Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

Ryke, Bielra, dėkui smile.gif

Pažiūrėjau, kad reikės vis pasitaisyt suknutę, nes besifotografuojant - žiūriu nugaroj iškirptė padidėjo lotuliukas.gif Nors šiaip, pačiai irgi atviresnio kaklo norisi. Nėriau pagal schemas (ten akys surašytos, du kartus viršų pernėriau- taisyt reikėjo) ir nesuprantu pati, kodėl antrą kartą taip pat padariau, jug galėjau nuo antros juostos nert g.gif )

user posted image

Šiaip, turiu medžiaginį šalį lygiai tokios pat bordo spalvos, tai vakare užsimesiu.

Spalva iš paletės ši:
user posted image
Atsakyti
bielra,i baliuka su situ groziu eisi?
spalvyte tai nuostabi,kaip granatu rolleyes.gif as tokia spalva nerusi esu,tik is begonijos.nuostabi spalva
o man gime jau sukneles ideja,tai lekiu bruzinti masina,kol norai neatveso smile.gif
Atsakyti
Niuma, gražumėlis wub.gif wub.gif Spalvos skanumėlis. Schemos noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 30, 21:40)
bielra,i baliuka su situ groziu eisi?
spalvyte tai nuostabi,kaip granatu rolleyes.gif as tokia spalva nerusi esu,tik is begonijos.nuostabi spalva
o man gime jau sukneles ideja,tai lekiu bruzinti masina,kol norai neatveso smile.gif


Aš tai norėčiau, bet jaučiu Niuma man neduos.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O tavąją iš begonijos mačiau pas Vinci.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 30, 21:40)
bielra,i baliuka su situ groziu eisi?
spalvyte tai nuostabi,kaip granatu rolleyes.gif as tokia spalva nerusi esu,tik is begonijos.nuostabi spalva
o man gime jau sukneles ideja,tai lekiu bruzinti masina,kol norai neatveso smile.gif

susimaisiau doh.gif nu amzius savo jau daro biggrin.gif
aha,kabojo ten maniske smile.gif tam kioskelyje
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 29, 10:21)
pasirodau ir as,su suknele SAU  biggrin.gif
user posted image

Wau wau wau wub.gif As vakar nusiziurejau lino siulu smile.gif Papasakok kiek sunaudojai? Cia masina megzta lygioji dalis kaip suprantu ax.gif Reik gal ir man savaja uzkurt linui lotuliukas.gif

QUOTE(niuma @ 2010 06 30, 20:06)

thumbup.gif Ale turejai kantrybes su dviem leliais toki grozi nusinarpliot, saunuole mirksiukas.gif Labai labai grazi ir suknia ir mamyte smile.gif
Atsakyti
Olavai, taip bigsmile.gif Baliuko laukiu. Spėjau pasigamint visa laimė, nes jau visokių minčių turėjau darbo eigoj biggrin.gif doh.gif

QUOTE(naiste777 @ 2010 06 30, 22:47)
Niuma, gražumėlis  wub.gif  wub.gif  Spalvos skanumėlis. Schemos noriu  ax.gif

aciuks.gif

Osinkoj visa tema

Schemos:

Sijonas (tik aš platinau dvigubai mažiau ir nenėriau tų retų tinklelio juostų):

user posted image

O čia viršaus platinimas, o paskui rankovių visokie statymai ir tiesus nėrimas (ten kur šone tarp hieroglifų skaičiukai surašyti, tai akių skaičius. patogu smile.gif ):

user posted image

user posted image

*coliukeee*, dėkui už gražius žodžius smile.gif

Atsakyti
Niuma šauni suknelė thumbup.gif
Matau trason šitas raščiukas nuėjo biggrin.gif Ir aš baigiau su tokiu, bet dėjau tik sijonukui pora eilių, ir kažką biškį primaliau ten doh.gif

Lininė sukniukė super thumbup.gif
Atsakyti
Niuma, ačiū širdingai. Gal iki kitos vasaros prisiruošiu smile.gif
Atsakyti
Niuma, sukenle labai kruopsciai nunerta ir spalvyte tokia solidi thumbup.gif

o rastelis tikrai populiarus ax.gif as savo sukneles apacia irgi tokiu pat rastu nuneriau bigsmile.gif
Atsakyti
cia mano nauja maza suknyte 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 07 02, 09:56)



pasaka thumbup.gif
Atsakyti