Parasykit prasau, kaip yra - musu atveju ir toliau gydymas turi vykti Akuserijos ir ginekologijos skyriuje ar jau reikia ieskoti specialisto Onkologijos dispanseryje?
Ar gali taip būti, kad sesę išleido namo nedavę tolesnių nurodymų dėl gydymo?
Kadangi sese, gal tikrai ne viska suprato, butinai grizkite pas Vaitkiene ir viska isiklausinekit, tik neissigaskit, ji yra labai tiesi, bet superine Siaip onkoginekologinis skyrius klinikose yra stiprenis nei onkologiniam, net nezinau ar ten toks yra, nes pagrinde onkoginekologines ligas gydo butent KMUK akuserijos ir ginekologijos klinikoje, sekmes Jums
TIKESIU ,nezinau net ka parasyti,kaip tau padeti,kaip palaikyti,skaudu labai..bet gal tikrai tu ne taip supratai ? (atleisk,jeigu tau tokie klausimai skambes kvailai) Ne karta mums irodiai kad buna stebuklu...bet kokiu atveju siprybes tau
Tolimesni nurodymai - pasirinkti is trijų gydymo būdų
1. Gimdos šalinimas (šiai operacijai jau buvo susiruošta, bet ji nebuvo atlikta)
2. Švitinimas
3. Švitinimas ir limfmazgių šalinimas.
Po biopsijos pašalintų ląstelių tyrimo buvo išvada, kad yra išplitimas į dubenį.
Sunku nuspręsti, kokį gydymą pasirinkti, nes nesame susirinkę pakankamai informacijos. Gyd. Vaitkienė sakė, kad visi šie gydymai yra lygiaverčiai... Bet ką rinktis?..
TIKESIU ,is visos sirdies linkiu tik stipreti ,gal tikrai verta kreiptis pas kitu miestu gydytojus ar paieskoti kokiu naminiu vaistuku,nenuleisk ranku ir neprarask vilties
Birželio 9 d. Seime vyks konferencija ,,Pagalba onkologinės ligos paliestiems žmonėms Lietuvoje: ateities perspektyvos (III r. Konferencijų salėje). Pradžia - 13 val. Konferenciją organizuoja Socialinių reikalų ir darbo bei Sveikatos reikalų komitetai kartu su ,,The Tiltas Trust- Lietuvos-Britanijos labdaros fondu ir Šv. Pranciškaus onkologijos centru.
Renginio tikslas - nubrėžti ateities gaires organizacijoms, padedančioms onkologine liga sergantiems ir jų artimiesiems. Konferencijos metu bus pristatyta studija, kurią praėjusiais metais ,,The Tiltas Trust iniciatyva Lietuvoje atliko Macmillan Cancer Support, didžiausia pagalbos vėžiu sergantiems organizacija Jungtinėje Karalystėje. Šia studija buvo siekiama išsiaiškinti, kokia pagalba vėžiu sergantiems ir jų artimiesiems egzistuoja Lietuvoje, įvertinti savanoriškų pagalbos organizacijų stipriąsias puses bei poreikius ir išsiaiškinti, kokia Didžiosios Britanijos patirtis šioje srityje galėtų būti naudinga ir pritaikoma Lietuvoje. Šis projektas gimė ,,The Tiltas Trust valdybos nariams bendradarbiaujant su broliais Pranciškonais Kretingoje, kurie jau daugelį metų dirba su vėžiu sergančiais ir jų artimaisiais.
Programa
13:00 13:10 Pradžia.
13:10 13:15 Irena Degutienė, Seimo Pirmininkė. Sveikinimo žodis.
13:15 13:20 Simon Butt, Didžiosios Britanijos ambasadorius Lietuvoje.
13:20 14:00 Jeff Faulkner. Ataskaitos pristatymas. Pagalba vėžiu sergantiems ir jų artimiesiems Lietuvoje. Rekomendacijos. Didžiosios Britanijos patirtis. Kaip veikia Macmillan Cancer Support: labdaros vaidmuo padedant vėžiu sergantiems ir jų artimiesiems. Kodėl Macmillan modelis yra sėkmingas jau 100 metų. Kaip Macmillan Cancer Support renka lėšas, kuria pagalbos centrus ir moko savanorius.
14:00 14:40 Susan Smith. Plimuto pagalbos centro vėžiu sergantiems kūrimas ir veikla: centro kūrimosi priežastys, kokios pagalbos gali tikėtis ligoniai ir artimieji; kaip centras bendradarbiauja su ligoninėmis ir miesto bendruomene; kasdieninė centro veikla, paslaugų spektras, lėšų rinkimas, darbuotojai ir savanoriai, mokymo programos.
14:40 15:00 Pertrauka.
15:00 15:20 Aldona Kerpytė ir brolis Benediktas Jurčys. Šv. Pranciškaus onkologijos centras - pirmasis pagalbos centras vėžiu sergantiems ir jų artimiesiems Lietuvoje. Atsiradimo priežastys, veikla, perspektyvos.
Mieloji, ką čia rašai? Ar taip yra? Taip, tave išleido stiprėti tikrąja to žodžio prasme. Ir kitą savaitę turi grįžti į Santariškes. Kodėl turim aiškintis net čia..... Pažiūrėk kiek tave visi ir visos palaiko. Aukštyn nosį. Aš tau viską jau nesuskaičiuojamai daug kartų pakartojau....