Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(rodostoma @ 2010 06 10, 18:19)
Merginos kaip grozis wub.gif vaje,kaip tokio noreciau doh.gif user posted image

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 10, 20:07)
Pramones Maximoj mini katleju yra.

Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 06 10, 17:19)
Merginos kaip grozis wub.gif vaje,kaip tokio noreciau doh.gif user posted image


nu jau kiek cia groziu visos pridejot wub.gif o sita tai ypac nuostabi? ko kokia cia jos rusis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 10, 07:52)
Dendrobium Anna "naminiai" žiedai

kokia graži wub.gif
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 10, 14:39)
sita tai visos pazistat
user posted image

kokia nereali wub.gif
QUOTE(pabirze @ 2010 06 10, 15:05)
pražydinau dendrobį, pasirodo įmanoma ir šiltai gyvenant

pasaka wub.gif

labas vakaras
Atsakyti
Erika 20, super pirkiniai 4u.gif
as tai sian mini katleja nusipirkau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonduxe: 10 birželio 2010 - 20:57
Laimonduxe,kur foto?biggrin.gif Varciau ir as tas miniukes,bet nepirkau, pabijojau
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 10, 22:29)
Laimonduxe,kur foto?biggrin.gif Varciau ir as tas miniukes,bet nepirkau, pabijojau

Ryt idesiu, neseniai grizau nebenoriu naktinet biggrin.gif su fotiku
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 10, 12:39)
jo, o as apsipirkau  doh.gif geriau jau tikrai neit i tik geles, tooooks kiekis uzveztas  doh.gif
geltonoji
user posted image
sita tai visos pazistat
user posted image
ir si
user posted image
visos
user posted image

ir katleja jau turi namus  thumbup.gif  thumbup.gif

oho,koks retas grozis!!!as kuo daugiau ziurau i sitas geles,tuo labiau jas isimyliu heart.gif arteja mano gimtadienis,tai jau visi artimieji zino kokiu geliu man dovanoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 11, 00:44)
oho,koks retas grozis!!!as kuo daugiau ziurau i sitas geles,tuo labiau jas isimyliu  heart.gif  arteja mano gimtadienis,tai jau visi artimieji zino kokiu geliu man dovanoti  4u.gif

xa biggrin.gif mano irgi,bet spek is triju kartu...zinodami mano aistra-NE vienas seimos narys,draugas(na viena drauge isimtis) nepadovanojo ne vienais metais ne vienos orches biggrin.gif biggrin.gif ot tau ir grazu biggrin.gif siais metais mano 11-ikmete sake padovanos,kad mama nesikankintu biggrin.gif biggrin.gif linkiu ir tau geru "dovanu" wink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 10, 14:39)
user posted image        user posted image

man tai šios abi gėlytės laabai gražios wub.gif negaliu atsižiūrėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 06 10, 22:58)
xa biggrin.gif mano irgi,bet spek is triju kartu...zinodami mano aistra-NE vienas seimos narys,draugas(na viena drauge isimtis) nepadovanojo ne vienais metais ne vienos orches biggrin.gif biggrin.gif ot tau ir grazu biggrin.gif siais metais mano 11-ikmete sake padovanos,kad mama nesikankintu biggrin.gif biggrin.gif linkiu ir tau geru "dovanu" wink.gif mirksiukas.gif

geras!o ar neatsitiks taip,kad visi TIK orches ir dovanos? lotuliukas.gif nors as,nieko pries mirksiukas.gif dekui uz palinkejima,labai geras drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 11, 01:03)
geras!o ar neatsitiks taip,kad visi TIK orches ir dovanos?  lotuliukas.gif  nors as,nieko pries  mirksiukas.gif  dekui uz palinkejima,labai geras  drinks_cheers.gif

nedovanos-pasidovanosiu pati biggrin.gif biggrin.gif ir akis blizginu i cimbidi ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti