Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(Olaiva @ 2010 06 02, 10:48)
lotuliukas.gif spintu daug,suknele kol kas tik viena smile.gif
lietuviskas linas,lygus mezgimas ir keli nerti kvadrateliai su apnertom padalkom.kitai gal atrodyytu per kuklu,per mazai visko,mano skoniui irgi visko pakanka.o tie melsvos ir zalsvos spalvu derinukai tai mano mylimiausi cool.gif

Tikrai ne per mažai, visko kaip tik. Dar noriu paklaust, o idėja jūsų ar iš kur nors pasigavot?

Gintariukstis, juki, ačiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 01, 21:24)
dėkui už gerą žodį mano nėriniukams.o dabar ir visa suknelė wink.gif
o ta juostelė mašina megzta wink.gif
dabar artimiausiuose planuose dar viena tokiu pat spalvu,o kita rudu,gelsvu,rausvu spelveliu kvadrateliais


Tikra lietuviška suknelė thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(panelė Prym @ 2010 05 31, 08:54)


O aš noriu parodyti savo panelės išleistuvinę suknelę "Žydinčios vyšnios":
[

Pagarba. Toks grožis. Žinau kiek čia darbo įdėta, tad dar kartą pagarba už kantrybę
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 06 03, 06:56)
Pagarba. Toks grožis. Žinau kiek čia darbo įdėta, tad dar kartą pagarba už kantrybę

Ačiu 4u.gif
Tiek pagyrų dar turbūt niekad nesu sulaukus. Esu pasikėlus, nosį užrietus, išvis bus neįmanoma su manim susikalbėt laugh.gif Rimtai, moterys, kaip dūšią paglostėt, tai negaliu apsakyt. Man visada gera, kai pabaigiu darbą ir matau, kad pavyko įgyvendint, ką ir planavau, puikiai atlikta ir savininkei patinka, bet kai dar tiek pagyrų pasipila, ir iš mezgėjų, kurių pačių darbai man pavydą kelia, tai dviguba motyvacija atsiranda dar kurti ir megzti, megzti, megzti bigsmile.gif
Atsakyti
ZAVIUOSI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 06 03, 06:41)
Tikrai ne per mažai, visko kaip tik. Dar noriu paklaust, o idėja jūsų ar iš kur nors pasigavot?

Gintariukstis, juki, ačiu 4u.gif

ideja buvo tokia,bet as paskui kazka savaip pataisau ir nuo originalo gerokai skiriasi smile.gif nes megstu labiau smulkesnius darbelius,o cia kvadrateliai nerti storu siulu,na man per grubiai atrodo,maniske svelnesne,lietuviskesne,moteriskesne biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 03 birželio 2010 - 10:08
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 03, 10:07)
ideja buvo tokia,bet as paskui kazka savaip pataisau ir nuo originalo gerokai skiriasi smile.gif nes megstu labiau smulkesnius darbelius,o cia kvadrateliai nerti storu siulu,na man per grubiai atrodo,maniske svelnesne,lietuviskesne,moteriskesne  biggrin.gif

doh.gif Aš šitą suknelę turiu išsisaugojus jau nežinau kiek metų. Net nebūčiau pagalvojus. Jūsų daug, daug, daug kartų gražesnė.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 06 03, 10:58)
doh.gif Aš šitą suknelę turiu išsisaugojus jau nežinau kiek metų. Net nebūčiau pagalvojus. Jūsų daug, daug, daug kartų gražesnė.

ne mūsų,o tavo wink.gif
aš gi ne tokia senutė,kaip avatare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 03, 11:06)
ne mūsų,o tavo wink.gif
aš gi ne tokia senutė,kaip avatare smile.gif


lotuliukas.gif Tavo ir tavo klientės - išeina jūsų laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 06 03, 11:13)
lotuliukas.gif Tavo ir tavo klientės - išeina jūsų laugh.gif

nu nebent biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, daug graziu sukneliu cia prisiziurejau, noreciau ir as pabandyt nusinert viena,nors nesu labai susidraugavus su vaseliu, tad turiu klausimuka, ar galima nert ratu, kai pagrindinis rastas prasides po krutine ir visas sijonelis bus toks, o pati suknele bus ant sleikuciu ir pagal kuno linijas, t.y. per liemeni siauriau, per klubus paplates kiek reikia.kaip ta rastuka graziai praplatint kur reikes? ar cia jau reikia nerti atsikirai-prieki ir nugara?tikslaus modelio nesu issirinkus, bet kazka panasaus planuoju
is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 06 03, 13:41)
sveikos, daug graziu sukneliu cia prisiziurejau, noreciau ir as pabandyt nusinert viena,nors nesu labai susidraugavus su vaseliu, tad turiu klausimuka, ar galima nert ratu, kai pagrindinis rastas prasides po krutine ir visas sijonelis bus toks, o pati suknele bus ant sleikuciu ir pagal kuno linijas, t.y. per liemeni siauriau, per klubus paplates kiek reikia.kaip ta rastuka graziai praplatint kur reikes? ar cia jau reikia nerti atsikirai-prieki ir nugara?tikslaus modelio nesu issirinkus, bet kazka panasaus planuoju
is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif

Man gražiau ratu, vąšeliu nertas detales sunku susiūti taip, kad siūlių nesimatytų.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 06 03, 15:11)
Man gražiau ratu, vąšeliu nertas detales sunku susiūti taip, kad siūlių nesimatytų.


aisku,
tai turbut pirmam bandymui pasirinkt nesunku rasteli, kad lengva butu ji paplatint.
aciu smile.gif
Atsakyti