Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(niuma @ 2010 07 10, 07:04)
Akire, vistiek viršutinę dalį nersi dalim. Jeigu didesnė krūtinė- pridėčiau stulpelių prieky tolygiai per visą plotį vienodais atstumais.
Jeigu nėra labai didelė krūtinė (ne didesnė nei C), nerčiau į viršų be jokių platinimų, bet ir be didelių siaurinimų- tiesiai, tik per visą ilgį kokius 6-7 kartus kraštinius du stulpelius sunerčiau į vieną. Turėjau bolero schemą, kaip tyčia visą rytą ieškau, bet nerandu  doh.gif

taip dalim. krutine nedidele B. po krutine 85 cm, ties krutine 92 cm tai maniau kazkiek reik isplatint, gal kelis kart sonuose pridesiu. vien zo neturejau bedos, isigijau beda

QUOTE(Ligvita @ 2010 07 10, 09:25)
Nesiruošiau rodyti šios suknutės, nes ant pakabos nepavyko išgaut jokio padoraus vaizdelio, bet gavau dovaną iš suknutės savininkės, tai ateinu ir pas jus pasirodyt.

labai grazi suknute. nu vat ir klausimas is kart - kaip virsutine dali nerei, ar ka nors platinai ar ne. aisku cia ir biustas ne toks kaip mano....bet vistiek idomu.
ir aciu visoms uz patarimus
Atsakyti
mano naujiena ,visiems jau gerai zinomo ir daug kartu aptarto zydro modeliuko kopija ax.gif Juostele laikina biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 11 liepos 2010 - 14:44
QUOTE(Akire3 @ 2010 07 10, 13:48)
taip dalim. krutine nedidele B. po krutine 85 cm, ties krutine 92 cm tai maniau kazkiek reik isplatint, gal kelis kart sonuose pridesiu. vien zo neturejau bedos, isigijau beda
labai grazi suknute. nu vat ir klausimas is kart - kaip virsutine dali nerei, ar ka nors platinai ar ne. aisku cia ir biustas ne toks kaip mano....bet vistiek idomu.
ir aciu visoms uz patarimus

As truputi platinau, bet jums nerdama, tikrai neplatinciau.
Atsakyti
Parodysiu dvi gražias moterytes bigsmile.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
mano melynosios visas vaizdelis smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 11 liepos 2010 - 23:20
QUOTE(Olaiva @ 2010 07 11, 23:53)
mano melynosios visas vaizdelis smile.gif


Vajeeeeee....Gražu wub.gif
Atsakyti
Olaiva, labai gražu, na, tik spalvytė mano nemėgiama, bet pati suknelė, tikrai nuostabi bigsmile.gif
Atsakyti
labai grazi suknele!
Atsakyti
Labai grazios sukneles 4u.gif
Atsakyti
Viliutee Šviesi kaip saulė graži suknutė thumbup.gif wub.gif thumbup.gif

Ristina Šauniai papuošei moterytes wub.gif wub.gif wub.gif

Olaiva Graaaaažu net mėlyna thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka33: 12 liepos 2010 - 10:02
dieve kokios grazios suknios, as ciaatejus seile pavarvinu wub.gif
Atsakyti
Seikos mergytes jusu darbeliai pasakiski wub.gif todel nusprendziau kreiptis paalbos i jus smile.gif kitamet mano vyresnele bus 12-toke todel noreciau ja papuosti ranku darbo isskirtine suknyte gal kuri turite kokiu nuorodeliu ar nuotrauku su graziomis nertomis arba megstomis suknytemis? buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giletyte: 12 liepos 2010 - 11:00