Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 13:34)

WAU bigsmile.gif wub.gif
Kaip cia nerta? Is gabaliuku?
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 14:34)
Rodausi ir as suknele smile.gif Truksta tik juosteles po krutine.


sukenle superine wub.gif labai grau ir labai dailiai pritaikyta pagal figura 4u.gif
Atsakyti
nerelaiia grazi suknyte rasa smile.gif
klausykit noriu paklaustiskur jus imat pasijonius suknelems? noriu nerti, bet va nesumastau kokai imt spalva, nes nesuprantu kur gaut pasuknele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 05 31, 15:10)
Labai grazu 4u.gif Ir man nieko jai netruksta bigsmile.gif

Kazkada jusu klausiau patarimo, kaip is lininio sijono padaryti suknele, nes jis man platus ir juosmuo visiskai atitinka mano klubu ploti. Be to, man nepatinka esamas ilgis, tad jei nuleidus juosmeni iki klubu ir kazkaip prinerus arba primezgus virsu, man ir ilgis butu thumbup.gif
Beda tik, kad tokiu siulu neturiu. Sijonas paveldetas is mamos ir labai abejoju, ar rasiu tokio atspalvio lino. Patarkite, ka jus darytumete.
Aciu

user posted image


o as siulau daryti beveik triju spalvu. dabar nuo sijono virsaus imti kokios tamsios spalvos lino ir nerti dirza-juosmeni, koki 5-12cm, priklauso nuo noro - grazai pabres talija 4u.gif o virsu nerti trecia spalva bei koki akcenta apacioje. manau atrodys super drinks_cheers.gif nes paciai taip teko suktis,kai pardaveja apmulkino ir skirtingu atspalviu siulus sudejo ir pakeisti negalejo,nes vieno atspalvio kamuoliuku tiek neturejo doh.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif 4u.gif
QUOTE(*coliukeee* @ 2010 05 31, 20:19)
WAU  bigsmile.gif  wub.gif
Kaip cia nerta? Is gabaliuku?

Taip,is gabalu.Schemos yra Osinkoje,kur mezga on-line.
QUOTE(Gerbera @ 2010 05 31, 20:57)
klausykit noriu paklaustiskur jus imat pasijonius suknelems? noriu nerti, bet va nesumastau kokai imt spalva, nes nesuprantu kur gaut pasuknele smile.gif

Po sita suknele uzsidejau apatinuka,pirkta Lindex.Man jis thumbup.gif Labai plonytis ir malonus.Ir tilpo net po tokia suknele.Labai dziaugiuos nusipirkus,nors kainavo nemazai.
Nezinau,ar savininke siusis koki pamusala,ar irgi desis apatinuka.
Atsakyti
Merginos,norėčiau paklausti jūsų nuomonės:ar nei viena nebandėt po vasarine nerta suknele tik pasijonį siūt,ne pasuknelę? Aš vakar vienai draugei pasirodžiau savo naują suknutę ir pasakiau,kad dar reik pasisiūt pasuknelę. O ji man sako-kiba tu kvaila? Siūk tik sijoną,o kad liemenukas šviesis,tai kas čia tokio,bet karštą dieną tai pagalvok,kaip tu šusi su tom dviem sukniom... Nu tai dabar jau visai pasimečiau... Gal tikrai tik pasisiųt kūno spalvos pasijonį,o pasirengus žydrą liemenuką (tokia suknelė) gal visai nieko būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 06 01, 07:36)
Merginos,norėčiau paklausti jūsų nuomonės:ar nei viena nebandėt po vasarine nerta suknele tik pasijonį siūt,ne pasuknelę? Aš vakar vienai draugei pasirodžiau savo naują suknutę ir pasakiau,kad dar reik pasisiūt pasuknelę. O ji man sako-kiba tu kvaila? Siūk tik sijoną,o kad liemenukas šviesis,tai kas čia tokio,bet karštą dieną tai pagalvok,kaip tu šusi su tom dviem sukniom... Nu tai dabar jau visai pasimečiau... Gal tikrai tik pasisiųt kūno spalvos pasijonį,o pasirengus žydrą liemenuką (tokia suknelė) gal visai nieko būtų  g.gif




Tai jau tada ir pasijonį žydrą siųk. Žinau, kad dabar nemadinga derinti spalvų, bet man ranka nekyla mautis kelnaites geltonas, o liemenėlę žydrą. Lygiai taip pat ir po suknele dings vientisumas ir pradings suknelės grožis. Mano galva pasuknė tam ir reikalinga, kad pabrėžtų suknelės rašto grožį ir jį išryškintų. Ir pasuknei tikrai galima rasti medžiagos natūralios be sintetikos.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 14:34)
Rodausi ir as suknele smile.gif Truksta tik juosteles po krutine.

Nuostabi suknele. wub.gif O kaip nugara atrodo? Idomu kaip ten sueina tie motyvai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 13:34)
[

user posted image



nuostabiai tinka thumbup.gif
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 05 31, 14:10)

o as kaip tik kazka kitokios spalvos prideciau prie sijonuko.juostele numegzciau su kokiais papuosimais galuose,apacia patrumpinusi,prinerciau irgi ta pacia spalvyte,kaip raistelis wink.gif kaune abc siulu pard.prie urmo yra lino matkeliais graziu spalvu wink.gif

pasirodau ir as,tik kol kas neturiu foto ant zmogaus,kol kas tik detales mano linines sukneles.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
norwa, nuosirdi, mime, bildukas, ačiu 4u.gif


QUOTE(Gerbera @ 2010 05 31, 19:57)
nerelaiia grazi suknyte rasa smile.gif
klausykit noriu paklaustiskur jus imat pasijonius suknelems? noriu nerti, bet va nesumastau kokai imt spalva, nes nesuprantu kur gaut pasuknele smile.gif

Galima priderinti pasijonį ir apatinę maikutę.

QUOTE(Olaiva @ 2010 06 01, 11:10)
pasirodau ir as,tik kol kas neturiu foto ant zmogaus,kol kas tik detales mano linines sukneles.

Atrodo nuostabiai. Labai noriu pamatyti visą.

Beje, tie bobulės kvadratukai visai tiktų pergaminti suknelei iš sijono, kur aukščiau įkelt. Juos labai paprasta nerti, kaip tik nertinį baiginėju.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 06 01, 11:17)
norwa, nuosirdi, mime, bildukas, ačiu 4u.gif
Galima priderinti pasijonį ir apatinę maikutę.
Atrodo nuostabiai. Labai noriu pamatyti visą.


man ji didoka,graziausiai atrodys ant uzsakoves.na bet vakare prasysiu vyro,kad pafotkintu smile.gif siaip ji visa lygi,,linine rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2010 06 01, 09:17)
Nuostabi suknele. wub.gif  O kaip nugara atrodo? Idomu kaip ten sueina tie motyvai ax.gif


Nugara tokia pat,tik be papuku biggrin.gif Deja,suknele jau atiduota,nebegaliu nufotografuoti.

Olaiva,laukiu laukiu visos sukneles bigsmile.gif motyvai labai grazus wub.gif
Atsakyti