Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

Jūsų visų suknelės nerealios, man tikrai dar toli iki jūsų lygintis, bet noriu pasigirti vienu iš rimtesnių savo darbų nerimo-mezgimo srityje 4u.gif Į pasuknelę nekreipkite dėmesio, čia laikinai smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra's galerija @ 2010 07 12, 19:55)
Jūsų visų suknelės nerealios, man tikrai dar toli iki jūsų lygintis, bet noriu pasigirti vienu iš rimtesnių savo darbų nerimo-mezgimo srityje 4u.gif Į pasuknelę nekreipkite dėmesio, čia laikinai smile.gif



Wau, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra's galerija @ 2010 07 12, 18:55)


ziuriu ziuri i ta suknute ir atsiziuret negaliu, tokia paprasta bet ir nepaprasta, keista, netiketas spalvu derinukas. Labai grazus kurinys
thumbup.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif graži suknutė. spalva tai mano pati nemėgiamiausia, bet tik skonio reikalas. vat man užkliūna apačia. trūksta kažko, dabar nenusveria, nekrinta gražiai
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 07 11, 23:53)
mano melynosios visas vaizdelis smile.gif

user posted image

user posted image


Olaiva čia rankomis taip lygiai mezgi??? Dieve, kaip man šitaip išmiklinti rankelę doh.gif O jau spalva wub.gif mmm... lygiai tokios pat spalvos lininės drobės turiu, tai dabar svajoju apie suknelę ir jūrą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 14 liepos 2010 - 16:23
rodos jau rodyta linine suknele,gaila negalejau parodyti su veidu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 14 liepos 2010 - 17:41
vaje vaje kaip gražu swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 07 14, 16:21)
Olaiva čia rankomis taip lygiai mezgi??? Dieve, kaip man šitaip išmiklinti rankelę doh.gif O jau spalva wub.gif mmm... lygiai tokios pat spalvos lininės drobės turiu, tai dabar svajoju apie suknelę ir jūrą lotuliukas.gif

masina wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 14, 17:38)


Labai nuostabiai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Nors lauke karsta,bet ruosiames rudeniui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2010 07 14, 23:07)

Gera pradžia thumbup.gif rudeniui
Olaiva- dangaus mėlynė wub.gif
Viliuteee- kaip gražiai žiūrisi šita suknelė geltonos spalvos thumbup.gif ne ką prasčiau nei originalas- gal net šita man labiau patinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildute6: 15 liepos 2010 - 06:54