Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Idomi vanda tokia ax.gif
Atsakyti
Puiku turėt tokius supratingus namiškius smile.gif .
Rodostoma, sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Buvau ir aš Raudondvario parodoj. biggrin.gif Labai labai patiko, pirmąsyk buvau tokiam renginy. Ir gražu ir kaip prižiūrėti patarimų prisiklausiau. Šaunuolės thumbup.gif

O čia įspūdžiai iš parodos nuotraukose:

user posted image]
user posted image]
user posted image]
ir
dar daugiau orchidėjų
Atsakyti
Pokahonta* kokios grazios tavo geles wub.gif ir foto smile.gif
rodostoma, sveikinu su Gimtadieniu smile.gif ir zinai tavo vyro dovanele - ispudingo grozio, niekas tokios dar nerode smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos
džiaugiuosi ,kad išdrysot dalyvauti ir pačios matot ,kaip tai yra šaunu biggrin.gif
labai malonu buvo su jumis bendrauti , dėkui ,kad labinotės.

sekantis masiškas susitikimas rudenį Vilniuje, jau laukiu labiausiai thumbup.gif
Atsakyti

Pokahonta, sveika prisijungus. tavo gėlytės fantastiškos, amn ypač ta oranžinė patiko 4u.gif wub.gif
QUOTE(rodostoma @ 2010 05 31, 21:23)
Pokahonta*sveika prisijungus prie musu burelio,labai grazus tavo ziedeliai 4u.gif  wub.gif  wub.gif      O as noriu pasigirti savo gimdienio dovanomis blush2.gif Vyras vanduke padovanojo,mama cattleya ir t.tuser posted image user posted image


Rodostoma, sveikinu su praėjusiu turbūt gimtadieniu ir tokiomis nerealiomis dovanomis 4u.gif Kad man kas tokias nuostabias padovanotų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 05 31, 23:34)
Sveikos, merginos
džiaugiuosi ,kad išdrysot dalyvauti ir pačios matot ,kaip tai yra šaunu  biggrin.gif
labai malonu buvo su jumis bendrauti  , dėkui ,kad labinotės.

sekantis masiškas susitikimas rudenį Vilniuje, jau laukiu labiausiai  thumbup.gif
Valio ir as nesulaukiu biggrin.gif
Pokahonta, sveika prisijungus, nuostabus ziedeliai 4u.gif
Rodostoma, dovaneles viena uz kita grazesnes wub.gif
Atsakyti
Rodomes ir mes ax.gif .
Sekmadienį atkeliavo Vanda Fuchsia magic, dėkui SKM 4u.gif
Žiedai 10cm, didelė, nuostabaus grožio wub.gif
P.s. Kabinete atvira durų diena, kolegos eina ekskursijomis ja pasigerėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 01 birželio 2010 - 08:40
QUOTE(Kaštonė @ 2010 05 29, 14:23)
O aš kažkaip neišdrįsau prie orchidėjų nosį kaišiot, nors taip knietėjo maxillaria pauostyt  ax.gif ...
Beje, vakar beveik graužiausi, kad cymbidium dayanum neprigriebiau, ot manija  lotuliukas.gif . na, bet užteks man ir vienos naujokės.


kazin ar tik ne Jums siuliau i parodos pabaiga ta cymbidium? lotuliukas.gif

QUOTE(lark @ 2010 05 31, 09:48)
Noriu padėkot visoms merginoms ir vyrukams už gražiai prižiūrėtas mano orchidėjas, pasiėmiau kaip ir pridaviau  wub.gif , merginoms už konsultacijas "gyvai"  ir taip pat už surengtą Kaunui šventę - PARODĄ  4u.gif


stengemes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2010 05 31, 16:45)
bigsmile.gif  Sveika Olivija. Juk tau sakiau visuose įmanomuose forumuose klausinėjau apie vandutę. Aišku čia pirmiausia. mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif
Qeen Sirikit labai džiaugiuosi. wub.gif



naaa...paprastai jau pora savaičių prieš parodą būva toks maratonas, kad forumų skaityti tiesiog elementariai nelieka nei laiko , nei galimybių... o parodos metu prišokti prie kompo - išvis nerealu... bet jau pagaliau numigau vakar - nuo 18 val vakaro iki šįryt 8.00
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 06 01, 10:34)
naaa...paprastai jau pora savaičių prieš parodą būva toks maratonas, kad forumų skaityti tiesiog elementariai nelieka nei laiko , nei galimybių... o parodos metu prišokti prie kompo - išvis nerealu... bet jau pagaliau numigau vakar - nuo 18 val vakaro  iki šįryt 8.00



Olivija, šitoj temoj pastoviai trinuosi. Tik gal manęs nepastebėjai. mirksiukas.gif

Atsakyti
Aciu merginos,uz grazius pasveikinimus 4u.gif
Atsakyti