Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

Nieko nekeičiau, ar bent jau stengiaus nekeisti, tik mano siūlai plonesni
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 06 28, 23:38)
Nieko nekeičiau, ar bent jau stengiaus nekeisti,  tik mano siūlai plonesni


Aisku smile.gif
Atsakyti
pasirodau ir as,su suknele SAU biggrin.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 29, 11:21)
pasirodau ir as,su suknele SAU  biggrin.gif

nu fantastika thumbup.gif wub.gif antras dublis visiskai pagal mono norus rolleyes.gif su nreliai tinkanciom rankovytem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 29, 11:21)
pasirodau ir as,su suknele SAU  biggrin.gif

Olaiva labai labai graži suknelė, atrodo paprastutė, bet be galo subtili, aš irgi tokios norėčiau wub.gif
Atsakyti
Olaiva, ir vėl tokį grožį mums parodei, nuostabu, žavu, tiesiog tobula bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Olaiva, nuostabi suknelė, o spalvos užburiančios.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 06 29, 11:29)
nu fantastika thumbup.gif  wub.gif antras dublis visiskai pagal mono norus  rolleyes.gif su nreliai tinkanciom rankovytem  thumbup.gif

man irgi tos rankovytes labai patinka,palaidos netiko,o kai paraukiau,tai ir prilipo smile.gif

QUOTE(man-patinka-tyla @ 2010 06 29, 11:54)
Olaiva labai labai graži suknelė, atrodo paprastutė, bet be galo subtili, aš irgi tokios norėčiau  wub.gif


QUOTE(diudas @ 2010 06 29, 12:13)
Olaiva, ir vėl tokį grožį mums parodei, nuostabu, žavu, tiesiog tobula  bigsmile.gif  wub.gif  thumbup.gif


QUOTE(bielra @ 2010 06 29, 12:16)
Olaiva, nuostabi suknelė, o spalvos užburiančios..  wub.gif

dekui uz gera zodi.daugiau jau neberodysiu,nes vis tiek panasios visos.o tas spalvu derinys tai man paciai be galo mielas wub.gif dziaugiuosi,kad lino buna spalvingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 29, 10:21)
pasirodau ir as,su suknele SAU  biggrin.gif


vau wub.gif wub.gif nu pas jsu ir fantazija wub.gif
Atsakyti
Labai gražu, spalvos wub.gif wub.gif Niu, bet jūs man berazumei paaiškinkit, kaip pasiskaičiuot dėl dydžio. Juk linas skalbiamas neprognozuojamai traukiasi g.gif Pernai nėriau suknelę sau su didele atsarga, tai kai susitraukė, verkt norėjosi, sesei atidaviau, kuri tris kartus už mane plonesnė. Tai dabar kažkaip atsargiai į liną žiūriu, o tokių gražių spalvų pirkt yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 06 29, 19:40)
Labai gražu, spalvos  wub.gif  wub.gif  Niu, bet jūs man berazumei paaiškinkit, kaip pasiskaičiuot dėl dydžio. Juk linas skalbiamas neprognozuojamai traukiasi  g.gif Pernai nėriau suknelę sau su didele atsarga, tai kai susitraukė, verkt norėjosi, sesei atidaviau, kuri tris kartus už mane plonesnė. Tai dabar kažkaip atsargiai į liną žiūriu, o tokių gražių spalvų pirkt yra  doh.gif

nu nezinau,man jis nesitampo,nesitraukia,tiesiog rankom skalbiu ir dziaunu gulincius rubelius,pratampau kaip reikia ir vualia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 29, 11:21)
pasirodau ir as,su suknele SAU  biggrin.gif

Net seilė nutįso bežiūrint... blush2.gif Fantastika...
Atsakyti