Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

Krūvos schemų yra internete. Pasidairyk va čia, gal kasnors tiks. O Viliuteee jau tokia profė, kad be schemų mezga
Atsakyti
Mamyte uogyte, kompletines sukneles nerealios wub.gif noriu ir as dukrytes, kad galeciau tokias sunkias gaminti ir kartu puostis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 06 07, 20:38)
Krūvos schemų yra internete. Pasidairyk va čia, gal kasnors tiks. O Viliuteee jau tokia profė, kad be schemų mezga

Turėjau šitą išsisaugojus ir va šita lyg ir kaip variantas būtų,bet nesusmegenuoju,kaip viršų daryt reikėtų g.gif http://www.tindirind...77a2a686104.jpg
O internete yra tų servetėlių,bet dar nemažai tik servetėlės,be shemų,sudėta,arba aš nemoku jų rast blush2.gif
Atsakyti
Visu darbai super vien del ideto darbo, bet ka nors pankiskesnio, stilingesnio jaunatviskesnio............. vos ne visi bob...
Atsakyti
stora meska tai tamsta galėtum nunerti ką nors tokio stilingesnio ne bob... ir parodyti. Su malonumu pasižiūrėčiau mirksiukas.gif
Superiniai darbai thumbup.gif Man jau rankos iki suknių neišsitiesia-visokių smulkmenų reik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2010 06 06, 19:31)
Labas vakarėlis noriu pasirodyt  blush2.gif 

Puiku ir dar spalva, kad neatsisukęs nepraeisi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 06 07, 11:22)
ir as pasirodau savo svieziausias suknytes  ax.gif

Žavu, kai mamytė ir dukrytė panašiom suknikėm biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rinesa @ 2010 06 07, 12:29)
Antroji mano suknė, šįkart lininė  ax.gif

Puiki suknutė. thumbup.gif Liną labai mėgstu
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Letti @ 2010 06 05, 09:43)
Rodausi ir as suknele smile.gif Truksta tik juosteles po krutine.

user posted image



wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 06 07, 10:22)
ir as pasirodau savo svieziausias suknytes  ax.gif
user posted image


liuks suknytės thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 31, 14:34)
Rodausi ir as suknele smile.gif Truksta tik juosteles po krutine.

user posted image



Grazi suknute, kaip tik tokia neriu. O pagal kokia schemute virsu neret sukneles?
Atsakyti
O man labai patiko Viliuteee's suknele. thumbup.gif Nes ji tokia vientisa, o kitu serveteliniu man kazkaip nesiderina sijonas kiaurarasciu, o virsus lygiu rastu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(stora meska @ 2010 06 08, 00:16)
Visu darbai super vien del ideto darbo, bet ka nors pankiskesnio, stilingesnio jaunatviskesnio............. vos ne visi bob...

drinks_cheers.gif Bet kiekviena gi kuria pagal savo stilių mirksiukas.gif
neriu kažką stilingesnio, jaunatviškesnio rolleyes.gif kai baigsiu, parodysiu biggrin.gif
Atsakyti
Viliuteeeee, 4u.gif O cia tai grozybe,
nereali suknute thumbup.gif Gal metus megzciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zifara: 08 birželio 2010 - 13:58