Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(Olaiva @ 2010 06 29, 10:21)
pasirodau ir as,su suknele SAU  biggrin.gif

Ėėėėė, čia ta suknelė, kur prie mano spintos derinasi biggrin.gif Labai labai labai wub.gif Antras dublis net gražiau išėjo, ypač gėlytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 29, 11:21)
pasirodau ir as,su suknele SAU  biggrin.gif
[


Nuostabi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 06 30, 14:59)
Ėėėėė, čia ta suknelė, kur prie mano spintos derinasi biggrin.gif Labai labai labai wub.gif Antras dublis net gražiau išėjo, ypač gėlytės wub.gif

taip,cia sese tos sukneles,kur tavo spintoj prieglauda rado smile.gif sitos gelytes iskilios ir padalkos kitokios,ir su rankovytem.na dabar "gimdau" tamsaus nuostabaus lino suknele sau i baliuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 30, 16:38)
taip,cia sese tos sukneles,kur tavo spintoj prieglauda rado smile.gif sitos gelytes iskilios ir padalkos kitokios,ir su rankovytem.na dabar "gimdau" tamsaus nuostabaus lino suknele sau i baliuka rolleyes.gif


o kokia suknele "gimdai", tokia pacia ar kokia kitokia? as turiu pilko 100% lino, bet jis man toks kietas atrodo, net nezinau, ka cia ir numegzti ar nunerti, an patiko si suknyte, pasakykit man, tiks is lino ar ne, parasau padekit, nes man jau stoga rauna, cia reikia mano draugei, tai ji nebeatstoja nuo manes, o gal turit kokiu nors kitokiu ideju linui, labai prasau pagalbos blush2.gif O kazin sitai suknytei tiktu linas?
http://public.fotki....nashua-jun.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carnitaster: 30 birželio 2010 - 16:09
QUOTE(carnitaster @ 2010 06 30, 16:08)
o kokia suknele "gimdai", tokia pacia ar kokia kitokia? as turiu pilko 100% lino, bet jis man toks kietas atrodo, net nezinau, ka cia ir numegzti ar nunerti, an patiko si suknyte, pasakykit man, tiks is lino ar ne, parasau padekit, nes man jau stoga rauna, cia reikia mano draugei, tai ji nebeatstoja nuo manes, o gal turit kokiu nors kitokiu ideju linui, labai prasau pagalbos blush2.gif O kazin sitai suknytei tiktu linas?
http://public.fotki....nashua-jun.html

gimdau visai kitokia smile.gif
na linas daug kur tinka,bandyk nerti,nes pavyzdelyje ta suknele tokia standi,is neplono siulo,manau,kad tiktu.tik tas linas per plonas gali buti
Atsakyti


QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 11, 20:18)


QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 19, 17:16)
koks dziaugsmas kai klientes dziaugiasi tavo darbu,o atsidekodamos stai ka atsiuncia.veliau bus nuotrauku ir su sukneles seimininke.
user posted image


oi kokia nerealybė wub.gif wub.gif wub.gif merginos, gal kas turit tokių ar panašių grožių raštų blush2.gif noriu merginas savo ir save papuošt krikštynoms, o žiūriu, kad jau vasara įsibėgėjo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lijo: 30 birželio 2010 - 16:32
va linine serveteline.butu liux
user posted image
Atsakyti
Na pagaliau ir aš "išgimdžiau" šiokią tokią pasuknelę savo "žydrūnei". Šiandien darbukyj jau buvau pasipuošus,tai nuo vienos klientės ir komplimentą gavau blush2.gif pasuknelę kurpiau pati iš skuduryne pirktų medvilninių naktinukų blush2.gif Šiandienos patirtis rodo,kad vis gi geriau kažkokia slidi medžiagytė,bet pas mane darbe šiltom dienom temperatūra siekia netoli 40laipsnių,tai aš turbūt ir galą gaučiau su sintetine pasuknele (šiandien ir taip vienu momentu maniau,kad jau griūsiu doh.gif )
user posted image
Atsakyti
Na ir mano pabaigtuvės pagaliau įvyko biggrin.gif
Ilgai narpliota (nes du kinderiukai namie).

Sąnaudos: 12,5 vnt YarnArt Lily (50g-225 m), vąšelis Nr. 1,5, gamyba vyko apie 1,5 mėn smile.gif

user posted image

Be blico realesnė spalvytė rankovytėj matosi:
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 30, 17:40)
va linine serveteline.butu liux
user posted image


jo, šita būtų super, bet kur schemutę gaut...gal kartais turi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 06 30, 19:45)
Na ir mano pabaigtuvės pagaliau įvyko biggrin.gif



wow!!!! Niuma, labai grazu!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
Niuma, šaunios pabaigtuvės! 4u.gif Tik labiau atviresnio kakliuko norisi.. arba šiek tiek ilgesnių rankovyčių, nors 5 cm.. ax.gif
Ir spalva ši tau labai tinka.. wink.gif
Atsakyti