Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(vincis @ 2010 07 06, 21:53)
Pasirodysiu ir aš... (nors, iki kai kurių iš jūsų darbelių, man dar laaaabaaai toli šviečia  ax.gif
Visa...



jau gyriau kitoj temoj, bet tokiam darbui pagyrimu niekada negana thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif viskas labai grazu. Ir spalva wub.gif ir modelis, o jau virsus is gelyciu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vincis @ 2010 07 07, 09:11)
Vilniuj, man rodos, Gariūnuose tikrai yra. 1 eilėj moteriškė prekiauja.
O Kaune aš savo kioskelyje  "perku"  blush2.gif



Aciu uz atsakyma, tik man iki tu Gariunu kaip iki menulio doh.gif Gal yra kazkur paprastoj parduotuvej? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2010 07 07, 19:18)
Aciu uz atsakyma, tik man iki tu Gariunu kaip iki menulio  doh.gif Gal yra kazkur paprastoj parduotuvej?  blush2.gif


Halės turguj tikrai yra. Žinoma, kad yra ir kitose pardėse, bet žmonės geriau žino, kur pigiau mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 07 07, 19:20)
Halės turguj tikrai yra. Žinoma, kad yra ir kitose pardėse, bet žmonės geriau žino, kur pigiau  mirksiukas.gif .



Pigiau tai pigiau, man dar reiktu kad butu ne kitam pasaulio pakrasty lotuliukas.gif


Tiesa, kokio storio siulais neriamos sukneles? t.y. suprantu, kad gali buti ivariu storiu, bet pvz kokie MAXI siulai tai NR.10 ir yra populiarus dydis. Ar dazniausiai ir neriate NR.10 ?cia klausimelis visoms ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 07 liepos 2010 - 19:03
Raudona suknelė labai lieknai merginai ( mano manekenas kiek perdidelis ) smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 07 liepos 2010 - 19:36
oho kokia grazuole suknelyte thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai graži, ryški suknutė.. bigsmile.gif Su juoda pasuknele atrodo nuostabiai.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 07 07, 20:32)
Raudona suknelė labai lieknai merginai[color=transparent] ( mano manekenas  kiek perdidelis )  smile.gif


SUPER thumbup.gif . Labai dailus tas manekenas smile.gif
Atsakyti
aciu mielosios. tikroji savininke labai liekna , kokiais 8 cm pas sita visko perdaug. blush2.gif
Bielra, pasuknele vysniu spalvos mirksiukas.gif bordo tokia , Aisku ji tik demonstracine. Kokia siusis mergina, dar nezinau smile.gif
Atsakyti
Parodysiu ir as savo suknes ax.gif
user posted image

tik as niekaip normaliai nesugebu foto ideti arba labai dideles arba mazos blush2.gif

user posted image
Atsakyti
ilamka, gražu ir kiek darbo įdėta wub.gif wub.gif wub.gif
Lusasita, kaip visada thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 07 07, 20:32)
Raudona suknelė labai lieknai merginai ( mano manekenas  kiek perdidelis )  smile.gif


Gyriau jau wub.gif wub.gif ir dar giriu thumbup.gif nepriekaištingai, kaip visuomet thumbup.gif

QUOTE(ilamka @ 2010 07 07, 21:13)
Parodysiu ir as savo suknes  ax.gif

Abi nerealios wub.gif wub.gif wub.gif
Prašau schemučių, jei galima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vincis: 07 liepos 2010 - 20:23