif



QUOTE(Pokahonta* @ 2010 06 11, 09:56)
šaunuolė, sveikinu 4u.gif


aciuks.gif . Kazko tai neina prie photobucket'o prisijungti, neleidzia. Tad bandysiu veliau foto ikelti bigsmile.gif
Atsakyti
Cika 69,nuotraukoje dendrobiumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sanlong @ 2010 06 10, 20:24)
Kokia kaina?

Lygtais 19,- O zinokit geliu bazej uz tokia pat nuo manes 25,- nulupo doh.gif TIK GELESE. Tad prieinu galutines isvados jog Maximoj pigiausios geles.
Atsakyti
tiesa, buvo ir tokiu
user posted image
tokie silti ir grazus pasirode wub.gif
Atsakyti
Visu geleles tiesiog wub.gif , jau ir vel kirminas kirba, norisi orches, gerai, kad be masinos esu, tai vienintelis dalykas sulaiko, bet... Vyras kita savaite isplaukia, tai leksiu kogero blush2.gif
Papildyta:
Mano dar viena neziniuke issiskleide, lauksiu trecios blush2.gif

user posted image
Atsakyti
O,labai daili. As dziaugciaus,jei mano neziniuke tahp prazistu,bet itariu bus balta biggrin.gif
Atsakyti