Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(Žiogienė @ 2010 07 08, 15:36)
Pagaliau išploviau ax.gif Pamušaliukas šiaip pakištas, neprisiūtas. Galvoju gal baltą dėsiu.

Labai puiki suknutė thumbup.gif ir pritariu Olaivas, baltas būtų vasariškesnis smile.gif

QUOTE(ilamka @ 2010 07 08, 23:08)
va dar viena mano suknele,siaip as ja labai didziuojuos blush2.gif

NEREALI!!!! Nuostabaus grožio darbelis wub.gif jau kaip noriu, noriu, noriu SAU biggrin.gif

Kokie siūlai? Kiek sunaudota? Schemutę prašom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vincis: 09 liepos 2010 - 07:46

Kokie siūlai? Kiek sunaudota? Schemutę prašom smile.gif
[/quote]

Labai aciu merginos uz pagirimus blush2.gif Si suknele yra nerta is balto lino.Sunaudota kazkur apie 700 gr.Tiesiog kliente atveze man visa buchta as jos nepirkau.Bet sake Panevezy yra nebrangaus lino.O schemutes tokios kaip ir nera,tik pacios tos gelytes . smile.gif
Atsakyti
labas, gal galetumete atsiusti sios sukneles aprasyma...

http://s40.radikal.r...f1e7edc4c67.jpg

adresu

p8future@gmail.com


dėkui
Atsakyti
mano lininė rašalo mėlynumo suknelė .visas vaizdelis bus vėliau.
sijonukas truputį kliošavas,apdaila apnerta su blizgiu siūliuku,kitka megzta mašina


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ziogiene,nepaprastai grazu ir vasariska bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ilamka, first.gif -prizas uz kantrybe thumbup.gif
Atsakyti
Labas merginos,
stebiu jus tyliai ir baltu pavydu palydžiu kiekvieną naują pamatyta suknelę - nerealus darbai. negaliu be šios temukės, nors dabar pasisakau retai.(dirbt pradejau, o darbe SM atjungta smile.gif )
o išlindau į eterį tai ne be reikalo - pagalbos reikia.stumdaus vis tarp trijų suknelių bet jau plius minus apsisprendziau
jei nerčiau panašiai kaip naistes varianta, man su krutines dalim beda. suknele tik plius minus tokia kaip naistes. noriu nuo krutines apacios i virsu paprastais stulpeliais virsutine dali nunarpliot, kad butu V kaklas. nusineriau grandinele ir neriu ratu, kaip man paplatint kad krutine tilptu ar priekinej dali, ties papais konkreciai pridet stulpeliu ar sonuose pridejimus daryt kur ale pazastys bus. ar kazkaip tolygiai ir priekyje ir nugaroj pridet stulpeliu? noreciau priekio kaip musu seniai matytos auksines tik nenoriu to trikampio, noriu lygiai po krutine pradet.kaip man i virsu kilt? o paskui nuo virsutines dalies zemyn panasiai kaip siam paveikslely nersiu. bus linine dryžuota ir negreit nunerta. lotuliukas.gif
QUOTE(naiste777 @ 2010 06 28, 13:54)
Labai ačiū, bet neturiu jokių schemų. Nėriau pagal foto: user posted image

Atsakyti
Sveika sugrįžus smile.gif Čia, matai, tas šniūrelis visą reikalą patvarko. O jei taip, kaip tu nori, tai aš platinčiau konkrečiai krūtinės (papų) vietoj. bet tada gali kilt problemų apsivelkant g.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 07 09, 21:36)
Sveika sugrįžus  smile.gif  Čia, matai, tas šniūrelis visą reikalą patvarko. O jei taip, kaip tu nori, tai aš platinčiau konkrečiai krūtinės (papų) vietoj. bet tada gali kilt problemų apsivelkant  g.gif

kadangi as vezlio greiciu neriu,tai mėtaus, mastau dabar gal zemyn nert, o gal virsu kaip cia palikt. maziau mastmo. arba reiks atskirt priekine ir nugarine dali ir atskirai kazkaip jas platint. vienzo noriu lengvai pralobt lotuliukas.gif
Atsakyti
svekutes 4u.gif tik savaite manes nebuvo, o jau darbu kokiu cia pridejot wub.gif raibsta akys nezinau kurios labiau noret... bandziau cituot visas, kad pagirti, bet galo tam nebuvo, todel giriu visas be ismties thumbup.gif NEREALUS darbai wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 10 liepos 2010 - 06:48
Akire, vistiek viršutinę dalį nersi dalim. Jeigu didesnė krūtinė- pridėčiau stulpelių prieky tolygiai per visą plotį vienodais atstumais.
Jeigu nėra labai didelė krūtinė (ne didesnė nei C), nerčiau į viršų be jokių platinimų, bet ir be didelių siaurinimų- tiesiai, tik per visą ilgį kokius 6-7 kartus kraštinius du stulpelius sunerčiau į vieną. Turėjau bolero schemą, kaip tyčia visą rytą ieškau, bet nerandu doh.gif
Atsakyti
Nesiruošiau rodyti šios suknutės, nes ant pakabos nepavyko išgaut jokio padoraus vaizdelio, bet gavau dovaną iš suknutės savininkės, tai ateinu ir pas jus pasirodyt.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 07 08, 22:08)
va dar viena mano suknele,siaip as ja labai didziuojuos blush2.gif

user posted image

grazu labai ir kruopstu labai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti