Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Pelė snaudalė - ziedu gausa ir ju grazumas wub.gif wub.gif wub.gif

O stai manieji ziedukai, sestadieninis miniukas pirkinukas ir neziniuke prazydusi blush2.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Miniukas koks įdomus wub.gif . Ir aš norėčiau tokio biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kaštonė @ 2010 06 06, 19:14)
Miniukas koks įdomus  wub.gif . Ir aš norėčiau tokio  biggrin.gif .

Zinotumet, kaip kvepia wub.gif Sis miniukas iskart aki patrauke bigsmile.gif , nes toks labai mielas atrode
Atsakyti
Pele snaudale-jau grozis tavo orchodeju bigsmile.gif bigsmile.gif

As laukiu kada mano prazys ax.gif Viena isleido daigeliu ir krauna ziedus ant seno ziedstiebio,kita isleido visiskai nauja su 3 sakelem.
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 06 06, 18:55)
Taip. Aš ir pati brandinau mintį ilgai, nes kaina tokia atmušanti buvo..  doh.gif Dar turėjau tų ermitažo talonėlių, tai gavosi šiek tiek pigiau..

O kiek gavosi, nes ir man ji ramybes neduoda blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(nila_ks @ 2010 06 06, 19:09)
Pelė snaudalė - ziedu gausa ir ju grazumas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

O stai manieji ziedukai, sestadieninis miniukas pirkinukas ir neziniuke prazydusi blush2.gif
user posted image

user posted image

Labai ispudingas miniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 06 06, 20:13)
O kiek gavosi, nes ir man ji ramybes neduoda blush2.gif


42 Lt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 06 06, 21:21)

Normaliai, turbut ir as neatsilaikysiu, nes ispudingai atrodo, tokia svelnute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 06 06, 21:26)
Normaliai, turbut ir as neatsilaikysiu, nes ispudingai atrodo, tokia svelnute biggrin.gif


Tik va, vakar buvau, norėjau draugei gimtadieniui nupirkti, tai jau likusios su mažiau žiedelių, bet kerai vis tiek geri. Aš panašią turiu, tai jos kai leidžia žiedstiebius, išaugina ir daug šoninių šakelių, tai atrodo kaip medelis smile.gif aš ją obelėle vadinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 06 06, 19:09)
Pelė snaudalė - ziedu gausa ir ju grazumas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

O stai manieji ziedukai, sestadieninis miniukas pirkinukas ir neziniuke prazydusi blush2.gif



Nila_ks, abi fantastiškos. wub.gif

Pele snaudale, man ypač ta kasytė patinka. bigsmile.gif Aš ir panašią turiu. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 06 birželio 2010 - 22:06
QUOTE(nila_ks @ 2010 06 06, 18:19)
Zinotumet, kaip kvepia  wub.gif  Sis miniukas iskart aki patrauke  bigsmile.gif , nes toks labai mielas atrode


Vau ir dar kvepia? blink.gif laaaabai fainas miniukas wub.gif maniškis man jau seniai prisižadėjęs nupirkti žydintį miniuką, tik kad vis nerandu kokio labai jau gražuolio. Nes violetinio nenoriu - dabar visur tokių pilna kažkodėl. Norėčiau kokios retesnės spalvytės, kad ir kaip šis. Bet jaučiu jei kvepėtų tai net nežiūrėčiau kokios spalvos žiedeliai hihihi.gif Va va prigundei čia, dabar noooooriu kvepiančio doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 05, 18:39)
Galvoju nusipirkti enciklopediją iš http://www.orchidejos.lt/ , kažin ar gera knyga?

Man irgi MB parsiunte pigiau. Tai daugiau pazintine knyga, supazindinanti su daugybe orchideju rusiu.
Atsakyti
Keletas mano ziedu smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti