Įkraunama...
Įkraunama...

Juliukas - jau žvaigždelė

Nieko negaliu pasakyti apie Daniela, nes jos veikla nelabai domejausi, o ji kaip zmogus man pasirode miela, gerasirde, rupestinga moteris. Buvome susitike, ji man pasakojo apie vaikus sergancius ivairiomis sunkiomis ligomis, pasakojo kaip jie gyvena, ji lanko juos namuose ir ligoninese. Bet mamos, kodel mums turi rupeti kuo uzsiima kiti, mes cia pacios per save galim padet Juliukui. Kas kaip galim. Nebutina i fondus pervedinet pinigus, galima tiesiai Juliukui, galima ji aplankyt ligoninej ir ka nors nuvezti. Beje, kita savaite Juliukui jau bus perduotas jo issvajotasis kompiuteris clap.gif clap.gif clap.gif geru zmoniu pasaulyje yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 09 23, 09:29)
Nieko negaliu pasakyti apie Daniela, nes jos veikla nelabai domejausi, o ji kaip zmogus man pasirode miela, gerasirde, rupestinga moteris. Buvome susitike, ji man pasakojo apie vaikus sergancius ivairiomis sunkiomis ligomis, pasakojo kaip jie gyvena, ji lanko juos namuose ir ligoninese. Bet mamos, kodel mums turi rupeti kuo uzsiima kiti, mes cia pacios per save galim padet Juliukui. Kas kaip galim. Nebutina i fondus pervedinet pinigus, galima tiesiai Juliukui, galima ji aplankyt ligoninej ir ka nors nuvezti. Beje, kita savaite Juliukui jau bus perduotas jo issvajotasis kompiuteris clap.gif clap.gif clap.gif geru zmoniu pasaulyje yra wub.gif



Kur jis guli Juliukas ? gal kanors jam nuveztumeme , nupirktumeme ir parasyk iki kelintos dienos jis ten gules . Pasistengsim aplankyt .
Atsakyti
Lietuvos gelezinkeliai parduoda kompiuterius ir spausdintuvus, gal ten ka nors galima paziuret, as siaip jau nesigaudau tame tai gal ismanatis zmogus paziuretu ar verta pirkti. Va printeriai papigiai, tik nezinau kokio jie dydzio ir kokio greicio.
Atsakyti
QUOTE (Auges @ 2004 09 29, 06:08)
Lietuvos gelezinkeliai parduoda kompiuterius ir spausdintuvus, gal ten ka nors galima paziuret, as siaip jau nesigaudau tame tai gal ismanatis zmogus paziuretu ar verta pirkti. Va printeriai papigiai, tik nezinau kokio jie dydzio ir kokio greicio.

jau turi Juliukas kompiuteri, zr truputi auksciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE (happymother @ 2004 09 28, 23:34)


Kur jis guli Juliukas ? gal kanors jam nuveztumeme , nupirktumeme ir parasyk iki kelintos dienos jis ten gules . Pasistengsim aplankyt .

Del lankymo manau reiktu kalbet su jo mamyte, nes visgi zmogutis sergantis, jam sunku atlaikyt ta stebetoju, lankytoju srauta. Todel savarankiskai neiciau, reiktu su mama kalbet, atsiklaust ar galima kaip kada...
Atsakyti
kompiuteris jau pas JULIUKA!!! Aciu, geroji wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gavau miela sms, kviecia Juliukas susitikti, jie vel Vilniuje.

Vaziuoju i susitikima wub.gif nuo ko perduoti linkejimu? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 12 03, 15:24)
Gavau miela sms, kviecia Juliukas susitikti, jie vel Vilniuje.

Na, kas ten pas Juliuką? blink.gif
Atsakyti
Negaliu rasyt be asaru...

Jie abu nuostabus. Kokia stipri Edita. Koks mandagus, svelnus, mielas Juliukas wub.gif Kaip sauniai asistavo mano Ievai, padare arbatos, pasidalino musu atnestom lauktuvem, zaide abu slepynes ir ziureo TV... Mes ten uztrukom 4 valandas rolleyes.gif laugh.gif

Na ka, tesia jie gydyma. Pinigeliu isvykti i uzsieni nesurenka... Pavyko surinkti apie 40 000 paciai Editai, kiek surinko Daniela neaisku...

Stebejausi Editos stiprybe, ryztu kovoti su liga, nors negalejau jos balse neisgirsti nusivylimo Daniela, ir to jos duslaus "Kaip as pavargau..."
Ir kaip nepavargsi. Edita uz Juliuka kovoja visai viena. Nedirba, nes Juliui reikalinga nuolatine prieziura, moka uz nuomojama buta, dar islaiko savo mama (kuri, turejo laikina darba ir vakar, likimo ironija, jo neteko). Gauna 344lt pasalpa ir 118lt alimentu blink.gif sad.gif Ir ne vieno giminaicio palaikymo, paramos. Buvo atvyke gimines is tevo puses, bet ju pazadas padeti, paremti taip ir liko tik pazadais. Edita gyvena palaikoma keliu draugiu, geros valios zmoniu ir zinoma Juliaus. Ji prasitare, kad buna dienu kai suka galva kaip pamaitinti sunu...
Kaip grazu gyventi musu valstybeje, jauna moteris, visa laika dirbusi tai LT tai uzsieny, kad viena islaikytu sunu, jam susirgus neteko galimybes uzsidirbti, neteko visu socialiniu garantiju. Siomis dienomis jai paciai eme slubuoti sveikata. Ir kaip neslubuos kai patyre toki sukretima... Deja, gydytis ji negali, nes neturi socialinio draudimo. Santariskiu gydytojos savo iniciatyva, pamate, kad moteriai blogai, jai paskyre gydyma. Dvasiskai ja palaiko Bernardinu bendruomene, nes nedaug truko, kad ji paluztu...
Ilgai ilgai kalbejom kaip senos drauges. Iseinant abu su Julium dekojo, kad aplankem, nes jie cia Vilniuj vienui vieni...
Tokie mano ispudziai, o heart.gif kupina ryzto dalintis viskuo ka turiu.
Nes zmogui visa gyvenima ipratusiam duoti kitiems, prasyti yra labai sunku, sita as zinau. Ji nieko neprase, nedejavo, nesiskunde. Tik pasakojo savaja istorija. Ir mano pareiga buvo tarp jos zodziu isgirsti: padekit Juliukui...

Juliui per pat Kaledas numatytas naujas chemoterapijos kursas....


Atsakyti
Gydytojai Juliui nukele chemoterapijos kursa. Gales abu Kaledas svesti namie clap.gif issiuskim jiems nors po atviruka wink.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 12 07, 17:57)
Gydytojai Juliui nukele chemoterapijos kursa. Gales abu Kaledas svesti namie clap.gif issiuskim jiems nors po atviruka wink.gif

O koks jų adresas? Aš gal kokį siuntinuką paruoščiau abiem. Kaip manai, ko mamytei reikėtų? Gal kokių vitaminų, o gal kokių moteriškų niekučių? Juliukui tai aišku kokį nors žaisliuką įdėsiu.
Atsakyti
gausiu adresa wink.gif
Atsakyti