Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

Super visos suknelės thumbup.gif ypač mėlynoji wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giletyte @ 2010 07 12, 11:59)
Seikos mergytes jusu darbeliai pasakiski  wub.gif  todel nusprendziau kreiptis paalbos i jus smile.gif kitamet mano vyresnele bus 12-toke todel noreciau ja papuosti ranku darbo isskirtine suknyte gal kuri turite kokiu nuorodeliu ar nuotrauku su graziomis nertomis arba megstomis suknytemis? buciau labai dekinga  4u.gif  4u.gif

Galima dėdės Google klausti arba po SM panaršyti...yra ir suknelių tema su schemomis, ir vaikiškų rūbelių temos...tik svarbu nepatingėti palandžioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 07 11, 23:53)
mano melynosios visas vaizdelis smile.gif

prazydo rugiagele rugiuos...
prazydo iseiti negali..... wub.gif
Oliavos suknelem zaviuos...
gal turi ji burtu lazdele???

va koks poezijos prasiverzimas pamacius sitoki grozi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 12, 12:43)
prazydo rugiagele rugiuos...
prazydo iseiti negali..... wub.gif
Oliavos suknelem zaviuos...
gal turi ji burtu lazdele???

va koks poezijos prasiverzimas pamacius sitoki grozi biggrin.gif

Zuviuk, nu va, atradai dar neatrastų savo talentų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 12, 11:43)
prazydo rugiagele rugiuos...
prazydo iseiti negali..... wub.gif
Oliavos suknelem zaviuos...
gal turi ji burtu lazdele???

va koks poezijos prasiverzimas pamacius sitoki grozi biggrin.gif

biggrin.gif poezijos pavasaris rugiagelese smile.gif

o lazdeles neturiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2010 07 07, 19:18)
Aciu uz atsakyma, tik man iki tu Gariunu kaip iki menulio  doh.gif Gal yra kazkur paprastoj parduotuvej?  blush2.gif

'paprastą' biggrin.gif parduotuvę pasiūlyčiau Midarą ( čia Savanorių pr. prie žiedo, pasižiūrėk jų internetinį psl ) mirksiukas.gif
kaina 4.50lt/vnt - tokia pat kiap ir Halės ir Gariūnų turgavietėje

QUOTE(Giletyte @ 2010 07 12, 11:59)
Seikos mergytes jusu darbeliai pasakiski  wub.gif  todel nusprendziau kreiptis paalbos i jus smile.gif kitamet mano vyresnele bus 12-toke todel noreciau ja papuosti ranku darbo isskirtine suknyte gal kuri turite kokiu nuorodeliu ar nuotrauku su graziomis nertomis arba megstomis suknytemis? buciau labai dekinga  4u.gif  4u.gif

Pažiūrėk Č I A rasi nemažai suknikių - vien nertų 89vnt thumbup.gif , žemiau megztos suknės sudėtos
po paveiksliukais yra atskiros temos su kiekviena iš suknių, ten ir rasi schemutės bei paaiškinimus
sėkmės darbuojantis 4u.gif

Olaiva mėlynoji wub.gif clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 12 liepos 2010 - 12:43
Olaiva- tikra vasaros džiaugsmo suknelė
Ristina- puikus suknelių duetas
Viliutee- šis modeliukas bet kokiom spalvom labai dailus
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 11, 15:29)
mano naujiena  ,visiems jau gerai zinomo ir daug kartu aptarto zydro modeliuko kopija ax.gif Juostele laikina biggrin.gif
user posted image


Grazu:) Viliuteee, o kaip ta apacioje birbyziuka padarei? Jau ant numegztos suknutes prikabinai? Koks ten rasciukas?
Atsakyti
[quote=J@lanta,2010 07 12, 14:41]
'paprastą' biggrin.gif parduotuvę pasiūlyčiau Midarą ( čia Savanorių pr. prie žiedo, pasižiūrėk jų internetinį psl ) mirksiukas.gif
kaina 4.50lt/vnt - tokia pat kiap ir Halės ir Gariūnų turgavietėje
Pažiūrėk Č I A rasi nemažai suknikių - vien nertų 89vnt thumbup.gif , žemiau megztos suknės sudėtos
po paveiksliukais yra atskiros temos su kiekviena iš suknių, ten ir rasi schemutės bei paaiškinimus
sėkmės darbuojantis 4u.gif

Aciu aciu butinai parodysiu rezultata wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Viliutes geltonosios labai apacia faina thumbup.gif bet va virsus man i akis krenta,kazkaip nelabai ten tie stulpeliai su uzmetimu paciam priekyje,kur platinta.nesimetriskai ir labai matosi...ir stulpeliai kitur guli...as gal kazkaip kitaip buciau dariusi virsu ir jo platinima...cia mano toks kabliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 07 12, 16:05)
Viliutes geltonosios labai apacia faina  thumbup.gif bet va virsus man i akis krenta,kazkaip nelabai ten tie stulpeliai su uzmetimu paciam priekyje,kur platinta.nesimetriskai ir labai matosi...ir stulpeliai kitur guli...as gal kazkaip kitaip buciau dariusi virsu ir jo platinima...cia mano toks kabliukas smile.gif

Kol neparašei,net nepastebėjau,o dabar jau atrodo iškart akis "kliūna" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 07 12, 16:05)
Viliutes geltonosios labai apacia faina  thumbup.gif bet va virsus man i akis krenta,kazkaip nelabai ten tie stulpeliai su uzmetimu paciam priekyje,kur platinta.nesimetriskai ir labai matosi...ir stulpeliai kitur guli...as gal kazkaip kitaip buciau dariusi virsu ir jo platinima...cia mano toks kabliukas smile.gif


ir man kliuva nuotraukoj,bet apsivilkus laimei,ta vieta po krutine nesimato ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 12 liepos 2010 - 17:34