Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

Viliuteee
wub.gif wub.gif wub.gif meistriska labai grazu, romantiska.



O del tu bobisku modeliu, darau sau rubelius tokius kokius nesiot noreciau. ta mano jureiviska tai klasikine, ale vintazine. Na truputi laisvesne, neaptempta. Na as tiesiog neisivaizduoju savo mamos ar kokios moteriskes tokia suknele. Tiesiog mes iprate jauna zmogu trumpu sijonu ir gile iskirpte matyti. biggrin.gif

Aciu visoms uz pagyrimus ir uz kritika. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif . Reikia jusu pagalbos. Neriu tokia suknyte, bet susiduriau su problema, niekaip " neisikertu " kaip teisingai sujungt krastus. Cia schemute sukneles, gal kas tokia ar panasia neret, ir galit paaiskint, kaip sujungt 4u.gif . Tikiuosi paaiskinau kas man neaisku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2010 06 08, 17:27)
Sveikos merginos  4u.gif . Reikia jusu pagalbos. Neriu tokia suknyte, bet susiduriau su problema, niekaip " neisikertu " kaip teisingai sujungt krastus. Cia schemute sukneles, gal kas tokia ar panasia neret, ir galit paaiskint, kaip sujungt  4u.gif . Tikiuosi paaiskinau kas man neaisku  rolleyes.gif


Labai grazi suknyte, wub.gif o susiuvimu pagal mane cia nera, cia is vien megzta
Kai apskritimo krastai susieina jie sujungiami ir neriama vel aplinkui tik jau na aplinkui rata, o aplinkui i virsu, formuojama virsutine dalis ir paskui i apacia.
cia jokiu siuliu nesimato. Ir nera nei priekio nei nugaros, nes viena nuotraukele is vienos puses kita is kitos.
Na duota schemute nelabai atitinka modeliuka,pagal mane blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė uogytė: 08 birželio 2010 - 18:30
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 06 08, 18:25)

Na duota schemute nelabai atitinka modeliuka,pagal mane  blush2.gif .

O man atrodo,kad ten dvi,tik panašios,suknutės g.gif Jurgitasta,kurią tu neri?
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 06 08, 21:41)
O man atrodo,kad ten dvi,tik panašios,suknutės  g.gif  Jurgitasta,kurią tu neri?


Pagal aprasyma ( rusiska ) tai suknele-transformeris : viena suknele nesiojama 3 variantais biggrin.gif , todel ir pasirinkau ja, vienu suviu net 3 zuikiai, tsakant rolleyes.gif Tik nezinau, kap as ja uzbaigsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 06 08, 19:41)
O man atrodo,kad ten dvi,tik panašios,suknutės  g.gif  Jurgitasta,kurią tu neri?



O man atrodo kad cia ta pati suknele tik kitaip apvilkta ir dar svarkeliu uzmaskuota g.gif .
Papildyta:
QUOTE(jurgitasta @ 2010 06 08, 20:23)
Pagal aprasyma ( rusiska ) tai suknele-transformeris : viena suknele nesiojama 3 variantais  biggrin.gif , todel ir pasirinkau ja, vienu suviu net 3 zuikiai, tsakant  rolleyes.gif Tik nezinau, kap as ja uzbaigsiu  biggrin.gif



O kiek jau nunerei?
Atsakyti
Mamyte uogyte, nuneriau tiek, kad padarytas isemimas pazasciai ir iki peties virsaus smile.gif , butu gaila ardyt, bet gal ka nors sukurpsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2010 06 08, 20:30)
Mamyte uogyte, nuneriau tiek, kad padarytas isemimas pazasciai ir  iki peties virsaus  smile.gif , butu gaila ardyt, bet gal ka nors sukurpsiu  biggrin.gif

Taigi nebutina visada aprasyma sekti, nerk pagal save. Taip kaip tau iseina, ir neabejoju kad iseis gerai mirksiukas.gif

O modeliukas tikrai grazus, originali ideja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė uogytė: 08 birželio 2010 - 20:34
O tai ką,kai tą saulę atsuki į priekį,nugaroj padalkos viršun iškyla?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 08, 09:54)





Nu tu matei doh.gif čia gi visai ne saulės kliošas- čia dvigubas saulės kliošas. O aš čiučiundra numezgusi saulės kliošą galvoju o kodėl man taip kaip Viliutės suknė negula doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamazoji: 08 birželio 2010 - 20:46
Sveikos sukneliautojos 4u.gif

Nuostabios Jusu sukneles 4u.gif o as varvinu seile i sita :

user posted image


Gal kas turite schemute su aprasymu ? ax.gif

Dekoju is anksto 4u.gif vidaciz@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 08 birželio 2010 - 21:40
QUOTE(Rinesa @ 2010 06 07, 12:29)
Antroji mano suknė, šįkart lininė  ax.gif

Super bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(dorin @ 2010 06 08, 14:18)
Grazi suknute, kaip tik tokia neriu. O pagal kokia schemute virsu neret sukneles?

Tokiu principu mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti