Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(Florestina @ 2010 05 28, 17:54)
Tikiuosi galima rodyti, kokią suknelę sesei numezgė mama. Beje, jei ne SM forumas, būtume neradę jos schemos (2 žinutė).
Tai yra Gedifra modelis, megztas iš medvilninių siūlų.


Gražuuu bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 05 28, 17:54)
Tikiuosi galima rodyti, kokią suknelę sesei numezgė mama. Beje, jei ne SM forumas, būtume neradę jos schemos (2 žinutė).

Suknelė puiki wub.gif Tik būtinas apatinukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 05 29, 20:57)
Suknelė puiki wub.gif Tik būtinas apatinukas ax.gif


Aš irgi taip sakau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 05 26, 21:59)
Viliuteee, suknute nuostabi
na o cia mano paskutinis gyrimasis pries atostogas ir kelione.
Aisku kaip visada - ant pakabos jokio vaizdo, bet velgi turiu pazada gauti nuotrauka ant modelio
user posted image

labai grazu..gal gali pasakyt is kokiu siulu nerta ir kiek isejo?
ar schemos yra is keliu sudetos ar gal turite visas?Buciau dekinga jei idetumete.

Viliute,labai dailu,man dabar taip ant bangos tos kvarbatkos bigsmile.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti merginų,jau turinčių praktikos su MAXI siūlais. Aš ką tik baigiau nertis suknelę,išsiskalbiau ir buvau nustebinta-vanduo nusidažė žydrai. Tai ką-jie dažo? Ar čia tik pirmas toks "nuskalbimas"?
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 05 30, 17:33)
Norėčiau paklausti merginų,jau turinčių praktikos su MAXI siūlais. Aš ką tik baigiau nertis suknelę,išsiskalbiau ir buvau nustebinta-vanduo nusidažė žydrai. Tai ką-jie dažo? Ar čia tik pirmas toks "nuskalbimas"?

Mezgiau megztuką su MAXI siūlais šviesiai rusvais, skalbiau ir visai nedažė. ax.gif Reikia tikėtis, kad tai tik pirmas ir paskutinis nusiskalbimas. rolleyes.gif
Atsakyti
Turbūt nekokybiška siūlų partija pakliuvo. Aš nėriau suknutę iš juodų MAXI siūlų, tai ryškiai matėsi, kad keli "matkiukai" jau neriant dažė rankas, o kiti nieko. Tiesa, pačios suknutės dar neskalbiau.
Atsakyti
QUOTE(Terra's galerija @ 2010 05 30, 18:12)
Turbūt nekokybiška siūlų partija pakliuvo. Aš nėriau suknutę iš juodų MAXI siūlų, tai ryškiai matėsi, kad keli "matkiukai" jau neriant dažė rankas, o kiti nieko. Tiesa, pačios suknutės dar neskalbiau.

Ojoj...nu tikiuosi,kad čia pirmą kartą tik taip nusiskalbė,bo jei ir toliau taip darytų,tai,jaučiu,su laiku ir nubluktų,o aš tokią gana ryškią nusinėriau,gaila būtų... Bet tikiuosi geriausio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 05 30, 16:33)
Norėčiau paklausti merginų,jau turinčių praktikos su MAXI siūlais. Aš ką tik baigiau nertis suknelę,išsiskalbiau ir buvau nustebinta-vanduo nusidažė žydrai. Tai ką-jie dažo? Ar čia tik pirmas toks "nuskalbimas"?

as neriau suknute is juodu maxi, tai skalbiant padaze biski, vanduo toks pilkas buvo. Bet man ir pedkelnes dazo, gal per siltu vandeniu skalbiau. Sesuo nesioja suknele, tai sake nedazo, nes pasuknele balta.
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 05 30, 17:33)
Norėčiau paklausti merginų,jau turinčių praktikos su MAXI siūlais.


Aš nesu didelė Maxių gerbėja, mezgiau tik vieną daiktą, bet manau kad Maxiai Maxiams nelygūs, skirtingų gamingojų skirtinga ir kokybė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2010 05 30, 19:41)
, skirtingų gamingojų skirtinga ir kokybė  cool.gif

blink.gif Va,rubli, o aš maniau,kad juos gamina vienas gamintojas blush2.gif Nu ir aš su jais susidūriau pirmą kartą,tai dar nė nežinau nieko blush2.gif
Va net pažiūrėjau.Maniškių gamintojas kiba bus koks"diktas",o ant etiketės užrašyta Altun Basak MAXI. Kaži ar nebus kokie turkiški g.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 05 30, 20:32)
Ojoj...nu tikiuosi,kad čia pirmą kartą tik taip nusiskalbė,bo jei ir toliau taip darytų,tai,jaučiu,su laiku ir nubluktų,o aš tokią gana ryškią nusinėriau,gaila būtų... Bet tikiuosi geriausio  smile.gif

Sveikute,na sita bedele gali išsprest išskalavus parugštintam vandeni(vanduo turi buti siltas ir ipilk acto) uzfiksuoja spalva 4u.gif
Atsakyti