Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

Merginos valio. thumbup.gif Pagaliau mano manekenė prisiruošė nusifotografuoti su mano nerta suknute ir bolero drinks_cheers.gif Dabar galiu pažadą ištesėti: parodyti ant manekeno. Tik manekenė pametė mano siūta pasuknę, doh.gif tai apsirengė ne tos spalvos ir bendras vaizdas šiek tiek pagedo. Pasuknė turi būti salotinė kaip ir bolero.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Na ir primezget:) Ir karsciai netrukdo:)))

Viliuteee kaip visada - grazu. Beje, aciu uz pagalba:)

Mamytes uogytes pirmoji sukne superine:) O tas pieniu geltonumas, mmmmmm...

Edita mazoji, kruopsciai atliktas darbelis. Saunuole:) Anansine suknute mano pacios planuose:) Bet be bolero suknute graziau atrodo. Bendras vaizdas kazkaip nesiziuri... Gal tik ant nuotraukos, bet tos boleto ir suknutes zalios spalvos vienoj vietoj man nelabai... Kaip is atskiru komplekciuku istraukta. Betsiaip tai saunuoles visos:)
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2010 07 18, 10:16)
Edita mazoji, kruopsciai atliktas darbelis. Saunuole:) Anansine suknute mano pacios planuose:) Bet be bolero suknute graziau atrodo. Bendras vaizdas kazkaip nesiziuri... Gal tik ant nuotraukos, bet tos boleto ir suknutes zalios spalvos vienoj vietoj man nelabai... Kaip is atskiru komplekciuku istraukta. Betsiaip tai saunuoles visos:)

Kad atrodytų vientisai tam ir buvau pasiuvus bolero spalvos pasuknę, tik kaip jau rašiau, mergina ją kažkur padėjo ir neberanda, tai fotkinosi su ilgais marškinėliais žaliais mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Kaip akimirksnį pagauti šitą? - nepagausi niekad vėjo gūsio...

user posted image
Kaip pagaut man tą giesmelę gražią? - nepagausi niekad vėjo gūsio

user posted image
Kaip surast tą dieną žaliaplaukę? - tai tik vėjo gūsis... vėjo gūsis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alyvose: 18 liepos 2010 - 12:11
QUOTE(alyvose @ 2010 07 18, 12:45)

man šita nuostabi wub.gif
Atsakyti
Pritariu- nuostabi, nepakartojama ir pritrenkianti. Rusai turi gerą pasakymą "snokšibatelna" 9nuo kojų verčianti) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(alyvose @ 2010 07 18, 11:45)


Nu cia nerialiai!!!! Ir taip poetiskai wub.gif wub.gif wub.gif
Rasciukas labai grazus ir modeliukas romantiskas, tiesiog NEPAKARTOJAMA!!!
Atsakyti
Taip poetiškai pristatyto rankdarbio dar neteko matyti thumbup.gif
Atsakyti
PRISDEDU PRIE VISU GRAZIU PAGYRIMU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alyvose @ 2010 07 18, 11:45)



Trūksta žodžių kaip gražu bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif mano suknelei ir Erlicko eiliuko ištraukėlėms
Atsakyti
sveikos,
labai grazios jusu visu nertos sukneles 4u.gif ir as noreciau blush2.gif
gal kas galetu nunerti panasaus rasto suknele? user posted image Lauksiu pasiulymu i az. ax.gif
Atsakyti