Įkraunama...
Įkraunama...

Berniuko "intymiosios vietelės" priežiūra

noriu paklausti gal kuriai yra buve ant varputes po odele kazkas tai toksai kaip baltas ir jau yra nemazai laiko, ka buvome pas gydytija ji sako nieko viskas normaliai praeis, bet ji net nepaziurejo, jau praeji pusmetis bet tenai kai buve taip yra ir su kiekviena diena darowi viw man neramiau, bandziau atsmaugti, bet kai kurios rase vaikui tai labai nepatiko tai ir nelendu daugiau, net nezinau ka daryti? gal kas gali pasidalinti tokia patirtimi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2010 11 02, 21:00)
noriu paklausti gal kuriai yra buve ant varputes po odele kazkas tai toksai kaip baltas ir jau yra nemazai laiko, ka buvome pas gydytija ji sako nieko viskas normaliai praeis, bet ji net nepaziurejo, jau praeji pusmetis bet tenai kai buve taip yra ir su kiekviena diena darowi viw man neramiau, bandziau atsmaugti, bet kai kurios rase vaikui tai labai nepatiko tai ir nelendu daugiau, net nezinau ka daryti? gal kas gali pasidalinti tokia patirtimi? ax.gif

Pabandykite nuvesti vaika pas urologa. Pas maniski taip pat yra nesvarumu po odele, bet pas mus neatsismaukia apyvarpe pilnai ir ten po odele renkasi nesvarumai. Mes lankomes santariskese pas urologa. Ir kai bus maziui 2 metai, jam tures operuot ir atsmaukdinet apyvarpe, nes ten tu nesvarumu jau yra pasikaupe.
Atsakyti
QUOTE(Ingrida114 @ 2010 11 05, 13:16)
Pabandykite nuvesti vaika pas urologa. Pas maniski taip pat yra nesvarumu po odele, bet pas mus neatsismaukia apyvarpe pilnai ir ten po odele renkasi nesvarumai. Mes lankomes santariskese pas urologa. Ir kai bus maziui 2 metai, jam tures operuot ir atsmaukdinet apyvarpe, nes ten tu nesvarumu jau yra pasikaupe.

mums jau 3,8 ax.gif aciu už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2010 11 02, 21:00)
noriu paklausti gal kuriai yra buve ant varputes po odele kazkas tai toksai kaip baltas ir jau yra nemazai laiko, ka buvome pas gydytija ji sako nieko viskas normaliai praeis, bet ji net nepaziurejo, jau praeji pusmetis bet tenai kai buve taip yra ir su kiekviena diena darowi viw man neramiau, bandziau atsmaugti, bet kai kurios rase vaikui tai labai nepatiko tai ir nelendu daugiau, net nezinau ka daryti? gal kas gali pasidalinti tokia patirtimi? ax.gif

susidurėm ir mes su panašia situacija, ieškau info visą dieną ir jau pradeda piktis imt kad gydytojai neinformuoja apie berniukų daikčiukų priežiūrą, o ten juk reiki atsmaukinėt ir plaut g.gif sėdėsim kalio permaganato vonioj. bet kiek skaičiau taip ir neradau kokį kiekį tų grudelių dėti?
Atsakyti
QUOTE(mejinga @ 2010 12 03, 15:58)
susidurėm ir mes su panašia situacija, ieškau info visą dieną ir jau pradeda piktis imt kad gydytojai neinformuoja apie berniukų daikčiukų priežiūrą, o ten juk reiki atsmaukinėt ir plaut  g.gif  sėdėsim kalio permaganato vonioj. bet kiek skaičiau taip ir neradau kokį kiekį tų grudelių dėti?


jei jau sedesite vonioje, tai reikia del kad butu nugesinta ruzava spalva. Kadangi tokios voneles pacia odele sausina labai, tai kita iseitis yra tik "peliuka" pamirkyti kokioje nors stiklineje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2010 12 04, 10:48)
jei jau sedesite vonioje, tai reikia del kad butu nugesinta ruzava spalva. Kadangi tokios voneles pacia odele sausina labai, tai kita iseitis yra tik "peliuka" pamirkyti kokioje nors stiklineje wink.gif

ačiū, vakar pasidarėm rūžavo tirpalo vonelėj pasėdėjom, o paskui maudėmės švariam vandeny, šiandien jau nesako kad skauda ax.gif
Atsakyti
Mamos gelbekit!! verysad.gif sunui 2.5m vis sakydavo skauda pempe, nu paziuriu lyg ir nieko, jis vel ciupt ciupt skauda pempe.. siandien paziuriu idemiau, pabandau atsmaukti (pirma karta, niekada nesu to darius) o ten , prie pacios galvutes prikibus ar priaugus odele is vienos puses verysad.gif vaikas net neleidzia liesti, nuplovem su ramunelem, bet tikrai nemanau, kad to uzteks.. nezinau, ka daryti, ar kreiptis pas daktarus, ar ka cia bedaryti.. Gal kas susiduret su tokia beda, padekit !!!
Atsakyti
Kol laukaisu nemaniau, kad tiek bedu su pempiukais buna, vargstam ir mes nors mano mazyliui tik 5men+. Pas mus pempiukas i viena puse pakrypes, ta prasme ne per viduri laikosi, o i kaire labaiu, sauskelnes keiciu kas 2-3val, bet kiausiukai vistiek paraude ten buna, bet cia tik siaip. smile.gif Pempiuko apyvarpe irgi gan daznai greit istinsta, prie galiuko, tokia kaip vandens pilna pasidaro, po kiek laiko vel praeina. As irgi laikiaus nuomones, kad nereikia atsmaukineti ir t.t., bet vyras priesingos nuomones, kzkada atskmauke svelniai isplauti - o ten pilna nesvarumu prisikaupe, del to nebe priestarauju jam. Sakaiu reiks kada bent profilakstiskai nueiti pas urologa pasikonsultuoti.
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 14, 23:40)
Mamos gelbekit!! verysad.gif sunui 2.5m vis sakydavo skauda pempe, nu paziuriu lyg ir nieko, jis vel ciupt ciupt skauda pempe.. siandien paziuriu idemiau, pabandau atsmaukti (pirma karta, niekada nesu to darius) o ten , prie pacios galvutes prikibus ar priaugus odele is vienos puses verysad.gif vaikas net neleidzia liesti, nuplovem su ramunelem, bet tikrai nemanau, kad to uzteks.. nezinau, ka daryti, ar kreiptis pas daktarus, ar ka cia bedaryti.. Gal kas susiduret su tokia beda, padekit !!!


