Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

ir as tokios noriu 4u.gif kur nusipirkt tokiu buna? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 03, 16:36)
labai grazios gelytes.ir as megeja nusipirkti nupiginta.vyras vis saukia ant manes,pridek kelis pinigelius ir nusipirk grazia.o man patinka gelbetojos vaidmuo..nusiperki,ir lauki kada prazys.smagu matyti,kai geles atsigaudineja  tongue.gif


o man ir patinka gelbetojos vaidmuo rolleyes.gif sendien viena moteriske norejo ismesti orchideja,o ji visai gera ir sveika tik kad gal kokius 2 men nelaistyta tai tokia apvytus ir negraziai atrodo. tai as ja pasiemiau blush2.gif jau ne viena orchideja esu taip isgelbejus smile.gif ir paskui jos pas mane labai graziai ir gausiai zydi. kaip tik laukiu va viena isgelbeta orchideja jau leidzia ziedstiebi tai laukiu labai nes net nzn kokia spalva bus smile.gif
Atsakyti
Skleidžiasi Epidendrium žiedai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 03 birželio 2010 - 19:27
QUOTE(lark @ 2010 06 03, 20:18)
Skleidžiasi Epidendrium žiedai  ax.gif



wub.gif Tokių dar niekad nesu mačius. Labai gražu. thumbup.gif
Atsakyti
lar ohohoho bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2010 06 03, 20:56)
wub.gif  Tokių dar niekad nesu mačius.

taip pat "išgelbėtas", buvo pasmerktas biggrin.gif
Kadangi buvau anksčiau parodoje mačiusi, tai jį "atpažinau" smile.gif
Ko gero kitą temą vadinkit "maniakės - gelbėtojos - pagyrūnės" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 03 birželio 2010 - 20:16
QUOTE(lark @ 2010 06 03, 21:14)
taip pat "išgelbėtas", buvo pasmerktas  biggrin.gif
Kadangi buvau anksčiau parodoje mačiusi, tai jį "atpažinau"  smile.gif
Ko gero kitą temą vadinkit "maniakės - gelbėtojos - pagyrūnės"  lotuliukas.gif


Lak, nuo to tik dar gražesnis. smile.gif

Jau galvojau ištylėsiu. Biski gėda jau. Šiandien tris vnt iš Karmelitos parsinešiau. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 03 birželio 2010 - 20:24
QUOTE(Ledum @ 2010 06 03, 21:23)
Biski gėda jau. Šiandien tris vnt iš Karmelitos parsinešiau.  blush2.gif

nu kokia čia gėda mirksiukas.gif , visos mes tokios biggrin.gif , žinotumėt kiek esu "lavonų" prigaivinus doh.gif . Tik kai nešates, nestatykit su visom, nors dvi savaites stebėkit ar ne ligotos ir jokiais būdais neimkit į namus aplipusias skydmariais. Geriau leisti žūti vienai, nei visoms blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 06 03, 20:18)
Skleidžiasi Epidendrium žiedai  ax.gif

nuostabus ziedai ir tokios nesu macius thumbup.gif

QUOTE(Ledum @ 2010 06 03, 21:23)
Lak, nuo to tik dar gražesnis.  smile.gif

Jau galvojau ištylėsiu. Biski gėda jau. Šiandien tris vnt iš Karmelitos parsinešiau.  blush2.gif

nu ir gerai, o kokias parsinesei?
Atsakyti
QUOTE(cika69 @ 2010 06 03, 19:07)
o man ir patinka gelbetojos vaidmuo  rolleyes.gif


O MB visada man sako jau geriau vieną su žiedais nusipirktum negu kad čia pristatyta visa palangė kaip salotų, tik kad šitos dar nereikalingesnės nei suvalgyt negali... lotuliukas.gif O aš vistiek salotas nešu namo lotuliukas.gif

O aš šiandien parsivežiau, tiksliau MB prikalbėjau kad atvažiuotų parvežt manęs ir mano giganto cymbo wub.gif Galiu pasakyt - jei ištiestais lapais, kaip supakavom vežimui, pusantro metro į aukštį. Jei taip va kaip jau stovi tai tikrai metras ant metro - aukštis į plotį wub.gif Bus geltonai žalsvos spalvos žiedeliai, nes dar du kabo nenukritę.

user posted image

Pirkau Vaidrenoj, VOS UŽ 30lt blink.gif blink.gif blink.gif wub.gif (o kaina buvo parašyta 170lt)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eiryn: 03 birželio 2010 - 21:44
Sveikutes visos, jusu labai labai grazios gelytes wub.gif , net seile tysta blush2.gif
Siandiena ir as parsitempiau viena nukainuota cymbidiuma uz 15 lituku. Patiko, kad aukstas ir dailus labai lapai, o kiek leidzia ugliuku, o jei thumbup.gif Zydes baltai su bordavu liezuviu, berots. Laukiu sestadienio ryto, zada atvaziuoti nauja siunta, tai leksiu ka nors pagriebti, nes vakar turejo atvezti, bet visa siunta sake pardaveja, kad jau buvo uzsakyta, nieko i prekyba negavo ax.gif
user posted image
Atsakyti
Labai gražūs - statūs jūsų cymbo lapai thumbup.gif Maniškio tai labai platūs, neišsilaiko stati ax.gif
Atsakyti