Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

nu merginos jus ir pavarot kiakvienai po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
issirasykite sau atostogas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif uz tokius nuostabius darbus
as tai vaseliu neturiu kantrybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vincis @ 2010 07 06, 21:53)
Pasirodysiu ir aš... (nors, iki kai kurių iš jūsų darbelių, man dar laaaabaaai toli šviečia  ax.gif

Superinis drabužėlis
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2010 07 07, 20:32)
Raudona suknelė labai lieknai merginai ( mano manekenas  kiek perdidelis )  smile.gif


Pribloškiančiai skani suknelė
Atsakyti
Pagaliau išploviau ax.gif Pamušaliukas šiaip pakištas, neprisiūtas. Galvoju gal baltą dėsiu.
user posted image
Atsakyti
grazu bigsmile.gif baltas tikrai graziau bus,juk vasariska suknute ant petneseliu,turi buti sviesi,jurine smile.gif
Atsakyti
[quote=Žiogienė,2010 07 08, 14:36]Pagaliau išploviau ax.gif Pamušaliukas šiaip pakištas, neprisiūtas. Galvoju gal baltą dėsiu.

joptararai kaip grazu, nugriut galima ir as tokios nooooooooooriu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 08 liepos 2010 - 17:09
Lusasita, gražus raudonumas smile.gif

Ilamka, jau kitoj temoj gyriau šviesiąją, bet ir kostiumukas- neatsilieka grožiu. (viskas gerai su foto, paspaudus - pasididina nuotraukos).

Žiogiene, to-bu-la thumbup.gif
Nuostabiai suderinai raštukus. Ir krūtinės dalies kriauklytės dailiai atrodo. O apačioj kiek pritankinai. Jaučiu visą dieną vieną eilę nėrei doh.gif wub.gif Parodyk ant kūno. Koks siūlas?
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2010 07 08, 15:36)
Pagaliau išploviau ax.gif Pamušaliukas šiaip pakištas, neprisiūtas. Galvoju gal baltą dėsiu.
user posted image


kaip gražu, ir aš noriu thumbup.gif
Atsakyti
va dar viena mano suknele,siaip as ja labai didziuojuos blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilamka: 08 liepos 2010 - 22:09
QUOTE(Žiogienė @ 2010 07 08, 15:36)
Pagaliau išploviau ax.gif Pamušaliukas šiaip pakištas, neprisiūtas. Galvoju gal baltą dėsiu.
http://img293.images...icture009tu.jpg


labai grazu wub.gif spalva wub.gif kokie siulukai? kiek sunerei? Ir galschemutemis pasidalintumei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 07 08, 23:08)
va dar viena mano suknele,siaip as ja labai didziuojuos blush2.gif



Yra kuo didžiuotis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai labai žavios suknutes. Šaunuolės drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 07 08, 23:08)
va dar viena mano suknele,siaip as ja labai didziuojuos blush2.gif

Yra kuo didžiuotis drinks_cheers.gif
Žiogiene - g r a ž u bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti