Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Sveikos 4u.gif sveikinu visas naujokes, sveikos prisijungusios 4u.gif Rodostoma su praėjusiu, priimk sveikinimus 4u.gif

Labai gražios visų gėlytės wub.gif
Atsakyti
Sveikos, labai aciu uz nuotraukas is parodos, per savo mokslus, deje negalejau dalyvauti verysad.gif Taciau nors nuotrauku paziurejau 4u.gif Labai grazios gelytes, sveikinu visas kurios sudalyvavo ir kurios apdovanojimus gavo,saunuoles wub.gif
Na va, o manes grizusios is sesijos lauke staigmena thumbup.gif Mano izymioji orchideja, pirmoji isbandziusi mikorize ir sukelusi daug klausimu, isleido ziezstiebi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Bus prmoji mano prazydinta (tikiuosi) ir labai idomu kokios spalvos bus,nes kai pirkau ji buvo melynai dazyta, tai va laukiu nesulaukiu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 01 birželio 2010 - 20:51
malonu girdet kad patiko mano augintines blush2.gif ir aciu, kad priemet i savo rateli.o is foto matyti kad paroda tikrai buvo thumbup.gif gaila kad as negalejau dalyvauti nors niekad dar nesu buvus geliu parodose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cika69 @ 2010 06 01, 19:07)
noreciau savas augintines parodyti

labai gražios wub.gif
Atsakyti
[quote=cika69,2010 06 01, 17:07]sveikos visos orchideju myletojos  mirksiukas.gif 
laaabai grazios gelytes,man ypac ta patiko,kur vyras valentinui padovanojo... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 01 birželio 2010 - 22:01
Paroda ne kliutis,tai buvo paskutinis savaitgalis baigiamajam egzaminui smile.gif bijojau,kad per paroda baigsis negerai biggrin.gif bet pavyko nusaut du zuikius ir paroda ir mokslus ir jau turiu bakalaura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 01, 23:35)
Paroda ne kliutis,tai buvo paskutinis savaitgalis baigiamajam egzaminui smile.gif bijojau,kad per paroda baigsis negerai biggrin.gif bet pavyko nusaut du zuikius ir paroda ir mokslus ir jau turiu bakalaura smile.gif


labai labai sveikinu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 01, 23:35)
ir jau turiu bakalaura smile.gif

Erika, šaunuolė, lb lb sveikinu ir džiaugiuosi drinks_cheers.gif
Rodostoma, su praėjusiu tortadieniu 4u.gif Ale kaip tave myli bigsmile.gif , žino ką dovanoti biggrin.gif
cika69, lb gražios tavo fotografijos albumėlyje wub.gif , šaunuolė smile.gif
Nagi giriames, ką gero pirkom, ką naujo įspūdingo užmatėme gėlių bazėse, gėlių perdaug nebūna, tik pinigų visada mažai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 05 31, 19:41)
labas vakaras 4u.gif

vis paskaitau, pasigrožiu jūsų orchidėjomis wub.gif nutariau ir aš parodyti savo žydinčias "sugyventines" smile.gif

gaila nepavyko sudalyvauti parodoje sad.gif na gal kitą kartą smile.gif

"senutės"-dar yra trys nežydinčios, viena iš jų išnaujo krauna pumpurus, nors vieną šaką ir nulaužiau per žioplumą doh.gif o kitai žydinčiai dukra nulaužė, tai jau vos neverkiau blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o čia naujokės smile.gif
pirkta prieš porą savaičių miltonia, visai nežydėjo-prieš porą dienų išsiskleidė pirmasis žiedas wub.gif
user posted image
na ir tokios
user posted image
user posted image
šita baigianti byrėti
user posted image

ir dar yra viena nežydinti, tokia kaip medelis-buvo aplipus žiedais. Gal pasakysit kaip vadinasi? blush2.gif

wub.gif na ir grozybes
Atsakyti
Aciu Evaja ir Lark bigsmile.gif
Atsakyti
Saidutea,Lark,sveikinimai priimti,aciu aciuks.gif biggrin.gif Erika 20 sveikinu su bakalauru 4u.gif
Atsakyti
rodostoma, su praejusiu birthday.gif
erika, dideliausi sveikinimai tau gavus bakalaura 4u.gif as atsimenu tave is parodos, gaila nezinojau kad ten tu, buciau pakalbinus biggrin.gif
Atsakyti