Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 06 07, 10:22)
ir as pasirodau savo svieziausias suknytes  ax.gif


Likau be žado bigsmile.gif Man tie paltukai vienodi kur su dukryte turit niekaip iš galvos neišeina, o čia dar šitie grožiai. Ypatingai sužavėjo pirmos suknytės, tokios originalios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2010 06 08, 22:39)

Gal kas turite schemute su aprasymu ?  ax.gif

Parsisiuntus žurnaliuką turėtų ir schema būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nerimta @ 2010 06 08, 23:56)
Parsisiuntus žurnaliuką turėtų ir schema būti  smile.gif


Dekui uz nuoroda, bet nebeleidzia siusti is jos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2010 06 09, 08:09)
Dekui uz nuoroda, bet nebeleidzia siusti is jos sad.gif

Taip, būna, kad reikia palaukti ir vel bandyti. Dar iš čia galima 4u.gif
Atsakyti
Visokių grožybių prisižiūrėjusi ir aš ryžausi susimeistraut kažką didėlesnio blush2.gif
Pirmasis toks didžiūūūlis nėrinys. Pirmą kartą ir nėriau sujungiamuosius nėrinius, t.y. tas gėlikes blush2.gif Pilkas kostiumėlis. Bus dar ir rankinytė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Galit girt ir kritikuot biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
Asarele, labai grazus virsus geletas thumbup.gif
O cia mano.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 06 09, 15:44)
Asarele, labai grazus virsus geletas thumbup.gif
O cia mano.

Ačiū 4u.gif

Daili labai suknutė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2010 06 09, 15:17)
Visokių grožybių prisižiūrėjusi ir aš ryžausi susimeistraut kažką didėlesnio blush2.gif
Pirmasis toks didžiūūūlis nėrinys. Pirmą kartą ir nėriau sujungiamuosius nėrinius, t.y. tas gėlikes blush2.gif Pilkas kostiumėlis. Bus dar ir rankinytė  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Galit girt ir kritikuot  biggrin.gif



man tai labai grazu ir miela thumbup.gif

ir Liniuka suknele atrodo thumbup.gif , tokia paprastute, bet labai simpatiska
Atsakyti


O del tu bobisku modeliu, darau sau rubelius tokius kokius nesiot noreciau. ta mano jureiviska tai klasikine, ale vintazine. Na truputi laisvesne, neaptempta. Na as tiesiog neisivaizduoju savo mamos ar kokios moteriskes tokia suknele. Tiesiog mes iprate jauna zmogu trumpu sijonu ir gile iskirpte matyti. biggrin.gif




oi jus mamos na kai sakant kiekvienas savaip supranta bobiskuma. gali buti suknele su kaklu iki smakro ir ilgio iki zemes, kad ne batu nesimatytu, bet jaunatviska spalvinga, zaisminga. o beje Mamyte uogyte dauguma tavo darbu superiniai ypac mergytei. thumbup.gif
Atsakyti
Asarele, Liniuka - puikios suknelės! Abiem po 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ašarėle, kritikuoti tikrai nėra dėl ko, tik girti ir girti galima tokį grožį bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti


QUOTE(diudas @ 2010 06 09, 15:33)
Ašarėle, kritikuoti tikrai nėra dėl ko, tik girti ir girti galima tokį grožį  bigsmile.gif  thumbup.gif

Aš tą patį susiruošiau parašyt,bet žiūriu kai kas mane jau aplenkė lotuliukas.gif
Apie Liniukos suknytę sakyčiau ir tą patį-girk,negyręs-vis tiek bus mažai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(stora meska @ 2010 06 09, 15:23)

oi jus mamos na kai sakant kiekvienas savaip supranta bobiskuma. gali buti suknele su kaklu iki smakro ir ilgio iki zemes, kad ne batu nesimatytu, bet jaunatviska spalvinga, zaisminga. o beje Mamyte uogyte dauguma tavo darbu superiniai ypac mergytei.  thumbup.gif

Aš labai labai laukiu pasirodant tavęs su savo modeliuku,nes,kiek supratau,visiškai nenutuokiu,kokie yra jaunatviški modeliai mirksiukas.gif
Atsakyti