Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

Ašarėlė,Liniuka superiniškos suknytės thumbup.gif Ašarėle gal tų gėliukų schemytę mestelėtum ax.gif Būčiau be galo dėkinga 4u.gif

Atsakyti
Ašarėle, Liniuka, nuostabios suknytės thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 06 09, 16:01)

QUOTE(bielra @ 2010 06 09, 16:23)

QUOTE(diudas @ 2010 06 09, 16:33)

QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 06 09, 18:47)

QUOTE(netikėtai @ 2010 06 09, 19:13)

QUOTE(stewie @ 2010 06 09, 19:46)

Ačiū visoms už išsakytą nuomonę ir pagyras ax.gif rolleyes.gif 4u.gif

O gėlikės schemutė ši:

user posted image
Atsakyti
Ašarėle,didelis dėkui už gėliuką 4u.gif
Atsakyti
labai jau abidvi gražios suknytės
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 06 09, 20:18)
Ašarėle,didelis dėkui už gėliuką 4u.gif

Bele tik mačytų biggrin.gif 4u.gif

Kai pasisiūsiu pasuknelę parodysiu mamos man nunertą suknutę rolleyes.gif . Kaip sakoma, jei girtis, tai girtis lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Ašarėlė,2010 06 09, 20:40]


Labai grazi suknute thumbup.gif Ir LABAI DIDELIS ACIU uz gelyte. grazus ir paprastasmotyvas. Bandysiu ka nors pasigaminti. ax.gif



o cia suknele kaimynes mergaitei, modeliukas toks pat kaip ir mano mergaitei tik spalvos kitos ir vietoje juros zvaigzdziu ir sraigiu gelytes ir lapeliai. nu visai kitas vaizdas rolleyes.gif galvos net grazesnis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė uogytė: 09 birželio 2010 - 20:53
rencytea

niekam as cia nieko asmeniskai netaikau ir niekad nesakiau, kad tu nieko nenutuoki. tiesiog pasakiau savo nuomone ir kiek suprantu cia visos susirinkusios skirtingais skoniais ir darbais. Sekmes
Atsakyti

o cia suknele kaimynes mergaitei, modeliukas toks pat kaip ir mano mergaitei tik spalvos kitos ir vietoje juros zvaigzdziu ir sraigiu gelytes ir lapeliai. nu visai kitas vaizdas rolleyes.gif galvos net grazesnis.
user posted image
[/quote]
kaip gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
koooks grooožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif neina akių atitraukt wub.gif
Atsakyti
[quote=Mamytė uogytė,2010 06 09, 21:53]
[quote=Ašarėlė,2010 06 09, 20:40]
o cia suknele kaimynes mergaitei, modeliukas toks pat kaip ir mano mergaitei tik spalvos kitos ir vietoje juros zvaigzdziu ir sraigiu gelytes ir lapeliai. nu visai kitas vaizdas rolleyes.gif galvos net grazesnis.
[/quote]
Nu kaip gražuuuuu wub.gif
Atsakyti
Asarele, kostiumelis wub.gif wub.gif wub.gif
Liniuka suknyte thumbup.gif thumbup.gif
mamytes uogytes naujas darbelis mazai pupai wub.gif
Atsakyti