Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(Kaštonė @ 2010 06 05, 20:39)
Nežinau, ar gera, nes nesu jos varčius, bet kaina jos per didelė, iš amazon galima parsisiųst pigiau:
knyga
Nors, aišku, siuntimas prisideda, tai gal ir ne pigiau  smile.gif ...

kiek girdėjau, tai gera knyga , tikrai daug rušių aprašyta.
iš amazon pigiau nebus (beje už amazon pigesnių knygynų būna ant kokių 10baksų) , nes knygos ojjj kokios sunkios doh.gif mirksiukas.gif
jei jau knyga užsakinėt , tai geriau pasieškoti tokios kurios čia negali nusipirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misterija: 05 birželio 2010 - 21:49
QUOTE(misterija @ 2010 06 05, 22:47)
iš amazon pigiau nebus (beje už amazon pigesnių knygynų būna ant kokių 10baksų) , nes knygos ojjj kokios sunkios  doh.gif  mirksiukas.gif
jei jau knyga užsakinėt , tai geriau pasieškoti tokios kurios čia negali nusipirkti.

Na, ne visai sutikčiau smile.gif .
Ieškojausi orchidėjų enciklopedijos dar žiemą, tai tikrai šią knygą būčiau parsisiuntus pigiau, nes pas www.orchidėjos.lt tuo metu kaina buvo gerokai didesnė, o siuntimas iš www.amazon.de - 6 eurai.
Atsakyti
dar ši wub.gif Kažin ar būna www.amazon.de išpardavimų? Dabar kaina kandžiojasi blush2.gif
Atsakyti
Pasirodau su savo naujausia (73 žiedukai):
user posted image

O čia mamai per Motinos dieną dovanotoji (žiedai 12 cm):
user posted image
Atsakyti
Pele Snaudale... wub.gif kaip grazu! balta su geltona - visad zavejo,gal del to,kad neturiu.... o kita baltoji savo ziedais ispudinga.
Atsakyti
[quote=Pelė snaudalė,2010 06 06, 11:45]
Pasirodau su savo naujausia (73 žiedukai):
user posted image

o šakės bigsmile.gif žinok, aš pažaliavau iš pavydo bigsmile.gif
Atsakyti
Wow,lb grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 06, 09:43)
dar   ši  wub.gif Kažin ar būna www.amazon.de išpardavimų? Dabar kaina kandžiojasi  blush2.gif

Arba ši hihihi.gif .

Pele snaudale, nuostabus falenopsis wub.gif wub.gif wub.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštonė: 06 birželio 2010 - 13:45
QUOTE(Kaštonė @ 2010 06 06, 07:57)
Na, ne visai sutikčiau  smile.gif .
Ieškojausi orchidėjų enciklopedijos dar žiemą, tai tikrai šią knygą būčiau parsisiuntus pigiau, nes pas www.orchidėjos.lt tuo metu kaina buvo gerokai didesnė, o siuntimas iš www.amazon.de - 6 eurai.

taip, tada buvo brangiau, bet ...
jei siūstis iš parduotuvės tiesiogiai mokėsi ne tik siuntimo kainą, bet gali ji didėti ir dėl svorio, tuo pačiu ir muitus gali priskaičiuoti.
aš kiek esu knygų parsisiuntus kaina maždaug apie 80lt , tai tokią dar mokėti apsimoka , manyčiau .
ale jūs dar eurais žiūrit blink.gif , aš už 30 ir mažiau baksų perku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misterija: 06 birželio 2010 - 14:33
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 06 06, 12:45)
Pasirodau su savo naujausia (73 žiedukai):
user posted image

O čia mamai per Motinos dieną dovanotoji (žiedai 12 cm):
user posted image


1-a nuotrauka blink.gif vau - vat čia tai bent grožis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 06 birželio 2010 - 15:14
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 06 06, 11:45)
Pasirodau su savo naujausia (73 žiedukai):
user posted image

O čia mamai per Motinos dieną dovanotoji (žiedai 12 cm):
user posted image

Labai grazi 4u.gif Cia is Ermitazo? Nes as Ermitaze varvinau seiles i tokia, bet pinigu pagailejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 06 06, 17:33)
Labai grazi 4u.gif  Cia is Ermitazo? Nes as Ermitaze varvinau seiles i tokia, bet pinigu pagailejau g.gif


Taip. Aš ir pati brandinau mintį ilgai, nes kaina tokia atmušanti buvo.. doh.gif Dar turėjau tų ermitažo talonėlių, tai gavosi šiek tiek pigiau..
Atsakyti