Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Daug geliu graziu man tam uzsakymu puslapy, bet jei as noriu tik vienos geles, tai kaina jau tokia pati gaunasi, kokia cia lt, nebent aisku, kokia retenybe imant.
QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 06 09, 16:03)
Erika20-labai grazi gelyte,aisku-jei netraukia akies,ka padarysi,kazka gal sumastysi smile.gif Man pradejo patikt sios geles,viena pati buvau prazydinus,tai dabar apie kitas mastau biggrin.gif Ir manoji du vaikiukus auginasi vel  rolleyes.gif  O cia kiek supratau zemauge  g.gif  nes mano tai gan auksta gele....

kita mano tai irgi auksta.

Atsakyti
pasigirsiu ir as
ikeliu kelias foto, kadangi darytas su telefonu, tai spalvos neryskios, bet esme matosi biggrin.gif
user posted image
pazadai
user posted image
visas krumas
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 09, 14:16)
kol skaičiuojat pinigėlius ir renkatės, aš įdėsiu savo katlėją - pilnai išsiskleidusią biggrin.gif
user posted image

Nerodo man sad.gif
Atsakyti
naujute cia vienas augalas?
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 09, 16:57)
naujute cia vienas augalas?

taip smile.gif
Atsakyti
kaip skirtingai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Naujute,Pabirze labai grazios cattleyos wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 09, 13:48)
laba, gal kuria domina katleja sad.gif uzsisakiau is orchidejos.lt nuzydejusia, violetine su geltona lupyte, o gavau zydincia ir su tamsiai violetine ir balta lupa. Nenoriu as jos sad.gif tu ruzavu tokiu ir violetiniu jau phalaenopsiu pilni namai. schmoll.gif  Siaip augalas ziauriai grazus, sveikas, su daug auginiu, jei ka tada az

user posted image


Erika , o kiek ji kainuoja ?

Pabirže, Naujute wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 09 birželio 2010 - 17:36
QUOTE(pabirze @ 2010 06 09, 14:16)
kol skaičiuojat pinigėlius ir renkatės, aš įdėsiu savo katlėją - pilnai išsiskleidusią biggrin.gif
user posted image



QUOTE(naujute @ 2010 06 09, 16:26)
pasigirsiu ir as
ikeliu kelias foto, kadangi darytas su telefonu, tai spalvos neryskios, bet esme matosi  biggrin.gif
user posted image
pazadai
user posted image
visas krumas
user posted image
user posted image

Labai grazios wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dendrobium Anna "naminiai" žiedai
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 10, 07:52)
Dendrobium Anna "naminiai" žiedai

na, ir groziu uzrodei paskutiniu metu!
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 10, 08:13)
na, ir groziu uzrodei paskutiniu metu!

Ačiū blush2.gif
Susiskambinau su TIK GĖLĖS, užrezervavo man Deborą su 2 žiedkočiais, šeštadienį pasiimsiu, pamaniau, nėra čia ko kankintis, gyvenimas ir taip trumpas bei negailestingas biggrin.gif
Sakė daug privežta orchidėjų iš Elegant serijos, kam aktualu, lėkit kol šviežios.
Atsakyti