Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(naujute @ 2010 06 02, 10:28)
rodostoma, su praejusiu  birthday.gif
erika, dideliausi sveikinimai tau gavus bakalaura  4u.gif as atsimenu tave is parodos, gaila nezinojau kad ten tu, buciau pakalbinus  biggrin.gif


kita karta korteles bus 30x30 cm dydzio ir didelem juodom raidem vardas ir nick lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi kazkaip parodoje prie nieko nepriejau, nes su vaiku buvau, tai greit geliu prisipirkau, apziurejau ir isvaziavome, tai dabar laukiu, kai Vilniuje bus tada bus daugiau laiko pasilabinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 01, 23:35)
Paroda ne kliutis,tai buvo paskutinis savaitgalis baigiamajam egzaminui smile.gif bijojau,kad per paroda baigsis negerai biggrin.gif bet pavyko nusaut du zuikius ir paroda ir mokslus ir jau turiu bakalaura smile.gif


Erika, ir aš prisidedu prie sveikinimų. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Rodostoma, aciu

Naujute, lb dekui smile.gif ir gaila, kad nepakalbinai blush2.gif

Ledum, aciu taip pat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 02 birželio 2010 - 10:08
QUOTE(Ledum @ 2010 06 02, 11:04)
Erika, ir aš prisidedu prie sveikinimų.  4u.gif

Erika ir as prisidedu 4u.gif
Ir Rodostomai su gimtadieniu happybday.gif
Atsakyti
Erika20, sveikinu gavus bakalaurą 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu , Jums, merginos 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 02, 11:13)
Erika20, sveikinu gavus bakalaurą 4u.gif  thumbup.gif



Erika, tai pati puikiausia naujiena po Parodos. Sveikinu širdingiausiai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Saunuole Erika thumbup.gif , tai baigimo proga jauciu, kokia gelele pagriebsi, kad iamzimtum svarbia data biggrin.gif Super biggrin.gif
Atsakyti
Olivija, oj aciu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif

nila_ks aciu, ir taip is parodos vietoj 4 su sesiom grizau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 02, 14:46)
Olivija, oj aciu  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

nila_ks aciu, ir taip is parodos vietoj 4 su sesiom grizau  lotuliukas.gif



sveikinimai ir nuo manes Erika 4u.gif nebloga dovanele sau ta proga pasidarei thumbup.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau gigantiska nukainuota balta phalaenopsi. Aukstis vos ne mano ugio, ziedai 12 cm skermens. smile.gif
Atsakyti