Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(krista... @ 2010 05 30, 20:12)
Sveikute,na sita bedele gali išsprest išskalavus parugštintam vandeni(vanduo turi buti siltas ir ipilk acto) uzfiksuoja spalva 4u.gif

Labai ačiū už patarimą. Tai kai kitą sykį skalbsiu,taip ir padarysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palmira @ 2010 05 28, 07:04)

Labai dailutis komplektukas.

O aš noriu parodyti savo panelės išleistuvinę suknelę "Žydinčios vyšnios":
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
O jau grožis, panele Prym. wub.gif Dievuliau, kiek ten darbo. O ar nebaisu tokias ryškias saplvas dėt kartu, kad nenusidažytų skalbiant?
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 05 31, 08:16)
O jau grožis, panele Prym.  wub.gif Dievuliau, kiek ten darbo. O ar nebaisu tokias ryškias saplvas dėt kartu, kad nenusidažytų skalbiant?

Ačiu 4u.gif Nėriau tai visom įmanomom pozom, ir klūpėdama , ir stovėdama, ir keturgubai susilanksčius. Kai jau beliko galiukus suslėpti, pats nemėgiamiausia dalis tapo mėgstamiausia, nes pagaliau žmoniškai atsisėst galėjau.
Megzdama skirtingas spalvas visada iš pradžių darau bandymą - po galiuką atsikirpus sumazgau stipriai ir į mažiausiai 60 laipsnių temperatūros skalbimą įmetu. Jeigu nenudažo, vadinasi, galiu saugiai megzt.
Atsakyti
Paneleprym nu sukneles koks grozis, o kiek darbelio ideta, saunuole, o del bandymo siulu dazys ar ne, net nesu pagalvojus, reiks ir man tai dabar visada daryti, mirksiukas.gif aciu uz ideja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuse @ 2010 05 31, 09:19)
Paneleprym nu sukneles koks grozis, o kiek darbelio ideta, saunuole, o del bandymo siulu dazys ar ne, net nesu pagalvojus, reiks ir man tai dabar visada daryti,  mirksiukas.gif aciu uz ideja ax.gif

Ačiu už komplimentus 4u.gif Nekenčiu taisyti, tai ir prisigalvoju visko, kad to išvengti ax.gif
Atsakyti
[quote=panelė Prym,2010 05 31, 08:54]
Labai dailutis komplektukas.

Ačiū už pagyrimus. Jūsų darbai nerealūs. Aš tik seilę varvinu. Neturių panelių, tik kavalieriai. O taip norisi suknytes megzti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 05 31, 08:54)


O aš noriu parodyti savo panelės išleistuvinę suknelę "Žydinčios vyšnios":



Na tiesiog kvapa gniauzia, kaip grazu... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palmira @ 2010 05 31, 10:19)
Ačiū už pagyrimus. Jūsų darbai nerealūs. Aš tik seilę varvinu. Neturių panelių, tik kavalieriai. O taip norisi suknytes megzti blush2.gif

Ačiu 4u.gif
Jūs tik džiaukitės, kad netenka vaiko į suknelę įkišt tongue.gif Maniškė kai kiekviena proga visur bando sprandą nusisukti, tai gyvas vargas tos suknelės, visur kliūva, po kojom maišosi, o kadangi dauguma laiko praleidžia kur nors pasikabinus žemyn galva, tai dažniausias suknelės vaizdas - ant ausų ir visu gražumu triusikai šviečiantys doh.gif

QUOTE(Gi* @ 2010 05 31, 10:39)
Na tiesiog kvapa gniauzia, kaip grazu... bigsmile.gif

Ačiu labai 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
suknele ir kepuryte mano kriksto dukrytei smile.gif

user posted image

Atsakyti
[quote=panelė Prym,2010 05 31, 08:54]

Labai graži suknutė, labai puošia dukryte thumbup.gif

[quote=K_margo,2010 05 31, 13:39]
suknele ir kepuryte mano kriksto dukrytei smile.gif
Labai graži suknutė mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 05 31, 07:54)

labai labai labai gražu... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti