Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 29temelė

QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 06 07, 10:22)
ir as pasirodau savo svieziausias suknytes  ax.gif



Labai patiko pirmosios suknytės.. 4u.gif
Atsakyti
labai aciu visoms uz pagyrimus ir gera zodeli. smile.gif
Atsakyti
Antroji mano suknė, šįkart lininė ax.gif
user posted image
Atsakyti
Mamyte uogyte, labai jau grazios abi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 06 06, 23:20)
Pagal pristatomus darbus sprendžiu, kad Ligvita jau Lietuvoje? Kaip atostogos Italijoje? Taip greitai jos praėjo ar aš iškritusi iš konteksto buvau, kad jau salotinę suknutę pristatėte?

Atostogos buvo fantastiskos, bet baisiai trumpos - tik savaite. Siandien jau pirma diena darbe, bet lbaaaaaai tingiu dirbt. Dar kompiuteristas koja pakiso, kompa tik a[pie pietus parveze.... po darbo dar sefo gimtadienis....
tai itariu siandien tik stala nuo popieriu kiek apsikuopsiu
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 06 07, 11:22)
ir as pasirodau savo svieziausias suknytes  ax.gif


Mamyte uogyte, tiesiog nuostabios suknutes thumbup.gif , pavyda keliancios ax.gif


Nusipirkau YarnArt Summer siuliuku, ar jie nebus per stori vasarinei suknutei, pasineriau bandymuka, tai gan storai atrodo, o jei dar pasuknes reikes, ar nebus per silta? g.gif o ir dar juoda spalvyte pasirinkau doh.gif mat noriu sventines
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 06 07, 14:32)
Mamyte uogyte, tiesiog nuostabios suknutes thumbup.gif , pavyda keliancios ax.gif
Nusipirkau YarnArt Summer siuliuku, ar jie nebus per stori vasarinei suknutei, pasineriau bandymuka, tai gan storai atrodo, o jei dar pasuknes reikes, ar nebus per silta? g.gif  o ir dar juoda spalvyte pasirinkau  doh.gif  mat noriu sventines

Sventinei nertai suknutei labai YarnArt Sophist tiktu smile.gif
Atsakyti
Mamyte uogyte labai dailios suknutės ir mamos, ir dukrytės wub.gif wub.gif wub.gif . Man tos jūreiviško stiliaus labai užkabino thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif

Rinesa wub.gif labai man tos servetėlinės patinka wub.gif. Daili mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 06 07, 10:22)
ir as pasirodau savo svieziausias suknytes  ax.gif


Ojoj kaip fainiai jūs čia susiderinot thumbup.gif

QUOTE(Rinesa @ 2010 06 07, 11:29)
Antroji mano suknė, šįkart lininė  ax.gif

Man nerodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 06 07, 11:22)

Nu jau grozis antrojo komplekto bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Negaliu pamirsti ir jusu abieju paltuku wub.gif ,ech....

O pirmasis variantas ,mano akimis,gal truputi per ''bobiskas''tokiai jaunai graziai moteriai ax.gif Neisizeiskit 4u.gif
Atsakyti
man irgi mamytes uogytes pirmosios 2 suknytes grazesnes thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Januse @ 2010 06 06, 13:09)
Tvarkydama spinta radau sena suknute kazkada "is antru ranku" pirkta  blush2.gif
user posted image

ale ir drasios jus sitam forume doh.gif maniau,kad tik rusaites forumuose taip papozuoja cool.gif

QUOTE(Ligvita @ 2010 06 06, 13:20)

labai grazu,bet jei dar butu vienspalve,tai rastai kaip matytusi thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(pegasa @ 2010 06 06, 18:31)
Labas vakarėlis noriu pasirodyt  blush2.gif  user posted image

na ne mano megstama rekianti spalvyte ir modeliukas su sijono tokiu priekiu man nelabai...bet uz pastangas ir darba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 07, 19:45)
ale ir drasios jus sitam forume doh.gif maniau,kad tik rusaites forumuose taip papozuoja  cool.gif


Aš tokią figūrytę turėčiau-irgi taip pozuočiau lotuliukas.gif
O aš šandien taip š..ai dieną baigiu doh.gif Jau buvau lyg ir atsirinkus raštelį suknutei,atsispausdinau,pradėjau skaičiuotis nuo kurios eilės pradėt megzt ir atradau,kad kažkiek eilių raštas platėja,o paskui vėl pradeda siaurėt (pvz.motyvas išplatėja iki 30akių,o paskui per 10 eilių vėl susiaurėja iki 20). Mat originale ten ne servetėlė,o lempos gaubtas. Tai manau,kad jau bus negerai kliošinei suknelei. O aš taip džiaugiausi,jau sugalvojus buvau ir kaip viršų daryt verysad.gif O dabar va visą vakarą prasidaviau po internetą ir nieko neradau doh.gif Mezgėjos-profės,Ligvita,Viliutee,nu iš kur jūs imat tuos raštus cray.gif
Atsakyti