Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

kol skaičiuojat pinigėlius ir renkatės, aš įdėsiu savo katlėją - pilnai išsiskleidusią biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 09 birželio 2010 - 13:17
grazute 4u.gif va tokia tai pasilikciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 09, 13:48)
laba, gal kuria domina katleja sad.gif uzsisakiau is orchidejos.lt nuzydejusia, violetine su geltona lupyte, o gavau zydincia ir su tamsiai violetine ir balta lupa. Nenoriu as jos sad.gif tu ruzavu tokiu ir violetiniu jau phalaenopsiu pilni namai. schmoll.gif  Siaip augalas ziauriai grazus, sveikas, su daug auginiu, jei ka tada az

user posted image


o nenori parasyti i orchidejos.lt ir pasakyti,kad ne sita uzsakinejai? gal apkeis? gal pinigus grazins..... kiek zinau, su jais eina sutarti...

tiesa, nesi orchidejininku draugijoj? ar nick kitas?
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 09, 14:16)
kol skaičiuojat pinigėlius ir renkatės, aš įdėsiu savo katlėją - pilnai išsiskleidusią biggrin.gif

o jee bigsmile.gif kokia gražuolė wub.gif
Pabize katlėjų pražydinimo meistrė thumbup.gif , turėsi mus mokint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 06 09, 14:18)
o nenori parasyti i orchidejos.lt ir pasakyti,kad ne sita uzsakinejai? gal apkeis? gal pinigus grazins..... kiek zinau, su jais eina sutarti...

tiesa, nesi orchidejininku draugijoj? ar nick kitas?

laba laba. Skambinau as jiem, bet tai ka dabar ta gele atgal siust? nes as nei vln, nei kaune negyvenu, gaila man jos, niekas nenores pasiliksiu sau. Aisku, atsiprase, be to, kas neklysta unsure.gif

draugijoj nikas lerika.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 09, 14:23)
o jee  bigsmile.gif  kokia gražuolė  wub.gif
Pabize katlėjų pražydinimo meistrė  thumbup.gif , turėsi mus mokint  blush2.gif

kam kalbėt, kam patylėt- neskaičiuosiu kiek pati pražydinai lotuliukas.gif thumbup.gif ir ko gero į pagyras pamiršai foto įdėt- geltonoji dar dabar man akyse stovi wub.gif Nieko negaliu su savimi padaryt, katlėjos man pačiausios wub.gif


Tik gėlėse užvežta deborų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 09 birželio 2010 - 13:35
tik gelese daug visokiu orchideju. miniuku, katleju, cambriju tigriniu kaip Lark, oncidiumu ir daug kitu wub.gif
erika lb grazi katleja tavo, as tai neparduociau tokios
pabirze, saunuole tu wub.gif
Atsakyti
Erika20, graži katlėja, pasilik sau, toks gražus krūmelis wub.gif arba į skelbimus duok, gal kas nupirks mirksiukas.gif , kur čia siuntinėsi pirmyn atgal, kai katlėjos žydi ~2 savaites.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 09, 15:30)
Erika20, graži katlėja, pasilik sau, toks gražus krūmelis  wub.gif  arba į skelbimus duok, gal kas nupirks  mirksiukas.gif , kur čia siuntinėsi pirmyn atgal, kai katlėjos žydi ~2 savaites.

arba kai peržydės, jei įmanoma , padalink į 2 krūmus, 1 pigiau parduok, o kitą sau pasilik, arba abu. Manau kai pigiau paleistum, labai greit mergaitės nupirktų 4u.gif
Atsakyti
jo krumelis tai pasakiskas, tik ta spalva mane zudo schmoll.gif

Pabirze, gal kazka panasaus ir teks galvot. Jei ne tai pasiliksiu, gal koki drastiska eksperimenta isbandysiu blink.gif lotuliukas.gif juokauju.

Tas, kad nenoriu as is jos nei biznio daryt, nei pigiau pardavinet, tiesiog gal kazkas apie tokia svajoja, jei poros dienu begy tai atvesciau i kauna smile.gif

aha, naujute, veliau imesiu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 09 birželio 2010 - 15:09
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 09, 15:37)
jo krumelis tai pasakiskas, tik ta spalva mane zudo  schmoll.gif

Pabirze, gal kazka panasaus ir teks galvot. Jei ne tai pasiliksiu, gal koki drastiska eksperimenta isbandysiu  blink.gif  lotuliukas.gif

idek i skelbimus, gal susigundys kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 09, 13:34)
A6 po darbo namie žiūrėsiu ko nors noriu, bet darbe daug ko nerodo schmoll.gif

man namie irgi neviska rodo-kiek supratau ten visos su foto-tai tenka i google mest,ale ten ismeta tokia yvairove,kad net nezinai kuri tiksli...

QUOTE(zuzla @ 2010 06 09, 13:38)
man vyras paaiškins kas ir kiek apsimoka biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Erika20-labai grazi gelyte,aisku-jei netraukia akies,ka padarysi,kazka gal sumastysi smile.gif Man pradejo patikt sios geles,viena pati buvau prazydinus,tai dabar apie kitas mastau biggrin.gif Ir manoji du vaikiukus auginasi vel rolleyes.gif O cia kiek supratau zemauge g.gif nes mano tai gan auksta gele....
pabiržė thumbup.gif gražuolė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 09 birželio 2010 - 15:06