Įkraunama...
Įkraunama...

Berniuko "intymiosios vietelės" priežiūra

[quote=alaniukomama,2006 01 18, 21:29]
Mums pediatre irgi sake, kad atsmaukinet nieko nereikia. Bet kai supuliavo ta vietele ir teko kreiptis i chirurga, tas pasake, kad butinai reik atsmaukt kai prausiames. Be to sake, kad apie 70% berniuku turi patologija - angytes susiaurejima. Tad reik nors karta patikrint ar jusu berniukas nepatenka i tuos procentus. Kuo anksciau tai pastebesit - tuo greiciau chirurgai viska sutvarkys. Manau, kad geriau sutvarkyt, kol vaikas mazas, o ne tada, kai jau viska supranta ir bijo. Ir reik nebijot atsmaukt, nes tai neskausminga procedura smile.gif (Paklauskit savo vyru biggrin.gif ) Nezinau kiek yra tame teisybes, nes kiek zmoniu - tiek ir nuomoniu. Kol su tuo nesusiduriam, tol nesuprasim viso tos bedos rimtumo. O mano vaikas iki siol prisimena, kad "Dede dale popa", nors praejo jau puse metu.

Su šita problema mes buvome susidūrę. Kai sūneliui buvo 6 mėn., pediatrė liepė profilaktiškai pasitikrinti pas chirurgą. Šis apžiūrėjęs iš karto pasakė ,kad yra angytės susiaurėjimas ir, kad šitą problemą reikia panaikinti, kol vaikui sueis metukai.
Atsakyti
Man tai gydytoja ir mama sakė, kad mažiems berniukams iki trijų metukų negalima atsmaukinėt blink.gif Aš kažkur skaičiau, kad iki trijų metų net ir nėra ką ten atsmaukt g.gif blush2.gif
Atsakyti
as ir skaiciau kad atsmaukinet negalima iki 3metu nes gali trukti unsure.gif unsure.gif
o daktarai labai lengvai atsmaukia sau va kai infekcija mum buvo net nesuabejoja g.gif g.gif tai va gal biskiu svelniai apiplaunant ir galima tik neper daug wub.gif
Atsakyti
ka jus ten atsmaukinesit? vaikams yra fiziologine fimoze.Todel nieko nereik atsmaukinet.
Atsakyti
As irgi tik paprastai apiplaunu ir viskas. Tiesa,viena karta buvo tokia problemele - ant pimpaliuko pastebejau is abieju sonu kaip kapselius,nu nemoku paaiskint,bet zodziu gydytoja dave siuntima pas chirurga,o tas pasake kad berniukams kartais buna,kad susikaupia smegma (toks dalykas kuris savaime apvalo lytinius organus,ar kazkas panasaus),tada atsmauke viska,pravale ir liepe ta padaryt po geros savaites maudant,kad dar kas like prasivalytu...Kelias dienas maziukui skaudejo kai sisiojo,tai liepe i silta vandenuka sodint kad lengviau ir maziau skausminga butu....Bet kad daznai ten kazka smaukyt reiketu tai irgi nieko nesake...As irgi skaiciau kazkur kad maziem berniukam nieko smaukyt nereikia....
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2006 01 18, 21:33)
Man tai gydytoja ir mama sakė, kad mažiems berniukams iki trijų metukų negalima atsmaukinėt  blink.gif  Aš kažkur skaičiau, kad iki trijų metų net ir nėra ką ten atsmaukt  g.gif  blush2.gif

aš irgi to nedarau ir tikrai nedarysiu iki tryju metu,ne tik daktarai sakė,kad negalima,bet ir ne kartą esu apie tai skaičiusi
Atsakyti
As savo berniukui irgi neatsmaukinejau, nors sako kad reikia vis zvilgtereti kaip ten kas...
Bet karta ziurim, kad tas pimpukas sutino, galiukas raudonas, ir vaikas labai piktas buvo, skaudejo matyt. Tai pasodinom i kalio permanganato vonele. bet to neuzteko, nakti prabudo baisiai verkdamas, tai uzdejom ramuneliu kompresa kad ta karstima visa istrauktu...
kita diena dar i vonike kelis kart pasodinom ir viskas praejo. Beje vonelei sedint reikia ta pimpuka biski atsmaukinet, kad issivalytu.
Praejus apie 2 men, ziuriu mazius nebeleidzia net prisiliesti, sudejuoja net prausiant. Su vyru, paziurim, kad biski jau atsismaukia. Viena diena grazus pimpukas, kita diena paraudes... Tai jau kokia savaite, tai vel kartoju tas proceduras su vonelem, ir profilaktiskai su ramunelem. Nezinau kas jam cedaros. Juk atsismaukinejimas tai neskausmingas. Na bent jau taip sakoma....
Atsakyti
Iki 3 metu apyvarpes berniukams atsmaukti negalima, pakanka normalios higienos. Daugiau problemu turi tie berniukai, kuriu apyvarpe yra susiaurejusi, todel naturaliai issivalyti ne visada gali. Mums taip pat buvo, pirma karta 1 men. sunui net su auksta temperatura, labai issigandom. Chirurgas sake, kad jeigu apyvarpes uzdegimas kartosis, teks daryti nedidele operacija- apipjaustymu pavadino. Liepe paciai plauti specialiu tirpalu, parode kaip. Kita karta kai kartojosi - ploviau ramuneliu arbata- greitai praejo. Pasidomejau- pasirodo daugelis berniuku turi tokia beda, o ateity pasirodo vyrai ir su moterimis turi bedu.
Atsakyti
aš savo leliui ir neatsmaukinėju, taip pat esu skaičius, kad mažiems berniukams to daryti negalima, nes ištikrųjų nėra ten ką ir atsmaukt. kadangi ant puodo dar nesisėda, tai dažnai leidžiu kvėpuot kūneliui, laksto nuogutis arba su triusikėliais.
Angangeta manau tau reiktų kreiptis i savo lėliuko gydytoją, nes kažkaip man baisiai skamba, man viskas bais, kas su vaikučių negalavimais susiję, juk ne pirmą kartą tas pasikartoja.
čia tik draugiškas patarimas 4u.gif
Atsakyti
nu pas mus tai turbut dar per maas vaikiukas,nes kad pas ji ten atsmaukt dar neina arba as nemoku blush2.gif bet mes jokiu pudryciu nenaudojam,tik daznai prausiames su vaikisku muiliuku ir keiciam pampersiukus daznai ax.gif siaip dar jokiu problemu neturejom,tikiuos ir neturesim ax.gif
Atsakyti
Mano sūnui buvo ta problema,kai buvo 8 mėn...nuėjompas chirurgąir lieoė pasėdėt kalio pergamanato vonelėj ir liepė- atsmaukinėt tą odelę tiek kiek eina.....ka vaikiukas auga tą odelė atsitraukia vis daugiau ir daugiau. Taigi ten kaupiasi nešvarumai doh.gif , dėl to ir kyla infekcijos. Kai prausiu savo berniuką, ne kasdien atitraukinėju, bet karts nuo karto.
beje pediatrai ,ne viską žino tais specifiniais klausimais doh.gif ..jie kažkdėl tik siuntimus moka rašyt...arba ir tų pačių nenori duot.
Atsakyti
Nu kad iki 3 m. nereik atsmaukinet as nesutinku, gal reiktu vis tiek paziuret ar viskas gerai, nes mano drauges suneliui dare opracija 2m. nes pas ji ten neatsismaukinejo, kazkaip uzauge buvo, o jei neatsmauksi paziuret karts nuo karto kaip zinosi ar viskas gerai g.gif
Atsakyti