Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Maciau,tai dabar duoduosi per tuos puslapius apsiseilejus wacko.gif tease.gif noriu tiek daug,vaje,vaje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 06 09, 12:33)
Maciau,tai dabar duoduosi per tuos puslapius apsiseilejus wacko.gif  tease.gif noriu tiek daug,vaje,vaje doh.gif

mane taip pat sunervino, kaip tyčia pinigų nėra atliekamų lotuliukas.gif , tai vieną paphio visvien imsiu doh.gif , patinka man tie jų baisuokliški žiedai biggrin.gif
Atsakyti
o aš galvoju, dvi ar tris imt, dvi ar tris... dvi ar tris doh.gif
Atsakyti
Aisku 3 labiau apsimoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 09, 11:10)

Nu as irgi žiuriu ir nervas ima biggrin.gif Pasirinkimas žiauuuuuuuuriai didelis,bet pvz siūlomos iš orchidejos.lt tinklapio Dendrobium harveyanum kaina (pas juos) 49 + mokestis,o iš užsienio gaunasi pagal valiutos kursą 55,24 + dar mokestis....tai jau neapsimoka kaip ir iš ten.Aišku apsimoka vandas pirkti,kainos tikrai mažos,arba šiaip labai išskirtines gėles smile.gif Žodžiu susinervinau-noriu tikrai daug,ale doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
PASIDAIRYT wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif norėčiau visų lotuliukas.gif
Atsakyti
A6 po darbo namie žiūrėsiu ko nors noriu, bet darbe daug ko nerodo schmoll.gif
Atsakyti
Oi mergicos doh.gif net silpna,koki cia banka nusiaubus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 06 09, 12:44)
Aisku 3 labiau apsimoka biggrin.gif


man vyras paaiškins kas ir kiek apsimoka biggrin.gif
Atsakyti
laba, gal kuria domina katleja sad.gif uzsisakiau is orchidejos.lt nuzydejusia, violetine su geltona lupyte, o gavau zydincia ir su tamsiai violetine ir balta lupa. Nenoriu as jos sad.gif tu ruzavu tokiu ir violetiniu jau phalaenopsiu pilni namai. schmoll.gif Siaip augalas ziauriai grazus, sveikas, su daug auginiu, jei ka tada az

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 09 birželio 2010 - 13:16
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 06 08, 22:32)
gal pasakysit ką reiškia, kai iš vidurio lapų išauga apie 10cm stiebas su lapuku? blink.gif ir tame lapuke, viduriuke lyg dar kažkas vyksta blush2.gif dar taip nebuvau mačiusi mastau.gif

Keikis gal.

QUOTE(lark @ 2010 06 09, 11:10)

Nu ir nepagaili tu ligoniu, nu ir ziauri tu schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 09, 14:01)
Nu ir nepagaili tu ligoniu, nu ir ziauri tu  schmoll.gif  lotuliukas.gif

aga žiauri, ėt, žinotumėt kokios pas mane dabar dvasinės kančios rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti