Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 19, 18:16)
koks dziaugsmas kai klientes dziaugiasi tavo darbu,o atsidekodamos stai ka atsiuncia.veliau bus nuotrauku ir su sukneles seimininke.


Na cia as likau visai be zado ir be kvapo nuo mezginiu grozio ir fantastiskos spalvos... bigsmile.gif O kai atsipeikejau, sakau, reikia imti ir kazka panasaus nusimegzti, o jaunikis tada ir pats atjos ant balto zirgo biggrin.gif Viliuteee, labai noreciau sito grozio schemos ax.gif Ir is kokiu cia siulu megzta?
Papildyta:
QUOTE(rasar @ 2010 06 20, 15:41)
suknelės schema]


Aciu, rasar!
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ligvita,pasaka,ne suknelė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 06 21, 18:55)
suknyte is kid moherio  wub.gif Juosteles ant rankoviu  ir po krutine pasius siuveja kartu su pasuknele. Cia tik bendram vaizdui  ax.gif

user posted image




O dangau doh.gif nu neimanoma tokio grozio nepasistatyt i eile ax.gif eisiu kitu metu pradzioj pas brolio vaika i kumas, jau audziu minti devet kazka tokio, tik gal ne balto, spalvos avietines kokios noreciau wink.gif Lusasita, pasakok, kiek siuliuku gramu suejo, kokio dydzio virbalais mezgei, gal rasteli kiaurarascio paskolintum 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri turite schema? 4u.gif
user posted image

Perverciau visus turimus zurnalus "Tejer la moda", ale nerandu verysad.gif
Atsakyti
Lusasita padekite biggrin.gif Reikia sitos nuostabios baltos sukneles sijono rasto. (Pacia schema turiu, bet nezinau ka tie simboliai reiskia blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 06 23, 21:04)



Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 06 24, 11:43)
Lusasita  padekite  biggrin.gif  Reikia sitos nuostabios baltos sukneles sijono rasto. (Pacia schema turiu, bet nezinau ka tie simboliai reiskia  blush2.gif )

Sukneliu schemu temoje yra sios suknutes aprasymas
Atsakyti
Aciu jau radau. Jei kam reikes cia yra nuoroda http://club.osinka.ru/topic-61003
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gi* @ 2010 06 23, 21:12)
Na cia as likau visai be zado ir be kvapo nuo mezginiu grozio ir fantastiskos spalvos... bigsmile.gif  O kai atsipeikejau, sakau, reikia imti ir kazka panasaus nusimegzti, o jaunikis tada ir pats atjos ant balto zirgo biggrin.gif Viliuteee, labai noreciau sito grozio schemos ax.gif Ir is kokiu cia siulu megzta?
Papildyta:
Aciu, rasar!


megzta is kremines spalvos mocherio su silku.o su schemom pas mane problema,spausdintos jos pas mane is senu laiku sukauptos.o skenerio neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 24, 17:30)
megzta is kremines spalvos mocherio su silku.o su schemom pas mane problema,spausdintos jos pas mane is senu laiku sukauptos.o skenerio neturiu ax.gif

Viliuteee,o kiek maždaug akių uždedat ne mocherinei suknutei (sijonui). Aš vakar jau pradėjau. Tą servetėlinę dalį planuoju daryt maždaug nuo klubų,tai uždėjau 208 akis.Dar numezgiau tik 10 eilių,bet man atrodo,kad labai platu... Nors vaizdas turbūt dar apgaulingas,na ir aš klubais nesiskundžiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 06 24, 19:02)
Viliuteee,o kiek maždaug akių uždedat ne mocherinei suknutei (sijonui). Aš vakar jau pradėjau. Tą servetėlinę dalį planuoju daryt maždaug nuo klubų,tai uždėjau 208 akis.Dar numezgiau tik 10 eilių,bet man atrodo,kad labai platu... Nors vaizdas turbūt dar apgaulingas,na ir aš klubais nesiskundžiu  blush2.gif

nelabai supratau klausimo blush2.gif
Atsakyti