Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(enigma3 @ 2010 06 03, 15:46)
aisku,
tai turbut pirmam bandymui pasirinkt nesunku rasteli, kad lengva butu ji paplatint.
aciu smile.gif

jei turi skype,galiu atsiusti neriniu folderi dideli,ten rastai,platinimai wink.gif
Atsakyti
Gal kas matėt o gal turit šios suknelės schemute?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 06 03, 15:46)
aisku,
tai turbut pirmam bandymui pasirinkt nesunku rasteli, kad lengva butu ji paplatint.
aciu smile.gif

Aš esu nėrusi pora įliemenuotų suknelių, kurios labai lengvai siaurinamos ir platinamos:
user posted image
user posted image

Esu sukurpusi šiokį tokį apatinės suknelės aprašymą (schema ne mano, komentarai mano), čia.
Atsakyti
vis uzeinu pas jus seile pavarvint,jusu sukneles pasakiskos.
sikart noriu parodyt suknyte dukriukui,tik spalva kazkaip labai netikroviska.
be pasijonio dar nelyginta ir neskalbta,kaip sakant dar visa karsta biggrin.gif
user posted image
uzdejau sena suknele,kad bendras vaizdas susidarytu.
user posted image
user posted image
kadangi mergina labai supyko,kad negavo eit i lauka su nauja seknele tai pakolkas geresniu nuotrauku nera biggrin.gif
Atsakyti
Viliutee,norėčiau paklausti jūsų,kaip gal turinčios daugiausiai praktikos servetėlinių suknelių/sijonų mezgime mirksiukas.gif Aš radau vieną man labai patikusį raštuką,bet originale jis yra gaubtas stalinei lempai,ar toršerui. Kažin ar toks raštas tiks suknelei?
Ir dar:nusipirkau siūliukus 30% linas ir 70% medvilnė. Kas jau nešioję tokių siūlų drabužius,ar jie po sklabimo traukiasi? Noriu žinoti,ar mezgant palikti "rzervo" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 03 birželio 2010 - 20:41
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 06 03, 20:36)
Viliutee,norėčiau paklausti jūsų,kaip gal turinčios daugiausiai praktikos servetėlinių suknelių/sijonų mezgime  mirksiukas.gif  Aš radau vieną man labai patikusį raštuką,bet originale jis yra gaubtas stalinei lempai,ar toršerui. Kažin ar toks raštas tiks suknelei?
Ir dar:nusipirkau siūliukus  30% linas ir 70% medvilnė. Kas jau nešioję tokių siūlų drabužius,ar jie po sklabimo traukiasi? Noriu žinoti,ar mezgant palikti "rzervo"  smile.gif

pasimegzk bandinuka,pasimatuok,isskalbk ir vel pasimatuok ir pati pamatysi wink.gif nes neaisku kokios firmos pirkai,juk siulas siului nelygus.as visada taip darau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 06 03, 19:03)
kadangi mergina labai supyko,kad negavo eit i lauka su nauja seknele tai pakolkas geresniu nuotrauku nera biggrin.gif

man tokiai mazutei panelei jinai per reta...as dar i tarpus kazka inerciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 06 03, 20:03)

uzdejau sena suknele,kad bendras vaizdas susidarytu.



Jei dar turi siūlų, įkomponuok kažką į tuščias "skyles", per reta suknutė, bet idėja - thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 10, 21:18)

fantastika swoon.gif

Viliuteee, patarimo - ar galima servetėlinę suknelę megzti iš lino - kad ir viengubo arba dvigubo - ar nenutįstų?
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 03, 23:29)
pasimegzk bandinuka,pasimatuok,isskalbk ir vel pasimatuok ir pati pamatysi wink.gif nes neaisku kokios firmos pirkai,juk siulas siului nelygus.as visada taip darau rolleyes.gif


Ale tikrai...kaip nepagalvojau blush2.gif Ačiū už atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal kuri turit sios serveteles schemute? buciau labai dekinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2010 06 04, 13:48)
Sveikutes,
gal kuri turit sios serveteles schemute? buciau labai dekinga  4u.gif

user posted image


panasi cia http://picasaweb.goo...358653401219234
ir schemute http://picasaweb.goo...358877962623826 tikiuosi puslapio savininke nesupyks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 04, 00:29)
man tokiai mazutei panelei jinai per reta...as dar i tarpus kazka inerciau  rolleyes.gif



QUOTE(Erika_M @ 2010 06 04, 01:32)
Jei dar turi siūlų, įkomponuok kažką į tuščias "skyles", per reta suknutė, bet idėja -  thumbup.gif

aciuks.gif dekui uz komentarus,taip ir padarysiu,kuo toliau ziurejau,tuo skyletesne ji ir man atrode.
Atsakyti