Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

Alyvose,suknelė nereali wub.gif Ir pristatymas toks originalus thumbup.gif
Atsakyti
Alyvose, tavo suknele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 07 18, 18:55)
Caklioji suknute superine...spalva,pateikimas wub.gif ir...noreciau tu kvadraciuku schemutes...ir gal pasakytumet koks gaunasi skersmuo 1kvadraciuko... g.gif

user posted image
Kvadratukai yra trijų skirtingų dydžių - nuo viršaus į apačią didėja (trys eilės kvadratų po keturias eilutes iš schemos, tada dvi po penkias ir trys eilės kvadratų pagal schemą). Mažiausias maždaug 6,7 cm, o didžiausias 7,7 smile.gif
Atsakyti
Aciu uz pagalba. Vis delto,nieko nepirkau. Turiu 1,15 vaseli (jis nera geras,bet esu jau prie jo pripratus.Tad nersiu su juo). O vat siulai bus maxi.Nezinau,jie man patinka. smile.gif
Atsakyti
Bielra,
aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 19 liepos 2010 - 14:07
pagaliau galiu parodyt savo pirmąjį blyną user posted image
ir iš arčiau user posted image
Atsakyti
Enigma,

Mano akiai labai labai elegantiška wub.gif seksualu karsta.gif ir taip neperkrauta detalėmis thumbup.gif
Blyniukas neprisvilo, pakilęs ir purus gavos, su šaukščiuku raudonos uogienės biggrin.gif

Tamsiai mėlyna čia ar juoda? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vincis: 19 liepos 2010 - 18:34
QUOTE(vincis @ 2010 07 19, 19:34)
Enigma,

Mano akiai labai labai elegantiška  wub.gif  seksualu karsta.gif ir taip neperkrauta detalėmis  thumbup.gif 
Blyniukas neprisvilo, pakilęs ir purus gavos, su šaukščiuku raudonos uogienės biggrin.gif

Tamsiai mėlyna čia ar juoda?  ax.gif

ačiū blush2.gif . čia yarnart summer juodi, nors viena draugė sakė, jog atrodo kaip mėlyna. man tai tokie į pilkumą labiau g.gif . bet daugiau nebenorečiau šių siūlų, labai nepatiko, tas blizgus siūlelis, nes neriant vis išsipešdavo ar negražiai suguldavo.
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 07 19, 19:48)
ačiū blush2.gif . čia yarnart summer juodi, nors viena draugė sakė, jog atrodo kaip mėlyna. man tai tokie į pilkumą labiau g.gif . bet daugiau nebenorečiau šių siūlų, labai nepatiko, tas blizgus siūlelis, nes neriant vis išsipešdavo ar negražiai suguldavo.

Aišku wink.gif man pačiai Summer irgi nelabai prie širdies, man Samanta labiau patinka. Jie analogiški, bet žymiai kokybiškesni - siūliukas nesipašo.
Atsakyti
enigma3 Nuostabi suknutė thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti