Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

niuma, suknelė nuostabi ir labai tinka 4u.gif
Atsakyti
niuma,
amade
puikiai padirbejot thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif

ir maniske ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 02, 22:01)
niuma,
amade
puikiai padirbejot thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif

ir maniske ax.gif


Na tikrai kad AX AX AX nerealiia, fantastiskai, beprotiskai zavi suknia..
Tokia nekalta, tokia svelni, mergaitiska, madinga....
NEREALI TIESIOG kvepia smeliu, suriu juros vandeniu ir romantisku vakariniu saules palydejimu.....nuotykiais....
Ux ax ox tik daug daug jaustukuuuuuuuuuuuuu
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 06 30, 19:45)
Na ir mano pabaigtuvės pagaliau įvyko biggrin.gif
Ilgai narpliota (nes du kinderiukai namie).

Sąnaudos: 12,5 vnt YarnArt Lily (50g-225 m), vąšelis Nr. 1,5, gamyba vyko apie 1,5 mėn smile.gif




Na ir grozis, na ir kruopstumas... Nuostabu!
Atsakyti
Žiogiene, Zuviukai, dėkui už įvertinimą. Lauksiu jūsų darbukų demonstracijų bigsmile.gif

smalsi_, Gi*, aciuks.gif smile.gif
(vakar įvyko suknutės prezentacija, buvau nučiupinėta, nužiūrinėta, išgirta ir vis užsakymų atsimušinėjau - nėra laiko su dviem vaikais kitiem rūbukus gamint lotuliukas.gif )

Viliuteee, smagu pamatyt ne tik moherinukes suknutes. Graži tunika (spėju, kad ant modelio dar gražiau atrodo), dailiai suderintas mezginys su nėrinukais thumbup.gif

Atsakyti
rekordine suknele biggrin.gif
pradeta pries du menesius,o uzbaigimo (vienos dienos)lauke visa menesi.Va taip buna su neskubiais uzsakymais. smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 05, 10:00)
rekordine suknele biggrin.gif
pradeta pries du menesius,o uzbaigimo (vienos dienos)lauke visa menesi.Va taip buna su neskubiais uzsakymais. smile.gif


labai grazi suknele bigsmile.gif gal butu galima rastelio schemutes? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 24, 17:30)
megzta is kremines spalvos mocherio su silku.o su schemom pas mane problema,spausdintos jos pas mane is senu laiku sukauptos.o skenerio neturiu ax.gif


O gal prisimenat tikslų siūlų pavadinimą? Ar bent jau kiek metrų šimte gramų? O kokio nr. buvo virbalai ir kokio ilgio valas geriausia, kad būtų? Man kaip pirmakartei tokios suknės mezgime labai praverstų šios žinios g.gif Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Gi* @ 2010 07 05, 21:30)
O gal prisimenat tikslų siūlų pavadinimą? Ar bent jau kiek metrų šimte gramų? O kokio nr. buvo virbalai ir kokio ilgio valas geriausia, kad būtų? Man kaip pirmakartei tokios suknės mezgime labai praverstų šios žinios g.gif Ačiū!

paskutiniu metu labiausiai mano vertinami sitie
http://www.mezginiup...tai/0/587/bingo
ana suknele buvo megzta is labai panasiu,tik su silku.
http://www.mezgvita.lt/mezgsiulai.html siame puslapyje italiski kid silk.patys geriausi su silku.
http://www.mezginiup.../206/soft-dream sitie man nepatinka kiti juos labai vertina.kitiems mezginiams gal ir geri,bet mano suknelems nelabai smile.gif
virbalu storis man neturi reiksmes,bet kokiais galiu ivairiai megzti.gal kaip nepatyrusiai 4 nr.valas apie pusmetri,kuo ilgesnis,tuo geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 05 liepos 2010 - 21:18
[quote=Viliuteee,2010 07 05, 10:00]
rekordine suknele biggrin.gif
pradeta pries du menesius,o uzbaigimo (vienos dienos)lauke visa menesi.Va taip buna su neskubiais uzsakymais. smile.gif
wow, kaip gražu, be pretenzijų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 06 30, 20:53)
Tik labiau atviresnio kakliuko norisi.. arba šiek tiek ilgesnių rankovyčių, nors 5 cm..  ax.gif

Prasigilinau iškirptę biggrin.gif (nes ir man atviresnio kaklo norėjosi)
Pirmą kartą nėrinį nuo kito galo ardžiau, tiksliau- atskyrinėjau. Dabar tikrai geriau ok.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 05, 09:00)
rekordine suknele biggrin.gif
pradeta pries du menesius,o uzbaigimo (vienos dienos)lauke visa menesi.Va taip buna su neskubiais uzsakymais. smile.gif


raštelio ir aš norėčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 06 liepos 2010 - 10:13