Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

mergytes help.gif , labai skubiai reikia sitos suknytes schemutes, o gal ka nors panasaus turit, labai labai reikia, is anksto dekoju 4u.gif
http://public.fotki....inosudirzu.html
Atsakyti
user posted image

Juoda suknyte,medvilniniu siuliuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2010 06 13, 16:35)


Juoda suknyte,medvilniniu siuliuku ax.gif


Nu liuks suknelė... Kažin kaip ant manekenės atrodo?... g.gif
Atsakyti
Laukiu nuotraukytes mirksiukas.gif tada pasirodysim :)Zodziu sake,kad viskas OK ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo koti: 13 birželio 2010 - 20:09
Pasirodau ir aš 4u.gif su jau seniai aptarta suknele...
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Koti,mime,tiesiog puikios sukneles wub.gif wub.gif wub.gif Nei pridesi,nei atimsi thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, paneles ir moterys,kas mezgete ir mezgate mocherines sukneles, kaip pasiskaiciuoti kiek reikia akiu sukneles virsui (nuo sijono mezgant i virsu iki kaklo)?
Nezinau kas kiek siaurinti,jau ardau kelinta karta,bijau,kad nenumegzciau per placios(kad "nekabetu). Numezgu vis per maza. Ar jus ties liemenu susiaurinate, o po to tie krutine vel platinat?
Papildyta:
Koti, "Juoda suknyte,medvilniniu siuliuku " FANTASTIKA
thumbup.gif
Atsakyti
mime kaip dailu wub.gif preciziška. ir spalvytė labai dera
Atsakyti
mime,puikus darbas 4u.gif

mano linine suknele,tik nuotrauka vel prastos kokybes blush2.gif
nemoku apkirpti blush2.gif
user posted image

panasi nerta pries 4 metus
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 14 birželio 2010 - 21:53
Pagaliau as idedu jau senokai numegzta serveteline suknele is Yarn art Summer siuliuku:
user posted image
user posted image
Kadangi as dar nestuke.gif , tai modeliuku sutiko pabuti drauge. Ji truputi zemesne uz mane, tad ant manes vaizdas turetu buti truputi kitoks. Ir pasuknele dar reikia pritaikyti.
Kadangi esu laisviau mezganti, jei megzciau is naujo, imciau plonesni siula, nes dabar man truputi lyg ir grubokas mezginys.

O cia kazkada klausiau jusu patarimo del sijonuko pavertimo suknele:
user posted image
Nusipirkau lino, kuris pardutuveje atrode visiskai toks pat, kaip ir sijonuko, bet nunerus virsu isryskejo, jog jis ir storesnis ir truputi kitokio atspalvio. Bet planuoju ties sudurimu detis kazkoki panasu dirza, tad gal ir uzsimaskuos. Ir isplovus kazkodel gerokai pasitrauke (isivaizdavau, jog tas sijonas jau n kartu buvo skalbtas, tad nesitikejau).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzyte5: 14 birželio 2010 - 22:05
grazesnes servetelines sukneles nesu maciusi.jau tikrai nugriut galima thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir linine suknele puiki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 14, 21:49)
mime,puikus darbas 4u.gif

mano linine suknele,tik nuotrauka vel prastos kokybes blush2.gif
nemoku apkirpti blush2.gif
user posted image

panasi nerta pries 4 metus
user posted image



Viliuteee, mano akimis bigsmile.gif antras darbelis ( ne pagal nuotraukų eiliškumą, o pagal atlikimo eiliškumą) akivaizdžiai tobulesnis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamazoji: 14 birželio 2010 - 22:59