Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 10, 15:06)
Velnias kaip deborytės noriu, o ne Kaune aš doh.gif  Galėtų į Vilniaus Tik gėles kad ir brangėliau atgabent...

Pabirže, sveikinu 4u.gif

ačiū, gal kuri ruošiasi į Vilnių ir galėtų prigriebt tau g.gif
beje, vakar tiek buvo suruošta siuntų- tai stebėk ir Vilniaus taškus, turėtų būti mirksiukas.gif
Atsakyti
Erika, kokie grožiai bigsmile.gif wub.gif , vidurinę iškart įsimylėjau..
čia visos iš Elegant serijos? Tai kokios kainos, nors kie žinau tau parduoda urminėmis, daug pigiau, bet vistiek įdomu?

Pabize, lb gražu, šaunuolė thumbup.gif , myli tave orchytės biggrin.gif ir kiek daug žiedų bigsmile.gif
Atsakyti
Erika 20,labai grazus pirkiniai,antroji isvis super wub.gif wub.gif Pabirze,saunuole thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif pabirze, pagaliau ir i tavo kiema atejo svente... nespeju gaudyt, kiek ziedu nauju pridejai

Erika20, o kiek ta visu pazistama alyvine taskuota kainavo? blush2.gif

Atsakyti
Matau ir karvyte labai grazi buvo. Kiek kainavo ji?
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 10, 15:14)
ačiū, gal kuri ruošiasi į Vilnių ir galėtų prigriebt tau g.gif
beje, vakar tiek buvo suruošta siuntų- tai stebėk ir Vilniaus taškus, turėtų būti mirksiukas.gif


Dar šiandien ir ryt Vilniuje į "Tik gėlės" patikrint nulėksiu.
Jei kuri kaunietė į vilnių važiuot planuoja drąsiai man griebkit deborytę. parašykit į AŽ tel numeiruką savo duosiu 4u.gif Būčiua laabai dėkinga
Atsakyti
jaučiu, šeštadienį reikia daugiau pinigų įsimest dėl visa ko rolleyes.gif , ėt, jūs, gundytojos ax.gif ir vėl taupysiu skudrų sąskaita biggrin.gif
Atsakyti
aciu visoms uz pagyras 4u.gif bigsmile.gif

Lark, tik ta vidurine is elegant serijos, net atskira lipduka su internetiniu adresu turi ir pavadinimu. //tiesa ,ledum, linkiu graziu ziedu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 10 birželio 2010 - 15:45

QUOTE(lark @ 2010 06 10, 06:52)
Dendrobium Anna "naminiai" žiedai

labai gražu wub.gif

QUOTE(ledinukas90 @ 2010 06 10, 12:41)
Sveikos prisiregistruot ir aš noriu su savo lepūnėle  cool.gif  lotuliukas.gif
Mano vienintelė pakolkas ir pirma Orchidėja gyvenime  4u.gif  Gavau ją lapkričio mėn. peržydėjo iš nežinojimo nukirpau žiedstiebį.. Laukiau iki gegužės ir štai laukiu akiai malonaus vaizdo  4u.gif

Bendras vaizdas
ziedynas


sveika prisijungus 4u.gif lauksim žiedų kartu smile.gif per kiek laiko žiedstiebis toks užaugo?
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 10, 13:39)
jo, o as apsipirkau  doh.gif geriau jau tikrai neit i tik geles, tooooks kiekis uzveztas  doh.gif


jezau, visos kokios gražuolės net silpna pasidarė doh.gif biggrin.gif

QUOTE(pabirze @ 2010 06 10, 14:05)
pražydinau dendrobį, pasirodo įmanoma ir šiltai gyvenant biggrin.gif


šaunuolė Pabirže 4u.gif

o mano pirmoji orchidėja smulkiažiedė auginasi žiedstiebį wub.gif bus pirmoji namie pražydinta orchidėja, tai taip smagu smile.gif labai laukiu smile.gif
Atsakyti
Tiesa, pabirze,lb grazus ziedai wub.gif
Atsakyti
kažin kelt iš balkono orches, ar ne? g.gif jau taip dunda g.gif
Atsakyti
o ką tu ten nunešus pabirže? neįstiklintas balkonas?
Atsakyti