Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

panele Prym,nuostabi suknele wub.gif wub.gif wub.gif O kiek darbo rolleyes.gif rolleyes.gif Saunuole thumbup.gif thumbup.gif

Rodausi ir as suknele smile.gif Truksta tik juosteles po krutine.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2010 05 31, 13:09)
labai labai labai gražu... wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiu 4u.gif

QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 13:34)
panele Prym,nuostabi suknele wub.gif  wub.gif  wub.gif O kiek darbo rolleyes.gif  rolleyes.gif Saunuole thumbup.gif  thumbup.gif

Rodausi ir as suknele smile.gif Truksta tik juosteles po krutine.


Ačiu 4u.gif Na, jūsų irgi grožis.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 14:34)
Rodausi ir as suknele smile.gif Truksta tik juosteles po krutine.


Labai grazu 4u.gif Ir man nieko jai netruksta bigsmile.gif

Kazkada jusu klausiau patarimo, kaip is lininio sijono padaryti suknele, nes jis man platus ir juosmuo visiskai atitinka mano klubu ploti. Be to, man nepatinka esamas ilgis, tad jei nuleidus juosmeni iki klubu ir kazkaip prinerus arba primezgus virsu, man ir ilgis butu thumbup.gif
Beda tik, kad tokiu siulu neturiu. Sijonas paveldetas is mamos ir labai abejoju, ar rasiu tokio atspalvio lino. Patarkite, ka jus darytumete.
Aciu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 05 31, 14:10)
Labai grazu 4u.gif Ir man nieko jai netruksta bigsmile.gif

Kazkada jusu klausiau patarimo, kaip is lininio sijono padaryti suknele, nes jis man platus ir juosmuo visiskai atitinka mano klubu ploti. Be to, man nepatinka esamas ilgis, tad jei nuleidus juosmeni iki klubu ir kazkaip prinerus arba primezgus virsu, man ir ilgis butu thumbup.gif
Beda tik, kad tokiu siulu neturiu. Sijonas paveldetas is mamos ir labai abejoju, ar rasiu tokio atspalvio lino. Patarkite, ka jus darytumete.
Aciu

Aš pabandyčiau dar paieškoti, dabar linas madingas, tai daug kur būna įvairių atspalvių.
Arba galima imti vieną kokią nors labai panašią spalvą, o kitą kontrastingą, manau, šviesi labiausiai tiktų, ir jas kombinuoti. Kai bus marga, nesimatys, kad labai skiriasi ta spalva.
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 05 31, 14:10)
Labai grazu 4u.gif Ir man nieko jai netruksta bigsmile.gif

Kazkada jusu klausiau patarimo, kaip is lininio sijono padaryti suknele, nes jis man platus ir juosmuo visiskai atitinka mano klubu ploti. Be to, man nepatinka esamas ilgis, tad jei nuleidus juosmeni iki klubu ir kazkaip prinerus arba primezgus virsu, man ir ilgis butu thumbup.gif
Beda tik, kad tokiu siulu neturiu. Sijonas paveldetas is mamos ir labai abejoju, ar rasiu tokio atspalvio lino. Patarkite, ka jus darytumete.
Aciu


siulyciau danert virsu balati ir apacioj dar balta apnerima daryt
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 05 31, 15:35)
Aš pabandyčiau dar paieškoti, dabar linas madingas, tai daug kur būna įvairių atspalvių.
Arba galima imti vieną kokią nors labai panašią spalvą, o kitą kontrastingą, manau, šviesi labiausiai tiktų, ir jas kombinuoti. Kai bus marga, nesimatys, kad labai skiriasi ta spalva.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 14:34)


Nuostabi suknytė 4u.gif manau, kad juostelės po krūtine nereikia, bet bus įdomu pamatyti su ja 4u.gif
Atsakyti
panele Prym kiek reikia kantrybes,bet uztai labai grazu wub.gif
rasa suknele super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 05 31, 08:54)
Labai dailutis komplektukas.
O aš noriu parodyti savo panelės išleistuvinę suknelę "Žydinčios vyšnios":

QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 14:34)
Rodausi ir as suknele smile.gif Truksta tik juosteles po krutine.

swoon.gif swoon.gif swoon.gif niu jau šitų suknių grožis, sunku teisingą žodį rast, GROŽIS wub.gif wub.gif wub.gif

Viliutee moherinukė išvertė iš klumpių wub.gif
Ligvitos suknelė ir kitų auksarankių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 14:34)

Rodausi ir as suknele smile.gif Truksta tik juosteles po krutine.



Nu tikrai jai nieko netruksta, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 05 31, 08:54)


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
rasa32 Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
panelė PRYM - iš viso be žodžių... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif - ir iš kur tiek kantrybės? g.gif
Atsakyti