Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

ačiū merginos, kantrybės tai reikėjo, bet, kad labai jau jos užsinorėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasar @ 2010 06 17, 18:17)
Sveikos 4u.gif
jau senokai žiūrinėju šią tėmelę, grožiuosi jūsų visų darbeliais ir pati nusprendžiau pasirodyti  ax.gif Čia tokia paprastutė vasarinė suknelė

Labai daili ir graži suknelė thumbup.gif

Rodausi ir aš ką tik baigtą suknelę draugei, tik pasuknelė bus balta smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
jurgičiukas, gražu 4u.gif
Atsakyti
naiste777 dailu wub.gif

QUOTE(rasar @ 2010 06 17, 19:17)
Sveikos 4u.gif

jau senokai žiūrinėju šią tėmelę, grožiuosi jūsų visų darbeliais ir pati nusprendžiau pasirodyti  ax.gif Čia tokia paprastutė vasarinė suknelė

blink.gif nu jo paprastutė swoon.gif
Labai gražiai siūliukai suderinti wub.gif ir taip jau dailiai megzta thumbup.gif , taikymai nutaikymai thumbup.gif , taip viskas skrupulingai mmmmmm wub.gif

jurgičiukas fainulka wub.gif . Tik kaip faina būt pamatyt ant modelio rolleyes.gif . Gal ir pavyks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasar @ 2010 06 17, 19:17)
Sveikos 4u.gif

jau senokai žiūrinėju šią tėmelę, grožiuosi jūsų visų darbeliais ir pati nusprendžiau pasirodyti  ax.gif Čia tokia paprastutė vasarinė suknelė
[

Kas per kuklumas ax.gif Nuostabi suknutė ir visai ne paprastutė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2010 06 16, 09:55)
help.gif  help.gif merginos, gal turite žemiau pateiktoje nuorodoje suknutės didesnę nuotraukėlę ir schemutę  blush2.gif ? Mama neria, o aš ant greičio nerandu savuose milijoniniuose lobynuose kur išsisaugojus esu  doh.gif

SUKNUTĖ

Ačiū iš anksto  4u.gif

Jeigu kur nors pati rasit, pasidalinkit.. ax.gif labai jau grazi.. paprasta, bet thumbup.gif
Atsakyti
naiste777, begalo grazi suknyte. thumbup.gif thumbup.gif
NU jei cia paprastute tada kokia nepaprasta?? wub.gif wub.gif

rasar, labai grazus darbelis, kaip puikiai atlikta. wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


jurgičiukas, labai dailus darbelis wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tik bijau kad su baltu pamusalu puse grozio praras, O man visai graziai ziuris tas auksinis.
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2010 06 17, 22:41)
Jeigu kur nors pati rasit, pasidalinkit..  ax.gif labai jau grazi.. paprasta, bet  thumbup.gif

doh.gif Tai va, kad vis nerandu dar ir mergikės kaip ir nepagelbėja blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasar @ 2010 06 17, 19:17)
Sveikos 4u.gif

jau senokai žiūrinėju šią tėmelę, grožiuosi jūsų visų darbeliais ir pati nusprendžiau pasirodyti  ax.gif Čia tokia paprastutė vasarinė suknelė



Kaip grazu... suzaveta as. O galima butu kokia jos schema gauti??
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 06 17, 19:07)
jurgičiukas, gražu  4u.gif


QUOTE(Ašarėlė @ 2010 06 17, 21:12)
jurgičiukas fainulka  wub.gif . Tik kaip faina būt pamatyt ant modelio  rolleyes.gif . Gal ir pavyks  blush2.gif


QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 06 18, 00:19)
jurgičiukas, labai dailus darbelis wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
tik bijau kad su baltu pamusalu puse grozio praras, O man visai graziai ziuris tas auksinis.

Ačiū visoms už pagyrimus aciuks.gif O kai gausiu nuotraukytes ir ant modeliuko parodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 06 17, 15:49)
Po tiek daug grožybių, atnešu ir savo paprastutę suknelę sesei:

Labai grazu ir stilinga thumbup.gif
QUOTE(rasar @ 2010 06 17, 19:17)
Sveikos 4u.gif

jau senokai žiūrinėju šią tėmelę, grožiuosi jūsų visų darbeliais ir pati nusprendžiau pasirodyti  ax.gif Čia tokia paprastutė vasarinė suknelė

Labai labai grazu thumbup.gif Ir labai nepaprasta,nereikia taip kuklintis.
QUOTE(jurgičiukas @ 2010 06 17, 20:06)
Rodausi ir aš ką tik baigtą suknelę draugei, tik pasuknelė bus balta  smile.gif

wub.gif Pasuknele tikrai gali but ir ne balta,taip dar graziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasar @ 2010 06 17, 19:17)
Sveikos 4u.gif

jau senokai žiūrinėju šią tėmelę, grožiuosi jūsų visų darbeliais ir pati nusprendžiau pasirodyti  ax.gif Čia tokia paprastutė vasarinė suknelė

Nieko sau paprastute blink.gif kad asnuo tokiu paprastuciu buciau pradejus... Labai grazu NEREALU wub.gif
Atsakyti