Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Stai minetas gigantas. Maciau Maxej dar buvo siandien tas kitas.
[attachmentid=199531]
Ir mini katleja is Tik geles.
matytumet kame ji pasodinta buvo. Grynuose kiminuose ir dar putos gabalu imaisyta. Ploviau ploviau sakneles, gal pusvalandi, kol islaisvinau ir pasodinau i smulku substrata su mikorize. Augaiukas labai grazus ir sveikas. Del to net suabejojau, gal veltui ja islupau is to gniutulo. Leidzia ziedkoti nauja ir auginuka. Esamas ziedelis jau ne sviezias.
[attachmentid=199532]
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 06 03, 21:48)
Sveikutes visos, jusu labai labai grazios gelytes  wub.gif , net seile tysta blush2.gif
Siandiena ir as parsitempiau viena nukainuota cymbidiuma uz 15 lituku. Patiko, kad aukstas ir dailus labai lapai, o kiek leidzia ugliuku, o jei thumbup.gif  Zydes baltai su bordavu liezuviu, berots. Laukiu sestadienio ryto, zada atvaziuoti nauja siunta, tai leksiu ka nors pagriebti, nes vakar turejo atvezti, bet visa siunta sake pardaveja, kad jau buvo uzsakyta, nieko i prekyba negavo ax.gif
user posted image

labai dailus cimbidis smile.gif o ar pavyko prazydinti kada?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 03, 14:25)
Priesvestuvinis stresas man  doh.gif

šaunu,kad yra gydymas ir vaistas nuo visų ligų-orchytės thumbup.gif
nieko,jau nedaug liko mirksiukas.gif (tą pačią dieną kitam mieste ir aš stresuosiu-dukra išteka)

QUOTE(Tina* @ 2010 06 04, 00:05)
suabejojau, gal veltui ja islupau is to gniutulo.

aš iš kiminų tai išlupu,nes supūdau blush2.gif manau blogai nebus biggrin.gif
o gigantė tai verta tokio vardo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 03, 21:38)
nu kokia čia gėda  mirksiukas.gif , visos mes tokios  biggrin.gif , žinotumėt kiek esu "lavonų" prigaivinus  doh.gif . Tik kai nešates, nestatykit su visom, nors dvi savaites stebėkit ar ne ligotos ir jokiais būdais neimkit į namus aplipusias skydmariais. Geriau leisti žūti vienai, nei visoms  blink.gif


drinks_cheers.gif Ko gero teks karantiną darytis.

Lark, atsiprašau, nepamačiau, kad praitoj žinutėj niką parašiau su klaida. doh.gif
Atsakyti
Grazus cimbidziai thumbup.gif
Tina, nu tikras gigantas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J*G* @ 2010 06 03, 23:23)
nieko,jau nedaug liko  mirksiukas.gif (tą pačią dieną kitam mieste ir aš stresuosiu-dukra išteka)

Na va kokie sutapimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2010 06 03, 23:09)
labai dailus cimbidis smile.gif o ar pavyko prazydinti kada?

Dekui, ne nesu, nes tik neseniai turiu sita rusi, pavasari pamatysiu, kaip bus blush2.gif
QUOTE(Eiryn Paskelbta Vakar @ 23:02)
  Labai gražūs - statūs jūsų cymbo lapai thumbup.gif Maniškio tai labai platūs, neišsilaiko stati ax.gif

4u.gif Jusu irgi tok gigantiskas, jau jam vietos daug reikes, o sunkus jauciu ax.gif

Dekui visoms 4u.gif blush2.gif wub.gif

Lark - orchidejos bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kokie grazuoliai naujokai cymbidium thumbup.gif

Tina, man tavo katleja labai simpatiska, buvo daugiau ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 03, 20:18)
Skleidžiasi Epidendrium žiedai  ax.gif

grozis wub.gif saunuole Lark 4u.gif

QUOTE(Eiryn @ 2010 06 03, 22:26)
O aš šiandien parsivežiau, tiksliau MB prikalbėjau kad atvažiuotų parvežt manęs ir mano giganto cymbo  :

jau cia tikrai milzinas wub.gif o laistet jau kai atsivezet? gal lapai atsistotu? g.gif

QUOTE(nila_ks @ 2010 06 03, 22:48)
Siandiena ir as parsitempiau viena nukainuota cymbidiuma uz 15 lituku.

labai jau grakstus, grazuolis thumbup.gif

QUOTE(Tina* @ 2010 06 03, 23:05)
Stai minetas gigantas.
Ir mini katleja is Tik geles.

gigantas ispudingas wub.gif
o jau katleja kokia faina, kiek mokejai? wub.gif kokiu dar spalvu buvo?
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 06 04, 08:09)
Jusu irgi tok gigantiskas, jau jam vietos daug reikes, o sunkus jauciu ax.gif


Ir sunkus kaip velnias ir didelis, kadangi žadu laikyt balkone tai jaučiu vos įtalpinsiu doh.gif Kambary jis geriau atrodo, nes vietos daug, o ten kaip reiks įkišt net nežinau bigsmile.gif

QUOTE(naujute @ 2010 06 04, 10:01)
jau cia tikrai milzinas  wub.gif o laistet jau kai atsivezet? gal lapai atsistotu?  g.gif


Va čia jis prie 6 metų vaiko, supakuotas vežimui blink.gif lotuliukas.gif Dar tik vakar po piet pasitempiau jį, tai dar nelaisčiau, vat eisiu įkišiu jį į balkoną, tada laistysimės vakarykščiu lietučio vandeniu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eiryn: 04 birželio 2010 - 11:29
maciau ir as situs milzinus gyvai- PASAKISKI 4u.gif

turint galvoj,kad as cimbu schmoll.gif

net mano MB patiko... tureciau vietos-imciau negalvodama wink.gif
Atsakyti
Nu duodat jus cia mergicos,vos speju naujienas skaityti biggrin.gif Neblogu groziu papirkot,saunuoles thumbup.gif
Atsakyti