Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(lark @ 2010 05 28, 08:18)
Šilingė, tik dabar atkreipiau dėmesį kaip gerai mus įvardinot  lotuliukas.gif , iš tikro, jau kai kam gaunasi kai manija tos bazės  biggrin.gif
Būtinai prieisim  mirksiukas.gif

Šita frazė liko dar iš tų laikų, kai temas kūrė Mikuotukė, todėl čia jai autorinės teisės priklauso mirksiukas.gif 4u.gif
drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šilinge, o kaip tave pazint? Olivija tai jau zinau. Jurgita aplamai gerai pazistu, kartu mokemes. Tikrai butu smagu gyvai plepuciu veidus pamatyt. Dar nezinau, bet kokia 50 proc. kad ryt apie pietus busiu. Nes mano keliones kitam savaitgaliui nusikele.
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 05 27, 22:00)
Tai su kuo matysimės parodoj jau nuo rytojaus?  mirksiukas.gif  bigsmile.gif



QUOTE(rodostoma @ 2010 05 27, 22:19)
Aciu Silinge,uz naujus namucius 4u.gif Rodausi su savo naujokeuser posted image user posted image



QUOTE(Šilingė @ 2010 05 28, 08:01)
Labas rytas  4u.gif 
Noriu padrąsinti - bendraukime parogoje, prieikite, kalbinkite, susipažinkime gyvai  bigsmile.gif

Rodostomos zygopetalumas tikrai labai gražus  thumbup.gif



Labas , gėlytė fantastiška. wub.gif

Aš neužilgo važiuosiu į parodą. Tik nežinosiu prie ko prieiti pasilabinti. mirksiukas.gif Net ir laidos apie Oliviją neturėjau progos pažiūrėti.
Atsakyti
o jūs manau bet ko paklauskit(iš asistentų,pardavėjų ar dar kurio tai personalo) kur šilingė,Olivija-duodu 100% kad jum tikrai parodys biggrin.gif Reikia tik nebijot klustelt.Gaila MB mano negrįžes,tikrai norėčiau apsilankyti rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu visoms,uz mano zygopetalumo pagyrima,ir ivertinima 4u.gif Ziedai isties dideli,o ryte kvepia visas kambarys biggrin.gif I paroda ,ir man turbut iseis nulekti tik rytoj smile.gif o noreciau jau sendien doh.gif Ir susipazinti su visom,butu labai malonu mirksiukas.gif
Atsakyti
rodostama, tavo zygas tai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 05 27, 22:19)
Rodausi su savo naujokeuser posted image

Nuostabi ir visas sveikinu su naujauis namuciais. Gaila, kad nebusiu parodoj, o taip noretusi
Atsakyti
As tai ryt atvaziuosiu, tai butinai reiks susipazinti biggrin.gif
Atsakyti
Tik va beda,kaip jus visas atpazinti g.gif
Atsakyti
kas nebijo - gali nicką užsirašyt ir įsisegt.
Atsakyti
Iš patirties - parodos komanda tikrai vieni kitus parodys. Šiaip įprasta, kad turim korteles su nick'ais, greičiausiai ir šį kartą būsim žymėti biggrin.gif

Ką gi, kraunuosi vaikus į mašiną ir išvažiuoju - popietėj pasirodysiu jau ir Raudondvaryje. Iki malonių pasimatymų - tikiuosi pažinčių! (Rytoj irgi būsiu tikrai, sekmadienį jau mažiau, bet būsiu).
Atsakyti
Nagi, gal jau kuri grizot is parodos? ax.gif
Atsakyti