Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

Sveikos mergaites.Visu darbai labai grazūs. 4u.gif
Atsakyti
Olaiva, nuostabaus grožio suknelė bigsmile.gif hmmmm...kaip pavydu... baltai pavydu thumbup.gif
Iš kokių siūlų megzta ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diudas: 02 birželio 2010 - 08:06
QUOTE(diudas @ 2010 06 02, 08:05)
Olaiva, nuostabaus grožio suknelė  bigsmile.gif hmmmm...kaip pavydu... baltai pavydu  thumbup.gif
Iš kokių siūlų megzta ?

dekui
cia grynas linas visur wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 01, 21:24)
dėkui už gerą žodį mano nėriniukams.o dabar ir visa suknelė wink.gif
o ta juostelė mašina megzta wink.gif
dabar artimiausiuose planuose dar viena tokiu pat spalvu,o kita rudu,gelsvu,rausvu spelveliu kvadrateliais

subtilu, elegantiska, moteriska, nei per daug nei per mazai thumbup.gif seile nutyso ir liko kabeti.... SUPER thumbup.gif Svajoniu suknele i darba, i svecius, ir kur tik nori... o labiausiai i mano spinta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 02 birželio 2010 - 08:31
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 06 02, 08:31)
subtilu, elegantiska, moteriska, nei per daug nei per mazai  thumbup.gif seile nutyso ir liko kabeti.... SUPER  thumbup.gif Svajoniu suknele i darba, i svecius, ir kur tik nori... o labiausiai i mano spinta  lotuliukas.gif

dekui lotuliukas.gif as i savo spinta irgi mielai tokia priglausciau,bet,kaip sakoma,batsiuvys be batu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 06 02, 08:31)
subtilu, elegantiska, moteriska, nei per daug nei per mazai  thumbup.gif seile nutyso ir liko kabeti.... SUPER  thumbup.gif Svajoniu suknele i darba, i svecius, ir kur tik nori... o labiausiai i mano spinta  lotuliukas.gif

Nesutinku schmoll.gif Turėtų būti akivaizdu, kad ji labiausiai tiktų į MANO spintą lotuliukas.gif

QUOTE(Olaiva @ 2010 06 02, 09:14)
dekui  lotuliukas.gif as i savo spinta irgi mielai tokia priglausciau,bet,kaip sakoma,batsiuvys be batu... doh.gif

Ech, priminėt, kad mano vaikas jau treti metai bus be megztų kojinių. Reikėtų imtis darbo rolleyes.gif
O suknelė, tai rimtai. Nu viskas tiesiog. Ir tas sužydėjęs raištukas wub.gif Tiesiog negaliu atsižiūrėti, kai tokiom paprastom priemonėm išgaunamas toks nepaprastas rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 06 02, 10:27)
Nesutinku schmoll.gif Turėtų būti akivaizdu, kad ji labiausiai tiktų į MANO spintą lotuliukas.gif
Ech, priminėt, kad mano vaikas jau treti metai bus be megztų kojinių. Reikėtų imtis darbo rolleyes.gif
O suknelė, tai rimtai. Nu viskas tiesiog. Ir tas sužydėjęs raištukas wub.gif Tiesiog negaliu atsižiūrėti, kai tokiom paprastom priemonėm išgaunamas toks nepaprastas rezultatas thumbup.gif

lotuliukas.gif spintu daug,suknele kol kas tik viena smile.gif
lietuviskas linas,lygus mezgimas ir keli nerti kvadrateliai su apnertom padalkom.kitai gal atrodyytu per kuklu,per mazai visko,mano skoniui irgi visko pakanka.o tie melsvos ir zalsvos spalvu derinukai tai mano mylimiausi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 05 31, 08:54)

O aš noriu parodyti savo panelės išleistuvinę suknelę "Žydinčios vyšnios":



FANTASTIKA!!!!
good.gif good.gif good.gif first.gif ploja.gif
Atsakyti
Olaiva,suknele tiesiog nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif Labai skoningai suderintos spalvos ir fasoniukas thumbup.gif Nei pridesi,nei atimsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 14:34)
Rodausi ir as suknele smile.gif Truksta tik juosteles po krutine.

wub.gif wub.gif wub.gif susileidau koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Labai dailutė ir taip gražiai prigludusi, mmmmm thumbup.gif wub.gif
Pagarba, gėlės ir clap_1.gif
Atsakyti
Na ir aš presidedu prie pagyrimų-nuostabūs darbeliai Rasos32,Olaivos ir Panelės Prym -iš vis nerealiai gražu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 06 02, 13:31)
Olaiva,suknele tiesiog nuostabi wub.gif  wub.gif  wub.gif Labai skoningai suderintos spalvos ir fasoniukas thumbup.gif Nei pridesi,nei atimsi thumbup.gif

aciu wink.gif
Atsakyti