Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(rodostoma @ 2010 05 31, 15:19)
Sokejuke 86,tu irgi graziu augaliuku nusipirkai,as varvinau seile i Promenaea wub.gif


Aš ir nesiskundžiu 4u.gif Galvojau arba vandą imsiu ar kelis mažuiukus, bet nežinojau ką visko norėjua o per brangu vsiką iškart doh.gif Pasakė, kad jau ta vandutė užsakyta tai galvos skausmo neliko 4u.gif Ačiū netgi. Vandučių gal kada atsiveš
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 05 31, 10:40)
Ach tai čia Tu pirkai Queen Sirikit, taigi aš pati tau ją į maišą kroviau  doh.gif tai ko nepabendravai  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

va, Lark sekmadienį atvažiavo ir šauniai prisistatė...gal reiks kitą parodą įvest kokią taisyklę g.gif , kad lankytojai irgi turėtų vardus prisisegt įeidami į Parodą  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


bigsmile.gif Sveika Olivija. Juk tau sakiau visuose įmanomuose forumuose klausinėjau apie vandutę. Aišku čia pirmiausia. mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Qeen Sirikit labai džiaugiuosi. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(rodostoma @ 2010 05 31, 11:52)
O as Erika 20 pramargalinau blush2.gif Pasirodo ji lapukus dalino,as paemiau,ir net nesupratau is ko doh.gif Is to viso jaudulio,ir susipazindinimu,net neatsimenu kaip atrodai Erika 20 ax.gif Bet vyras nupasakojo mazdaug,tas geriau isimine ,vaikus ganydamas biggrin.gif


O aš dabar jau gailiuosi, kad savo gėlyčių į parodą nevežiau. ax.gif Tuoj dar vienas Phalenopsis išsiskleis, vėl pasirodysiu.
Papildyta:
QUOTE(saidutea @ 2010 05 31, 12:02)
gloriosa mane labai sužavėjo bigsmile.gif kiek kainavo?

gražuolė Vanda wub.gif o raibuolė jo įspūdinga 4u.gif


Už tokią didžiulę su pumpuriuku sumokėjau tik 20 Lt. ax.gif
Atsakyti
Ledum, bus proga pasitaisyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 05 31, 15:31)
rūšiniai likučiai pas mane Vilniuj, tai galit klaust až  mirksiukas.gif

o gal atvažiuotum į Vilnių, tai ir Maxilliariją  pauostytum --
Papildyta:
taip taip, ir visai čia mes neskelbsim, kieno paprastas falenopsis užėmė 5-ą vietą po2-jų vandų ir 2-jų raibuolių "publikos simpatijos" rinkimuose  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif


Bent ju aš tai numirsiu iš smalsumo. cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 31, 16:47)
Ledum, bus proga pasitaisyti  4u.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 05 31, 15:31)
rūšiniai likučiai pas mane Vilniuj, tai galit klaust až  mirksiukas.gif

o gal atvažiuotum į Vilnių, tai ir Maxilliariją  pauostytum --

Nebegundykit manęs biggrin.gif , o Maxillaria visgi įsidrąsinau ir pauosčiau sekmadienį, ir Stanhopea taip pat tongue.gif ... Mmmm...
Atsakyti
Oi kaip jum fainiai, tiek ispudziu is parodos, saunu thumbup.gif Mano viena neziniuke viena zieduka praskleide, tapo ziniuke lotuliukas.gif laukiu kol visi prasiskleis ir dar vienos neziniukes laukiu kol pumpuriukus isskleis blush2.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif

vis paskaitau, pasigrožiu jūsų orchidėjomis wub.gif nutariau ir aš parodyti savo žydinčias "sugyventines" smile.gif

gaila nepavyko sudalyvauti parodoje sad.gif na gal kitą kartą smile.gif

"senutės"-dar yra trys nežydinčios, viena iš jų išnaujo krauna pumpurus, nors vieną šaką ir nulaužiau per žioplumą doh.gif o kitai žydinčiai dukra nulaužė, tai jau vos neverkiau blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o čia naujokės smile.gif
pirkta prieš porą savaičių miltonia, visai nežydėjo-prieš porą dienų išsiskleidė pirmasis žiedas wub.gif
user posted image
na ir tokios
user posted image
user posted image
šita baigianti byrėti
user posted image

ir dar yra viena nežydinti, tokia kaip medelis-buvo aplipus žiedais. Gal pasakysit kaip vadinasi? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 31 gegužės 2010 - 18:42
QUOTE(Oli_vija @ 2010 05 31, 10:40)
va, Lark sekmadienį atvažiavo ir šauniai prisistatė...gal reiks kitą parodą įvest kokią taisyklę g.gif , kad lankytojai irgi turėtų vardus prisisegt įeidami į Parodą  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Olivija, Šilinge, Misterija bei visos kitos merginos, lb malonu buvo susipažinti drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Pokahonta* - kokios gražutės tos tavo "sugyventinės" wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Prisidedu prie pagyru Pokahontos grozybems! Kaip jus jas taip islaikot? Groziai wub.gif
Atsakyti
Pokahonta*sveika prisijungus prie musu burelio,labai grazus tavo ziedeliai 4u.gif wub.gif wub.gif O as noriu pasigirti savo gimdienio dovanomis blush2.gif Vyras vanduke padovanojo,mama cattleya ir t.tuser posted image user posted image
Atsakyti
ačiū merginos 4u.gif

QUOTE(rodostoma @ 2010 05 31, 21:23)
O as noriu pasigirti savo gimdienio dovanomis

koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif vanda laaaaaaaaaaabai wub.gif
Atsakyti