Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(saidutea @ 2010 06 10, 16:55)
o ką tu ten nunešus pabirže? neįstiklintas balkonas?

beveik visas, išskyrus phalaenopsius, nors greit keliaus ir jie smile.gif nestiklintas maniškis
Atsakyti
išneši tik dienai? ar kažkurias palieki ir nakčiai?

jau man kaip niežti rankos kokią orchidėją pirkt, nors nesenai pirkau vieną doh.gif čia užeini, tai visada liga suintensyvėja biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 06 10, 17:10)
išneši tik dienai? ar kažkurias palieki ir nakčiai?

jau man kaip niežti rankos kokią orchidėją pirkt, nors nesenai pirkau vieną doh.gif čia užeini, tai visada liga suintensyvėja biggrin.gif  cool.gif

jos ištįsai balkone būna , ir dieną , ir naktį, tik suabejojau dėl audros, nes gyvenu 8 aukšte, kampinis balkonas, o tie vazonėliai tokie lengvi- bijau , kad neišvartytų g.gif
Atsakyti
Mano nakvoja miltonidium,miltonia, dendrobium nobile,katleja ir zinoma cymbidiumai
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 10, 16:14)
jos ištįsai balkone būna , ir dieną , ir naktį, tik suabejojau dėl audros, nes gyvenu 8 aukšte, kampinis balkonas, o tie vazonėliai tokie lengvi- bijau , kad neišvartytų g.gif

o ne per šalta naktim gėlytėm? gal ir man saviškes tempt lauk g.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 06 10, 17:37)
o ne per šalta naktim gėlytėm? gal ir man saviškes tempt lauk g.gif

tikrai ne, juk joms reikalingas temperatūrų skirtumas, o cimbai tai iš viso iki pirmų šalnų gali ištvert biggrin.gif
Atsakyti
na tai cimbą tempsiu ir dendrobius smile.gif o kaip su phalaenopsiais, nesušals? g.gif
Atsakyti
Ne visi phalaenopsius apskritai nesa,as nenesiu apskritai. Gal keliames i prieziuros tema? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 10, 17:08)
Ne visi phalaenopsius apskritai nesa,as nenesiu apskritai. Gal keliames i prieziuros tema? 4u.gif

okey, keliamės, atsiprašau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
pamirsau, pabirze, atsakyt 4u.gif del albumo tai prisest reikia kada ir padaryt bigsmile.gif o deboru as isvis ko tais nemaciau
Atsakyti
Merginos kaip grozis wub.gif vaje,kaip tokio noreciau doh.gif user posted image
Atsakyti
Pramones Maximoj mini katleju yra.
Atsakyti