labas,
patarciau nelaukti, o eiti tiesiai pas urologus, nes jei priaugo odele, tai butinai operuos.
Mum operavo, kai vaikui buvo 1.5metu, labai greitai ten viskas sutvarko.
O cia nesenai, rudeni, persirgom vejarupiais ir ant pempaliuko irgi isbere, tai aisku neliaisdavau tan kasiti jam, bet vis tiek kaz ka tai uznese, ir paraudonavo mums ir isskiros geltonos pulingos buvo, tai vel pas urologus lankomes, israse tepala antibiotikus.
o ir kiek mes kartu buvom pas skirtingus urologus mums sake, kad butinai pora kartu i savaite reikia atsmaukineti ir gerai plauti, galima ramuneles naudoti, galima vaikisku muilu. Bet situ reikalu uzsiima vyras.
Tik neeikit Santariskise pas Ivanauskiene (lyg taip pavarde, boba urologas), visiskai nemoka su vaikais bendrauti, ir padare tokia psichologine trauma mano vaikui doh.gif
Atsakyti
gaila, kad ankščiau nepaskaičiau šio forumo. kaip tik buvome pas Ivanauskienę Santorose. pimpaliukas irgi prilypęs, odelė vienoje pusėje priaugusi. aš pati nebuvau, ėjo vyrai (sunus su tėčiu). bet aš taip ir nesupratau, ką su tuo pimpaliuku daryti? atseit, atitraukinėkite ir plaukite. bet ar čia tokiu būdu jis atsiklijuos? nesąmonė kažkokia. aš tai įsivaizdavau, kad reikės operuoti. ir gal būt geriau ankščiau, nei laukti nežinia kiek.
nieko nesužinojau, yra kaip ir buvo, laukti ko neaišku....
Atsakyti
QUOTE(helen @ 2011 06 27, 18:23)
gaila, kad ankščiau nepaskaičiau šio forumo. kaip tik buvome pas Ivanauskienę Santorose. pimpaliukas irgi prilypęs, odelė vienoje pusėje priaugusi. aš pati nebuvau, ėjo vyrai (sunus su tėčiu). bet aš taip ir nesupratau, ką su tuo pimpaliuku daryti? atseit, atitraukinėkite ir plaukite. bet ar čia tokiu būdu jis atsiklijuos? nesąmonė kažkokia. aš tai įsivaizdavau, kad reikės operuoti. ir gal būt geriau ankščiau, nei laukti nežinia kiek.
nieko nesužinojau, yra kaip ir buvo, laukti ko neaišku....

Mano mažajam dabar taip yra. Naktį verkė, kad skauda, tai išspaudėm nemažai pūlių iš puliuko.sad.gif Kažko vis delsiam, bet žinau, kad teks operuoti..Gal jau laikas tai padaryti, nes mano pirmam sūnui lygiai taip buvo. Tai jį operavo maždaug penkerių m.
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 14, 22:40)
Mamos gelbekit!! verysad.gif sunui 2.5m vis sakydavo skauda pempe, nu paziuriu lyg ir nieko, jis vel ciupt ciupt skauda pempe.. siandien paziuriu idemiau, pabandau atsmaukti (pirma karta, niekada nesu to darius) o ten , prie pacios galvutes prikibus ar priaugus odele is vienos puses verysad.gif vaikas net neleidzia liesti, nuplovem su ramunelem, bet tikrai nemanau, kad to uzteks.. nezinau, ka daryti, ar kreiptis pas daktarus, ar ka cia bedaryti.. Gal kas susiduret su tokia beda, padekit !!!

Mes irgi susidurem su sia beda unsure.gif Mazius vis imasi uz pimpaliuko,galvojau,kad iprotis, bet nuvedem pas urologa beja pas Ivanauskiene(vyras sake tikrai nemoka su vaiku bendraut, mazius isejo verkdamas), tai pasake,kad labai paraude, kai atsmaukinejo labai skaudejo, ten viskas paraude, tai israse Hydrocortison Nycomed gelio, tepti ryte ir vakare visa menesi. Tik man neramu, kad kai paskaiciau lapeli, ten parasyta, kad ilgiau nei 7 d. nenaudoti, tai ir nezinau ka cia daryt... Sakau gal dar kur privaciai parodyt,nes dabar liepe menesi tepti, po to kita menesi tik vandenuku plauti ir po to jau pas ja kontrolei pasirodyti g.gif
Ar teko kam naudotis siuo geliu? Paskaiciau, kad jis skirtas dermatitui gydyti? Gal cia niezejimui mazinti paskyre, bet ar galima taip ilgai ji vartoti?
Atsakyti